Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

macie jakies latwe pomysly na obiady?

Polecane posty

Gość gość

Co jecie na co dzien? Co dajecie dzieciom? Mam corke 20 msczna i juz nie mam pomyslu vo robic do jedzenia zeby nasza trojka mogla zjesc. Jeszcze obiady to jakos wymysle ale sniadania kolacje podwieczorki to non stop to samo... napiszcie prosze co moglabym gotowac/przyrzadzac smacznego zdrowego i prostego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mamy my sie odchudzamy obiadu nie umiesz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Non stop to samo, czyli co? Bo na kolacje/śniadania można np. robić: - jajecznice - pasty jajeczne - jajka sadzone - pasty rybne - muesli - batoniki muesli - owsianki - pasty ze strączkowych - pasty z różnych serów (twarogu, fety, kozich...) - tortille hiszpańskie/frittaty - przeróżne sałatki - bułeczki/muffiny z nadzieniami wytrawnymi - tarty wytrawne - omlety - kremy warzywne plus grzanki (to bardziej na kolacje) - grzanki - odsmażane ziemniaki z obiadu plus kefir itp. itd., można przez rok nie jeść tego samego... A obiady to już w ogóle, przecież wystarczy sięgnąć do przepisów różnych kuchni, i będzie tyle dań, że latami wszystkich nie spróbujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
picza, nie spamuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eksperymentatorka11
Mam fajny pomysł na marynatę do karkówki... Do dżemu brzoskwiniowego (mój ulubiony to Stovit) dodaję ketchup i przyprawy i wychodzi pychotka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy kobieto sluzaca jestes bo tak sie zachowujesz 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×