Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupuje mieszkanie

Lazienka 4.36m to duzo czy ciasno?

Polecane posty

Gość kupuje mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusz
kwadratowego m oczywiście, zalezy czy jest to kwadrat, czy prostokąt, czy jakośc pokręcona, ale jesli to tylko łazienka bez sedesu to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety sedes jest w łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o łazience
No wielka nie jest, ale bywają mniejsze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusz
moja ma 3 mkwadaratowe i jes sedes i jest ciasnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm...
ja właśnie kupiłam nowe mieszkanie w bloku i tam mam ponad 7 m2, ale łazienka w planie miała też coś koło 4 metrów, ale mi tam by prawie nic nie weszlo, wiec zmienilam pierwotne plany (poniewaz kupilam mieszkanie jak zaczynali budowac, to moglam zmieniac co chciałam).. teraz zmiesci sie i wanna.. duza.. i kabina prysznicowa 90-tka i umywalka i wc i bidet i pralka, wszystko jest rozplanowane i jeszcze jest troche wolnej przestrzeni, chociaz jak patrze na to puste pomieszczenie, to wydaje mi sie, ze tam nic nie wejdzie jednym słowem.. masz możliwość, to powiększ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie mam mozliwosc bo
moj do to poki co trawka w polu. mam schemat i juz kombinuje, ktore sciany poprzestawiac i myslalam tez o łazience i wejsciach do pokojow w innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
jezeli czujesz ze nie dajesz rady to naprawde warto zlecic to dekoratorowi wnetrz lub architektowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralkę automatyczną ładowaną od przodu można włączyć do ciągu kuchennego - gdzieś w okolicach zlewu . Widziałam takie rozwiązanie - działa, a gospodarze zadowoleni. W ten sposób zyskujesz troszkę miejsca w łazience, w której zwykle pralka strasznie się panoszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle ze pralka jednak trafi
do łazienki. Kuchnia to kuchnia :) łazienka to akurat miejsce do prania :) ostatnio mam obsesje ogladania wyposazenia mieszkań, a takze okien i kierunkow na ktore wychodzą. bardzo chce miec sloneczne mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4,36 to troche malo, chociaz zalezy co ma sie w tej lazience zmiescic - wanna czy prysznic, czy ma tam stac pralka itd. Dla porownania - moja ma prawie 7 metrow i wydaje mi sie, ze jest w sam raz - duza narozna wanna, umywalka, pralka ladowana od przodu - wszystko sie miesci i jeszcze jest troche przestrzeni. Nejlepiej wszystko zmierz, zaplanuj co gdzie mialoby stanac i zobacz, czy bedzie ok. Czy wychodzac z wanny/prysznica masz tyle miejsca, zeby swobodnie sie wytrzec nie uderzajac lokciami w szafki i czy np siedzac na sedesie masz miejsce na wyprostowanie nog - niby drobiazg ale bardzo istotny gdyby mial z tego korzystac np ktos z noga w gipsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×