Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drazetka

jedzenie dla malego pieska yorka POMOCY

Polecane posty

Gość drazetka

mam 6 tygodniowego pieska i nie chce jesc, co moze wogole jesc taki piesek napiszcie co dajecie swoim oprocz karmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *jaja*
Może skontaktuj się z hodowcą, od którego kupiłaś pieska On na pewno ma doświadczenie, skoro hoduje tę rasę od lat Zapytaj też, co on dawał szczeniakom do jedzenia (może Twój maluch się przyzwyczaił do tamtego smaku?) A może on tęskni za swoją mamą i dlatego nie je? (jest trochę za mały żeby odrywać go od matki, przecież to jeszcze niemowlak) Czy on w ogóle potrafi już jeść samodzielnie? (u matki ssał przecież) Spróbuj dawać mu troszkę zupy (nie przyprawionej!!!), troszkę mleka - może na palec, żeby polizał, niech poczuje smak Są specjalne karmy dla szczeniąt w puszkach -- ale uwaga: jak go przyzwyczaisz, to potem on nie będzie chciał jeść nic innego (producenci dodają do karm środki uzależniające psy). No i z pyska śmierdzi po takiej karmie, że szok. Ale w sumie to też jakieś rozwiązanie A nie pytałaś hodowcy, czym go karmić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *jaja*
co do pytania - co dajecie jeszcze swoim pieskom ---> poszperaj w necie, jest mnóstwo stron dla właścicieli psów, możesz też zajrzeć na jakieś forum i zapytać np. www.dogomania.pl a najlepiej by było jakbyś sie zaopatrzyła w porządną książkę o psach, żywieniu szczeniąt itp. przecież taki maluch musi mieć specjalnie dobrane jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toto
Jest w sklepach specjalna karma dla yorków, mojej koleżanki pies tej rasy właśnie taką jest karmiony bo po gotowanym miał dosyć często sensacje żołądkowe i też był takim strasznym niejadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na karmy to on trochę za młody. Mój york, jak był taki malutki jadł taką zwykłą kaszkę mleczno-ryżową dla dzieci - kupisz w każdym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gercia
Moj lubi batoniki a najlepiej Pawełki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamunko, witaj:-) Po raz pierwszy widzę Cię na innym topicu:-) Teraz ma go w sumie moja mama, ale kupiłyśmy go kiedy jeszcze z nią mieszkałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Cię za to widuję tu i tam :) Yorki są fajne, ale teraz jest jakaś moda na yorki i wszyscy mają ciekawe skąd takie mody się biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to miło, że mnie widujesz:-) Teraz yorków jest naprawdę wszędzie pełno, kiedyś była to rzadkość. Ja też lubię yorki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, a jakie są yorki przy bliższym poznaniu? Tzn. wiem że sympatyczne, ale czy są mądre czy głupiutkie? Ja swoją drogą zawsze gustowałam w molosach, ale to w dzieciństwie, jak chciałam zostać kynologiem ;) jeździłam wtedy na wystawy psów i w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz york, a raczej yorczka jest naprawdę mądra (no, każdy tak mówi o swoim spie:-p ) Ale wiem, że torki bywają różne. Ale to w końcu terriery, muszą być choć trochę mądre:-) Nasza sunia właśnie spodziewa się swojego pierwszego potomstwa:-D I będą takie śliczne małe yorczki-kuleczki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chcę jedną taką kuleczkę, ja, ja !!!! :) A czy są tak samo jazgotliwe jak inne teriery? (no niech będzie: czy dużo i bez powodu szczekają?) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jak wychowasz. Dla mnie wychowanie psa to podstawa. Nasza nie jest szczekliwa:-) Chociaż do czsu mojej wyprowadzki była na pewno grzeczniejsza niż jest teraz, gdy została tylko z moją mamą. Yorki są jednak dość trudne w wychowaniu i to takie zarozumiałe indywidualności:-) No i ciekawa jestem ile się urodzi, czy będą zdrowe i w ogóle nie mogę się doczekać takich małych kulek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Bo teriery tę szczekliwość i krnąbrność to chyba mają wrodzoną, nie? I że są trochę trudne w obyciu. A w ogóle to yorki są bardzo podobne do terierków australijskich, z daleka niemal nie do odróżnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero znalazlam te temat wiec moze i jest to juz nie aktualne. Ale kupilismy pudelka i to 4 miesiecznego. I mialam podobny problem co takiemu malenstwu dac. Hodowca poradzil bulke namoczona w mleku a lekarz weterynarz powiedzial ze najlepiej bialy twarog razem z bananem. Tak tez zrobilam a potem powoli dostawal normalna karme dla psow. Teraz pudel o imieniu \"Kiler\" uwielbia banany i bialy ser. Jak swojej dziennej porcji banana nie dostanie to jest nieszczesliwy no i w miedzyczasie piesia ma 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bułka z mlekiem, to może i nie najgorszy pomysł, ale niech to będzie chude mleko i jeszcze trochę je rozcieńcz;-) Twaróg też koniecznie chudy. Sczeniaczki nie potrzebują obciążania układu pokarmowego tłustym mlekiem i nabiałem Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthaaa
Ja jak wziełam 6 tygodniowego ratlerka to tez nie chcial jesc przez trzy dni bo bardzo tesknil za matka! Probowalam wszystkiego i nic! Jak sie z nami oswoil to zaczal jesc, az za duzo! Poczekaj az malec sie do was przyzwyczai to wszystko zacznie jesc! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×