Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KarolinaSitko

kamerki szpiegowskie opinie

Polecane posty

Gość KarolinaSitko

Witam, chciałem Was zapytać jakie kamery szpiegowskie moglibyście mi polecić, ponieważ szukam rozwiazania do ochrony biura w pracy bo chcę być pewna że nikt podczas mojej nieobecności nie wchodzi do niego bez mojej zgody. Liczę na pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaKostrzewa
Oczywiście jeżeli jest taka potrzeba to lepiej "zapobiegać niz leczyć" moim zdaniem powinnaś sprawdzić ofertę jaka prezentuje JBP to producent dość szeroko pojętej elektroniki, jednak przede wszystkim zajmują się również rozwiązaniami szpiegowskimi, także takie kamery w dobrej cenie jak najbardziej będziesz mogła u nich uzyskać. Tylko musisz okreslić o co dokładnie CI chodzi w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaP28
Mój mąż jest detektywem i aż sprawdziłam właśnie na jakim oni pracują. Tutaj większość także jest od JBPartner. Nigdy nie narzekał na sprzęt czy jakieś duże naprawy, bo o tym raczej bym słyszała. Też nie jest to całkowici nowy sprzęt i wysłużony od ponad dwóch lat, a mimo to najwyraźniej działa odpowiednio skoro nie zmieniali ich ze wspólnikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaMalec
Zgadzam się nigdy nie możemy być pewni co do niektórych osób i jeżeli jest taka sytuacja która może nam zagrozić w zakresie utraty dóbr, czy własnej ciężko wykonanej pracy to powinniśmy się jakoś zabezpieczyć. A akcesoria szpiegowskie są jednym z lepszych sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklazx
Bardziej bym się skłaniała do zaangażowania detektywa, bo samemu można sobie narobić kłopotów, z braku doświadczenia i wiedzy. Zobacz sobie to biuro http://www.detektyw-androsz.pl/ - jedno z lepszych w branży i nie kosmicznie drogich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyrek90
Również ciekawą opcja sa kamery szpiegowskie ukryte w okularach, bądź kablu USB, które właśnie dostepne są w ofercie JBP. Bardzo dobre ceny w zakresie akcesoriów szpiegowskich, do tego bardzo dobry kontakt ze sklepem i terminowa dostawa. Urządzenia zabezpieczone są 2 letnią gwarancją, więc tutaj o nic się nie obawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dekektyw kosztuje grube hajsy wiec lepiej samemu ogarnac sprzet, a efekt bedzoe ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiodor43
Dokładnie tak. Wynajęcie detektywa jest bardzo drogie w porównaniu do samodzielnego zakupu sprzętu szpiegowskiego co widać w JBPartner wcale nie jest drogi, a pozwala osiągać najlepsze efekty w krótkim czasie jeżeli chcemy mieć pewność i czuć się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaPodolnek
Warto pamiętać, że kamery szpiegowskie nie tylko służa do śledzenia innych osób ale równiez ochrony naszej rodziny i majątku. Przecież nikt nie chce aby ktoś niechciany mógł w każdej chwili wejśc do naszego biura zabierając ważne dokumenty czy wkraść się do naszego domu podczas naszej nieobecności. Własnie dlatego warto wybierac kamery ukryte, dzieki ktorym możemy mieć stały podgląd na wazne dla nas miejsca kiedy tylko chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CezaryTorszewski
Tutaj z Pauliną muszę się zgodzić, sam wlaśnie mam ukrytą kamerę w biurze w razie jakby ktoś bez mojej wiedzy próbował czegoś szukać w dokumentacji, czy komputerze. Przy dużym natloku pracy nigdy nie wiadomo co złego może się właśnie nam przytrafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Skarewski
Moim zdaniem warto zainwestować w tego typu urządzenie szczególnie że w przypadku JBPartner wybór jest duży,a ceny są jak najbardziej do przyjęcia. U mnie w gabinecie jest model SK53, czyli kamera ukryta w zegarku. To co wyróżnia to urządzenie to na pewno wysoka jakość wykonania, szeroki kąt widzenia, nagrania w jakości HD oraz współpraca z Wifi dzięki czemu mam podgląd z wybranego miejsca na ziemi. Producent nie zapomniał również o detekcji ruchu, także mogę powiedzieć że dzięki temu rozwiązaniu na pewno czuje, że moje biuro jest bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajan55
Chyba również mnie do tego przekonaliście. W takim razie sam zainwestuję w kamerę szpiegowską tego typu. Jak to mówią "lepiej dmuchać na zimne" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert Andruszewicz
W takich sytuacjach naprawdę dobrze sprawdzają się takie rozwiązania i można szybko oraz za nieduże pieniądze rozwiązań wiele problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz St
Również jeżeli chodzi o jakość obrazu oraz dźwięku to obraz z kamer szpiegowskich od JBPartner jest zadowalający, pomimo że ceny nie są wcale wysokie jak na podzespoły których użyli do ich produkcji. Wspomniany SK53 jest jak najbardziej jedną z lepszych opcji na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek99
Ja uważam, że jeżeli ktoś potrzebuje to jak najbardziej jest to fajna opcja tym bardziej, że patrząc po ofercie wspomnianego producenta JBPartner można kupić porządny sprzęt w niezłej cenie i wtedy wszystko się wyjaśni. Takim przykładem są na przykład okulary szpiegowskie z kamerą FullHD, która moim zdaniem jest świetną opcją która tak naprawdę ciężko dostrzec, a nagrywa w jakości FullHD bez przerwy nawet 90 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×