Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość pościelowa

Jakiej firmy pościel jest dobra

Polecane posty

Gość pościelowa

Przymierzam się do zakupu pościeli do mojej nowo urządzonej sypialni i zastanawiam się jakiej firmy polecacie posciel. Koniecznie musi być to 100% bawełna. Znacie jakiej fajne a niedrogie sklepy internetowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pościelowa
Nikt mi nic nie napisze?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowych nie znam
Ja mam pościel kilku firm: Greno (mam też ich ręczniki, całkiem przyzwoite, a pościel jest super), Ikea :D (ujdzie w tłoku), Home&You (fajna, ale trafić w sklepie upatrzony w internecie wzór - duża sztuka), i jeszcze kilka eleganckich kompletów nieznanych mi firm, które dostaliśmy w prezencie ślubnym, bardzo porządne. Ogólnie ze wszystkich jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam ikea
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pościelowa
Ale w Ikei nie ma rozmiarow, które mnie interesują,czyli 180x200 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artykuły poscielowe
pościel kupowałam w sklepie www.tekstylia.abc24.pl mają duży wybór, dobrych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artykuły poscielowe
a, no i rozmiar 180x200 też mają w tym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja z chęcią poczytam
mnie również interesuje porządna pościel 180x200. Znacie jakiś sklep internetowy z ładną pościelą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pościelowa
Znalazłam na allegro kilka ciekawych ofert,ale zastanawiam się,czy to bawełna 100% i jakiej firmy jest ta pościel . To link http://allegro.pl/posciel-6-czesci-180x200-przescieradlo-jaski-i1771267659.html Jak zadałam pytanie sprzedającemu,czy na pewno jest to bawełna 100% sprzedawca nie odpowiedział mi. A fajne są tam wzory i plus ze jest prześcieradło i jaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej pochodzic po sklepach i poprzygladac sie, podotykac rozne posciele, bo tylko wtedy bedziesz wiedziala co ci odpowiada, jaka miekkosc itd. no i jak bedziesz miala rozeznanie, wtedy ew. poszukac lepszych cenowow ofern na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupowałam pościel
te zaprezentowaną w linku kupowałam na allegro, ale wygląda inaczej niż na zdjęciach. od spodu jest taka sama jak z góry, fotki przedstawiają nieprawdę, nie ma też takich ładnych poduszek, tylko zwykłe, bez falban i zaszewek, no i wzór jest nie jak na zdjęciach, tylko przypadkowy. np na zdjęciu masz na poszewce kwiatek, a otwierasz pudełko i okazuje się, że kwiatek jest ucięty, bo wypadł na boku poszewki na poduszke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poscielowa
Ale czy ta posciel z tego linku to 100% bawełna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINAb22
Jestem zadowolona z zakupów w sklepie internetowym www.168.pl , mają duży wybór i niskie ceny. Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już tylko będę kupowała na http://www.posciel3d.com bo właśnie liczy się jakość a oni mają pościele tylko 100% satyna bawełniana lub 100% bawełna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na www.najlepszysen.pl Sklep z pościelą z bardzo dobrej jakości materiału i super ceny, nie są drogie, na razie. Sprawdzone, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pościele które polecacie są te same na stronie www.elway.biz tyle że taniej bo bez marży pośredników bo na tej stronie kupisz od producenta to samo ale po prostu taniej - sprawdzcie linki co inni reklamuja i porównajcie zdjecia pościeli i ceny - taniej o 20-30% to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia557
Ja kupuję na http://www.agajtex.pl Dla siebie i dla moich dzieci z bohaterami bajek. Tam oferują sporo ciekawych wzorów. I mogę powiedzieć, że po praniach pościel nadal ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lania66
Ostatnio trafiłam na pościel 3D! Nie widziałam, że są takie! Zamówiłam z http://www.elway.biz/ i wygląda bardzo ładnie, jest też miła w dotyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam posciel greno, jest swietna i własciwie po praniu nic sie z nia nie dzieje, mam komplet juz 5 lat i nadal wyglada jak nowa:) droga,ale warta ceny:)świetny pomysl na prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce45
Sama mama 3 komplety firmy elway i gorąco mogę polecić :) Pościel jest dobrej jakości i jest bardzo miła w dotyku :) Tutaj macie namiary http://www.elway.biz/33-posciel-3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja1982
Chyba jedyny sensowny producent jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości pościeli -> http://marex.info.pl Widziałam ich pościel w wielu różnych sklepach internetowych tylko ze zmienionymi metkami (a i to nie zawsze) nawet 40-50% drożej, bo sklep internetowy opakowany w ładniejszy design. ;-) Wrzucam to tutaj, bo "skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam firmę Elway, kupilem i pościel jest piękna, po praniu sprawdzona nie mechaci się a ten Marex ma jednak drożej takie wzory więc ciekawi mnie kto jeszcze niby 50% drożej stara się je sprzedawać, Maja1982 no co ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pościele i ekstra obsługa jest na www. taniaposciel.pl . Bardzo polecam!!! Powiem szczerze, warto kupować w sprawdzonych sklepach naprawdę dobrej jakości produkty. Najważniejszy jest materiał, powinien być w 100% bawełniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekupowac na taniejposcieli to tandeta material sie rozchodzi po praniu w wodzie zimnej !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamówiłam taki komplet http://poscielowo.com/p/7/41/posciel-janine-kukurydza. Czytałam gdzieś na forum o pościeli tej marki Janine i muszę powiedzieć, że naprawdę świetna jakość. Niemiecka marka, jak widać w tym przypadku sprawdza się hasło o niemieckiej jakości, bo pościel naprawdę solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×