Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jedzenie na wynos

JEDZENIE NA WYNOS - POMYSŁY

Polecane posty

Gość jedzenie na wynos

Jadę do znajomych na kilka dni, coś bym przygotowała, NIEKONIECZNIE OBIADOWEGO. Moze jakąś sałatke? coś na zimno? Macie jakieś pomysły? Chodzi o coś, co sie nie rozpadnie w podróży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowa żona
sałatke majonezową można włożyc w pojemnik, nie orzleci sie. Mozesz zrobić paszteciki na kruchym cieście, ciastka, ciasta, upiec mieso, zrobić roladę z sółtego sera./.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-naleśniki z twarogiem -kotlety z mortadelli -makaron z twarogiem i cukrem -kluski ziemniaczane -jaja w sosie musztardowym -jajka sadzone -piree ziemniaczane ze śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie na wynos
Klaro karlo - propozycje świetne, pyszne:-) Ma ktoś jakies inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Szczególnie bym była za makaronem z twarogiem i cukrem-można włożyć w słoik i nie ma opcji żeby coś się stało :) A danie to chyba każdy kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie na wynos
makaron z serem - mniam, mniam.... jajka sadzone mozeb by sie nieco rozleciały, chyba ze włoze każde jajko pomiedzy kromki chleba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz upiec muffiny wytrawne, np. z serem i szynką, z oliwkami, z pieczarkami i cebulką, z fetą... mogą być kawałki ciasta francuskiego nadziane farszem pieczarkowo-cebulowym z odrobiną żółtego sera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mizna zrobić szaszłyki, upic schab i dać go do kanapek, upiec szarlotkę i dać do pojemniczka - też nie powinno się rozwalic, albo sałatke z makaronem lub sałatke z tortelini. Jeszcze przychodzi mi do głowy takie ryzowo miesne danie: porY + marchew startą na grubych oczkach podsmażasz na maśle, mieso miel podsmażasz ryż gotujesz - łączysz to wszytko i przyprawiasz - moze być to też farsz do gołąbków:) albo krokiety z pieczarkami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiecz kawałek schabu
albo karkówki będzie na zimno jako zakąska :) ,albo na ciepło do sosu na obiad sałatkę tak, ale sos trzeba zrobić na miejscu, składniki przewieź w pojemniku plastikowym już pokrojone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiecz kawałek schabu
żarty żartami, ale takiego "kotleta" z mortadeli to bym zjadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klara
nie obraz się ale te twoje przepisy są dobre ale do podania w domu a nie jako pokazowe dania do znajomych,ja przynajmniej nie przyniosłabym na żadną imprezę takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mają rację - schab w majeroanku nie powinien nikogo urazić. Możesz też zrobić np. domowe pierogi, kotlety - ale to już daniaobiadowych, których ciut unikasz jak wnioskuję. Kotlety z mortadeli chyba zostawmy w innym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie na wynos
Dziekuję za pomysły:-) Chyba zrobię sałatkę ryżową, a jak zdążę, to upiekę kawałek mięsa. Te muffiny z szynką wydają sie być smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież te propozycje klary
nie są serio klara klara to projekt i wszyscy chylimy czoła ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej na miejscu
skonsultowac ze znajomymi i tam cos ugotowac? przynajmniej byloby swieze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghhdfhgjj
Krzynka wódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmo00h
paszteciki z mięsem bigos, leczo, gulasz (zawsze mozna zabrac do słoika i odgrzać) krokiety z mięsem lub z grzybami sałatka (makaron ryżowy+duszone pieczarki+ogorek konserw sol i pieprz) schab pieczony (na zimno smakuje wyśmienicie, nawet lepiej niż na ciepło :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkljkjl
-a ja polecam salatke z paluszkow krabowych (wszystkie produkty nalezy pokroic w malutka kosteczke) paczka paluszkow krabowych kukrydza zielony ogorek ryz majonez jajko wszystko w rownych proporcjach, ladnie wymieszac, wstawic do lodowki na godzinke przed podaniem , pycha;) -mini pierozki z ''grubszego'' ciasta , takiego jak na nalesniki, nadziewane miesem mielonym - jajka (przepiorki) w miesie mielonym -rozki z ciasta filo nadziewane szpinakiem feta suszonymi pomidorami i czosnkiem, (zapiekane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie łatwiej jakieś ciasteczka upiec? pakujesz do puszki i masz pewność, że nic im się nie stanie. ewentualnie normalną blachę ciasta. sałatki to też nienajgłupsza myśl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie na wynos
Zrobiłam sałatke i upiekłam ciasto. Nikt nie narzekał, tylko pałaszował:-) Dziekuje za odzew! Miłego dnia! [cześć}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zamawiaciae na wynos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ejdzenie na wynos to tylko sushi. w warszaiwe maja najlepszesze w http://www.kanpai.com.pl/ - naprawde koniecznie sprobujcie, do domu dowoza tez bardzo szybkoa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie mam czasu zamawiam pizzę lub makarony, które uwielbiam. Wszystkim z Wrocławia polecam Gusto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinka1
Słyszałam o Gusto i byłam ostatnio, rzeczywiście dobra pizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaLisowska
Sushii!!Jeśli chodzi o stolicę to najlepsze serwują w Nanaki Sushi!!Za każdym razem świeżę i smaczne.Ja dość często zamawiam od nich ze znajomymi dostawy do domu;)Za każdym razem są na czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×