Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jacuswacus

kto buduje z dom.pl

Polecane posty

Gość Szalona32684
Ja buduje tez ze stronki dom.pl ale tą wersje projektu z garażem. W razie czego zapraszam na zwiedzanie. Jak na razie jest stan surowy zamknięty . Pisz na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraweraslupks
Szalona mozesz podac w priv do siebie? tez trafilem na tamta strone dom.pl , zastanawiams ię jeszcze nad kr bella ce od tygodni szukam kogos kto buduje ten dom życie mi ratujesz :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniakgier2000
Szalona32684 a jacy są architekci z tego dom.pl ? szukam kogoś kto sprawdzi mi warunki zabudowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniakgier2000
Chia też kupowałeś projekt przez dom.pl? Jaka to firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalona32684
ja tam jestem zadowolona z dom.pl. za free sprawdzili mi dokumenty z urzędu i dali namiary na architekta ode mnie. Wszystko sprawnie i szybko. dom się buduje a mój mąż buduje altanke, ktora dostalismy w gratisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykopkop
Dzwonilem dzis do dom.pl w sprawie tych warunkow i macie racje maja mi sprzawdzic je za darmo. w szoku jestem bo inna firma chciala za to 50 dych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś buduje dom, polecam już na samym początku zaplanować sobie choć niewielki ogród zimowy. Jest naprawdę super! Świetna firma, która wykonuje rewelacyjne to www.btm-eurolinx.pl mam jeden z nich, no bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×