Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia XXX

Ktora z Was kupiła meble kuchenne na allegro ???

Polecane posty

Gość Basia XXX

Np.Takie ? Jak wam się sprawdziły ? http://allegro.pl/listing.php/showcat?a_enum[52]=all&buy=0&clear_cookie=0&distance=1&id=20266&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&postcode_enabled=0&state=0&city=&order=t&p=9&postcode=&price_from=800&price_to=2000&view=gtext&change_view=Poka%C5%BC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia XXX
nikt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia XXX
hej dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO MA NIEPASOWAC
Całą stronkę dałaś w linku? Meble jak meble to samo co w markatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEBLE KD
Witam? zajmuje sie sprzedażą mebli również przez internet, ale kupna mebli kuchennych przez internet jakos nie polacam, z natury wiem, ze zwlaszcza jesli to maja byc meble na indywidualny wymiar to czasem ciezko dogadac sie z klientem co do dokladnych wymiarow, a potem cos nie pasuje cos sie nie miesci albo wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kupowania mebli (także kuchennych) w internecie, to większych zastrzeżeń nie mam. Ale zazwyczaj robię to w sprawdzonych sklepach typu multizakupy.pl bo mam do nich duże zaufanie. Z allegro jest trochę inaczej - raczej nie zdecydowałabym się na taki zakup. Lepiej zastanów się nad profesjonalnym sklepem internetowym lub stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia XXX
tylko że na multizakupy.pl jest skromny wybór, a na allegro niewiadomo co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie projekt zamówić w Naturfiusion ( www.naturfusion.pl ). Pierwszy raz się spotkałem z tak dobrym podejściem do klienta. Poprawiali projekt tyle razy, aż odpowiadał mi pod każdym aspektem. Tutaj rzeczywiście wychodzą z założenia, że nasz klient nasz pan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro? nie ma mowy tylko firma Respol Resopal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zdecydowałabym się na zakup mebli przez allegro. Nie ma możliwości, żeby sprawdzić jak wyglądają w rzeczywistości. Jaki to materiał i czy w ogóle się podobają. Ile razy jest taka sytuacja, że coś podoba sie na wystawie albo w internecie, a przy bliższym kontakcie okazuje się, że to nie dla nas... Jeszcze jakieś drobne rzeczy rozumiem, ale meble kuchenne. Ja zawsze korzystam z jakiejś listy sklepów ( np. http://domar.pl/sklepy/kategoria/kuchnie-sprzet-agd/), oglądam on-line, ale potem i tak idę obejrzeć meble osobiście. Nie wyobrażam sobie innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym na allegro takich rzeczy nie kupowała. Tylko porządne meblowe sklepy z tradycjami jak na http://meblekalwaria.eu/meble,kuchnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fajną ofertę mają w sklepie  meble-allegro.pl. Dużo różnych mebli do wyboru i atrakcyjne ceny jak na to w jaki sposób są wykonane. Nie musicie też obawiać się wysyłki, bo meble są świetnie zapakowane, trwałe kartony, dlatego nie zostaną zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×