Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość janeczeeq

Jakiego polecacie architekta/projektanta wnętrz z Warszawy?

Polecane posty

Gość janeczeeq

Hej dziewczyny! Na pewno któraś z Was korzystała kiedyś z usług projektanta, architekta wnętrz. Ja również potrzebuję takiej osoby - może być młoda, aby miała głowę pełną pomysłów :) Ktoś może kogoś polecić godnego zaufania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boryszczak
Ja polecam firmę http://blog.fawre.pl/. Najlepiej brać w pakiecie projekt wraz z meblami i montażem. Tak wychodzi dużo taniej, tym bardziej, że część mebli na pewno musi być zrobiona specjalnie na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam mieszkanie ok. 54 m2, koleżanka poleciła mi swoją znajomą która jest młodą projektantką. Niedawno ukończyła studia i liczy sobie mniej niż doświadczony projektant i do tego ma głowę pełną świeżych pomysłów i dużo czasu. Mieszkanko było dość słabo ustawne, ale Pani Magda zaproponowała mi ciekawe rozwiązania dzięki którym moje gniazdko jest funkcjonalne i piękne. Załatwiła mi również meble na wymiar po bardzo korzystnej cenie! Efekt jest oszałamiający, jestem bardzo zadowolona, naprawdę miałam ogromne szczęście, że na nią trafiłam. Pani Magda pracuje teraz w zespole z inną projektantką. Jak by ktoś był zainteresowany z Trójmiasta i okolic to może zajrzeć na ich stronę internetową http://www.wojszistolc.com Najlepiej jest zadzowonić, można się od razu wszystkiego dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia88
Wynajęliśmy projektanta ale szybko się go pozbyłam , pojechaliśmy do salonu meblowego agata Meble i podpatrzyłam parę pomysłów . Ściągnęłam gotowce i bardzo Mi się podobają a to co proponował projektant ni jak nie mogłam przetrawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penyu
A mieliście może do czynienia z tą babeczką - http://www.katarzynajuszczak.com? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy, ale chciałabym wcześniej poznać opinie osób, które już z jej pomocy korzystały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić pana Marka z opusdom. pl Rzetelny architekt, doświadczony i z głową pełną pomysłó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam warszawską pracownie projektowania wnętrz Sceneria; www.sceneria.net. Solidnie, nieszablonowo i w rozsądnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulkaSC
Cześć, Jeżeli chodzi o mnie to serdecznie polecam pracownię - taniewnetrza.pl . Kierując się wyborem zależało mi również na rozsądnej cenie i w tym przypadku wiem na pewno, że droższe wcale nie oznacza lepsze. Firma wykonuje usługi zdalnie, więc wszystko odbywa się za pośrednictwem Internetu. Doskonały efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luca2222
W swojej kuchni zastosowałam wyspę, do tego hokery, oczywiście kuchnia otwarta na salon, dużo bieli. Podoba mi się ;)) Pomysł zaczerpnęłam z galerii projektów na stronie www.showmyhome.pl. Fajne, praktyczne i estetyczne rozwiązania tutaj mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cat Inside
A ja zapraszam do siebie www.catinside.com Na mojej stronie są rekomendacje, realizacje i więcej o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 81
Przede wszystkim muszą Ci się podobać projekty i styl projektowania wtedy łatwo nawiążesz kontakt . W innym przypadku może być trudno się porozumieć, ważne być zobaczyła wersje które ci przychodzą do głowy ,żeby potem nie żałować rozwiązań my skorzystaliśmy z www.architetto.pl i jesteśmy zadowoleni, projekt i realizacja przebiegły bez większych problemów mieszkanie wygląda ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług biura architektonicznego http://www.mwh.com.pl/ . Świetnie sprawdzili się u mnie przy budowie domu. To osoby zdecydowanie godne polecenia, w moim przypadku znakomicie się spisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, ja mogę polecić pracownię Architetto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollyMolly
Ja polecam zespół projektantów z pracowni architektonicznej Architetto.pl.Jestem usatysfakcjonowana ich działaniami i myślę, że ty też będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Architetto.pl oferuje: realizacje „pod klucz”, projektowanie mebli, analizy jakości wnętrz, doradztwo inwestycyjne, nadzory autorskie, koordynację międzybranżową, inwestorstwo zastępcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35Alladynka
Wielu to ja ich nie znamy, ale na Wilanowie, na ul. Dzieci Warszawy jest biuro 4 home studio - bardzo ciekawe mają pomysły jeśli chodzi o aranżowanie i projektowanie wnętrz. Zajrzyj sobie na ich albumy wstawione w archiwebie: http://archiweb.pl/albumy/projekt-wnetrz-apartament-warszawa-wilanow,1368/ - robią wrażenie, taki fajny minimalim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria Semczyszyn ta z telewizji, ma swoja firme jest droga ale wspaniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście mogę polecic www.kaminskadorota.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie w dzisiejszych czasach nie wyobrażam budowy domu i jego wykańczania bez pomocy architekta i dekoratora. Może to trochę drożej wychodzi, ale dzięki temu jest pewność, że dom będzie dobrze zbudowany, a wnętrza funkcjonalne i ładne. Ja korzystałam z pomocy biura architekton z piły i bardzo dobrze na tym wyszłam, bo dom jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie mieszkanie projektowało biuro More IN Architekci i jestem bardzo zadowolony. O ile wiem, wykonują również projekty domów. www.more-in.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak polecamy, to polecajmy najlepszych, a w Warszawie najlepsi są projektanci z Decoroom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robil dla mnie juz dwa mieszkania, jest OK. Kontakt na stronie www.piekarekprojekt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Łoś
My ostatnio wykańczaliśmy dom w Warszawie i pomagała nam w tym arch wnętrz Monika Gudewicz. Kobieta dość młoda ale znająca się bardzo na rzeczy i przede wszystkim cenowo nie wygórowana i konkurencyjna jak na stolicę, więc się skusiliśmy i nie żałujemy;) Pilnowała dosłownie wszystkiego i wyszło pięknie. Polecili nam ją znajomi. Link do jej FB: https://www.facebook.com/m.gudewicz?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemelekwrobelek
Ja polecam panie z lokalovnia.pl. Bardzo fajne panie, świetne specjalistki i mjaą głowy pełne pomysłów. Naprawdę bardzo dobrze wspominam współpracę z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak wynajmowałam mieszkanie to sama bawiłam się w te klocki, by nie wydawać za dużo kasy...malowałam meble, ściany itp. ale jak przyszło projektować nasze własne mieszkanie. Stwierdziliśmy z mężem że sięgniemy po fachowców. Po wielu ofertach wybór padł na pracownię z Warszawy http://4ma-projekt.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozmon
Ja polecam Panów z http://www.projektowaniewnetrz.in/ . Pewnie tak niezdecydowanych klientów jak ja i mój mąż w swojej karierze nie napotkali. Ale narzekać nie mogę, bo cierpliwie sluchali każdej naszej nowej koncepcji i doradzali co można wcielić życie a co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×