Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kuchnia i salon

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny. Mam połączoną kuchnię z salonem. Chciałabym, żeby jedno oddzielić od drugiego odpowiednimi kolorami. W kuchni mam kremowe szafki, a w salonie bordowe meble. Nie mam pomysłu na zmiany... Aktualnie ściany są białe i to jest słabe. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Połączenie kuchni i salonu w jednym pomieszczeniu to zawsze ogromne kolorystyczne wyzwanie. Twoje meble wydają się być już wystarczającym rozróżnieniem, potrzeba jednak czegoś co połączy je w jedną całość. Proponuję użyć szczotkowanej stali z naszej kolekcji. Kolor doda kontrastu meblom w salonie i kuchni oraz wyraźnie oddzieli te dwie przestrzenie. W razie wątpliwości skorzystaj z naszej aplikacji Wizualizer 3.0 - to przydatne narzędzie dzięki któremu w prosty sposób możesz zobaczyć jak będą wyglądały wybrane kolory z naszej palety w Twoim mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Nie widzę żadnego problemu w tym, by dobrać kolory w kuchni według Twojego własnego gustu. Wręcz przeciwnie, uważam że powinnaś właśnie w ten sposób postąpić. Dzięki temu będziesz w stanie odpowiednio dopasować meble kuchenne do Twoich potrzeb. W http://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-kuchenne-85 sprawdź sobie różne rozwiązania dotyczące takiego wystroju. Myślę, że Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limann
Mi np bardzo podoba się styl skandynawski czyli właśnie takie jasne barwy , jasne meble i dodatki. Jak coś będziesz szukać, jakichś dekoracji w takim stylu to polecam zajrzeć tutaj i sprawdzić na zdjęciach , może coś Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kohertis
Ostatnio bardzo modne są odcienie szarości, które ładnie komponują się ze wszystkim, jak będziesz szukać jakichś ciekawych dodatków i dekoracji to polecam zajrzeć tutaj: https://meble48.com/63-pokoj-dzienny , ten kolor u ciebie będzie idealnie pasował moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzić i zbudować kuchnie pomogą Ci fachowcy z www.kewameble.pl znają się na robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o betonie architektonicznym myślałaś to ostatnio modny materiał, moja koleżanka ma go w kuchni świetnie wygląda. Zapytałam czy nie boi się że beton ulegnie zabrudzeniu ale uświadomiła mnie że starczy zabezpieczyć co jakiś czas beton architektoniczny preparatem Dynasil i nie ma obaw będzie pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na wymianę frontów w szafkach i takie fronty kupiłam w http://frontytaks.pl/static.php?kat&id=1 - W tym sklepie maja bardzo duży wybór frontów , uchwytów i nie tylko. Zmiana frontów to ciekawa i tańsza inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterrryy
odgrodzić te dwa pomieszczenia kolorami nie będzie trudno. najlepiej wybrać sobie jedną rodzinę ale różne odcienie. zerknij sobie na serię kolory świata dulux albo serię "kuchnia i łazienka". wybór jest naprawdę spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy ja zobaczyłam ofertę firmy www.toce.pl na przepiękne meble mam ochotę już teraz zmienić swoje stare szafki na te klasyczne cudeńka. Z oferty sklepu Toce najbardziej podobają mi się meble typu Konstancja - bielusieńkie mebelki jak z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×