Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzia.a

Łazienka-problem

Polecane posty

Gość madzia.a

Zaraz nad wanną mam powieszoną, starą brzydką półkę. Mąż nie pozwala mi jej ściągnąć, ponieważ uważa, że od kąpieli, zacznie odchodzić tapeta (obecnie po każdej kąpieli półka jest zalana). W jaki inny sposób można ochonić tą tapete. Dodam, że zalezy mi na tanim rozwiązaniu. Myślałam o jakiś panelach ściennych, żeby je położyć gdzieś do wysokości 30 cm nad wanna ale nie wiem jak bedzie wyglądało. Czekam na wasze propozycje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz w łazience
tapetę ? hym :D a ja mam takie tekturowe płytki :o ala` glazura z makulatury :D patent jeszcze z PRL-u :p 30 lat na ścianach i nawet tak bardzo nie przemakają...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remont łazienki aż sie prosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz nie obraź
się tak z ciekawości czystaj pytam- nie gnij Ci tapeta w łazience, nie masz grzyba, ani nie wali od niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia.a
To są specjalne łazienkowe tapety! Ta lazienka jest od dwudziestu lat tapetowana i nie ma żadnego grzyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia.a
acha i łazienka była pół roku temu remontowana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz nie obraź
madzia.a- spokojnie, ja naprawde nie atakuje tylko pytam, z ciekawości, li i jedynie. Moja siostra ma tapete w łazience, ale wokół wanny płtki. A pod panelami (słyszałam a nie wiem) podobno zbiera się robactwo. Po zatym teść ma panele tyle że na całej łazience(nawet sufit) i jest to straszne! A panele są w tej samej cenie co kafelki to moze się zdcydujesz na pewniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia.a
Chyba jednak zostane przy tej okropnej pułce. Narazie nie mam pieniędzy na kafelkowanie łazienki. Zwłaszcza że właśnie zmieniam meble i sprzet w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA
Poleciłam moim znajomym taki patent- kabinę prysznicową w środku wyłożyć wykładziną podłogową taki gumowany lentex o wyglądzie płytek. Kupili specjalny klej i prykleili to już 5 lat temu w łazience na działce. Rewelacja nic się nie odkleja wygląda fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA
Poleciłam moim znajomym taki patent- kabinę prysznicową w środku wyłożyć wykładziną podłogową taki gumowany lentex o wyglądzie płytek. Kupili specjalny klej i prykleili to już 5 lat temu w łazience na działce. Rewelacja nic się nie odkleja wygląda fajniePrzyklejone jest to oczywiście na ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yWxGa8kYDeDVAXRaQCWcERWz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×