Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandraaa

Jedzenie dla PSOW ??

Polecane posty

Gość Aleksandraaa

chcialabym sie dowiedziec co gotujecie swoim psiakom do jedzenie? ja sowjemu gotuje ryz ze skrzydelkami ( badz innym miesem) wywar (ta wode) tez mu daje. Wychodzi z tego taka "zupka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam duzego psa
puszki i suchy pokarm Frolik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna
Mięso wołowe mielone, wątróbka lub serca i płatki owsiane błyskawiczne lub makaron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiaki
najlepsza jest karma sucha firmy royal- sprawdzone na moich psiakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj je ryz badz kasze gryczana z cielecina(innego do roku czasu psy nie powinny jesc) z marchewka i pietruszka np. na sniadanie i kolacje je sucha karme z bialym serem,olejem,czasem z zoltkiem a poza tym wcina wszystko wlacznie z wisniami i czeresniami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja amstaffka jest strasznie żarłoczna, je samo mięso, na ryż, makaron czy kaszę nawet nie patrzy. Gotuję jej wyłącznie drobiowe żołądki, serca, wątróbki i oczywiście korpusy, które wręcz pochłania. czasmi daję jej ryby wędzone, ser biały z oliwą i żółtkiem, a od wielkiego dzwonu raczy spróbować suchą karmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraaaa
Mojego psa sucha karma to trzeba karmic na wersalce bo innaczej nie zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi21
Moj pupilek rowniez ma swoje wymagania . Ja rowniez daje jej gotowane rzeczy , typu : serduszka , miesko z zupki ale dodaje jej do kazdej miski troche kaszy , a jezeli juz nie kasze to ugotowana i starta na tartce marchewke co pomaga psom , gdyz moj pupilek przeszedl choroby jelitowe i weterynarz zalecil marchewke na poprawienie trawienia i odpowiednie wydalanie tak aby pies nie meczyl sie z rozwolnieniami . pozdrowionka dla posiadaczy pieskow . :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamniorka
mooj je ryż gotowany z kurzymi serduszkami w kawałeczkach:)fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnn
Ja mojemu psiakowi serwuje mieso ( rozne: kurczak, serca drobiowe, ozorek) gotowane z warzywami startymi na tarce (marchewka, pietruszka i por). To wszystko podaje na zmiane z kasza lub ryzem. A kiedy mial problemy z rozwolnieniem dodawalam do gotowania miesa i warzyw siemie lniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj pies
miał ostatnio zabieg na ucho ( miał krwiaka). i od czego????????? od jedzenia!!!!!!!!!poza tym miał problemy ze skórą.... dawalismy mu suchą karme, konserwy dla psów....a to wszytsko chemia i niezdrowe.nie gotowalismy mu zadnych płucek, wątróbek a tego tez nie mozna dawac!!!!!!!! lekarz nam polecił kasze, makaron, ryż, ziemianki z miesem albo chociaz polac sosem. mowił ze nie warto opychac jakims mięchem psa, wystraczy troche zeby poczuł i zje wtedy wszystko. są karmy dla psów które sa dobre ale to zaden z tch reklamowanych. jak znjade liste, którą nam dał to napisze. zastosowalismy sie do zalecen lekarza.pies problemu ze skórą juz nie ma. jest zdrowy i radosny. tez sie bardzo dziwilismy.lekarz mowił ze to wychodzi po latach ( moj ma 12 lat) u psów ktore są delikatne zwłaszcza u psów rasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO jamniorki!!!Mój jamniczek(jamniki to najiekniejsza i najcudowniejsza i najmadrzejsza rasa psiaków) je to samo....jakis ryz z serduszkami tyle ajkimis wołowymi...a jak mój ata to gotuje to on juz lezy w kuchni i czkea...mój misiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu pieszczochowi daje świństwo z puszki tylko w ostateczności :( jak już kompletnie nic dlaniej nie mam to mam taką \"rezerwową puszkę\" zawsze. Prawda jest jednak tak aże po tym świńtwie wychodzi jej sierść. Gotuje jej pęczak z sercami (żołądki cholernie śmierdzą). I wcina aż jej się uszy trząsą :) Ale muszę wymyślić jeszcze coś innego - przecież nei moze w kółko żreć serduszek! Acha, czasem je makaron. A co mogłabym jej dać z wołowiny? Żeby nie było za drogie i za wielkie, bo mam małego psa i mały garnek i nei mam w czym tego ugotować :) PS > POdobno psom nie powinno się dawać ziemniaków bo to tylko puste węglowodany i rozpychają żołądek - tak słyszałam. ja osobiście mojej nei daję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaania
tak, toprawda, ze psy nie powinny jeść dużych ilości ziemniaków oraz kasz (zwłaszcza w szczenięcym wieku), gdyż kasze wypłukują wapń z organizmu. Najbezpieczniejszy jest rż, makaron, pszenica, płatki owsiane , a najl;epiej to poprostu mieszać, np. ryż z pszenicą, ryż z kaszą i płtkami owsianymi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamnikusia
moja przekochana jamniczka je wszystko to co my bardzo lubi owoce -szczególnie jabłka warzywa również a za marchewką i kapustą się po prostu trzęsie za suchym do psów nie przepada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj bokserek wcina pluca i przelyki gotowane z makaronem. Poczatkowo dodawalam kasze lub ryz, ale byl z tym tylko klopot. Moj bokserek jst strasznym balaganiarzem i jedzac kasze lub ryz, zostawial za soba sciezke z resztek wypadajacych spod faflow :) Z makaronem nie ma tyle klopotu. Od czasu do czasu zajada suchy pokarm, ale nie przepada za nim. Natomiast na punkcie jablek ma zupelnego fiola :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........................
a ja daje sucha karme PURINE do kupienia u weterynarza i w zoologicznych ok 20 zl za 3 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że to znalazłam. Mam od wczoraj psa - znajdkę i nie mam pojęcia co mu dać, bo na razie to w ogóle nie bardzo chce jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsed
Alexandra, zgłupiałaś? Dajesz psu cukier? Psom nie wolno jeść cukru! Żadnych ciastek, cukierków, nic takiego! Nawet jeśli ta marchewka zrobiła mu dobrze, to ten cukier wszystko rozwalił, a nawet mu zaszkodził! Pies trawi cukry znacznie dłużej niż człowiek, to jest strasznie ciężkostrawne dla niego! Współczuję Twojemu psu z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsed
12 lat karmisz psa słodyczami?? Dziewczyno!! Opamiętaj się! Każdy weterynarz Ci powie, ba, każdy w miarę świadomy człowiek Ci powie, że tak się nie robi! Pies, tak jak każde inne zwierzę, nie powinien jeść słodyczy! Widziałaś kiedys wilka wcinającego czekoladę? Kurde, taka głupota mnie powala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsed
Alexandra, co Ty mówisz? Powoli załatwiasz swojego psa i jeszcze się kłócisz. Pies to nie człowiek i trzeba o tym pamiętać! Nie przekonasz mnie, że robisz dobrze, dając mu słodycze! Mam psa już długo i znam się na jego pielęgnacji bardzo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karma i produkty firmy pedigree polecam, nie trzeba gotować bo jest pełnowartościowa przygotowana dla psów. Tak samo jak i inne przekąski tej firmy oraz pedigree Dentastix na zeby sprawiając ze sa zdrowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze polecam karmę pedigree od szczenięcia do czasu obecnego. Jak i rownież przekąski takie jak np Dentastix dbające o zdrowe żabki i dziąsła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedigree to SYF. Ile tam jest mięsa? 4%? I to jeszcze 4% produktów pochodzenia zwierzęcego, czyli nie mięso tylko kości, skóry itp. Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×