Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

masło finuu

Polecane posty

Gość gość

wyszlo na rynek nowe maslo - finuu. prowala juz ktoras? warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallada
tak, jak sobie kupilam na sprobowanie bo bylo na przecenie w polo markecie. mi smakuje, wiec pewnie kupie ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne g00wno i kolejna reklama gó0wnomarketu, do którego już nikt nie chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a takie ono fińskie jak ja święta - w kruszwicy je robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre w smaku, nie zawiera konserwantów sztucznych barwników itp. miks polecany dla osób z podwyższonym poziomem cholesterolu zresztą tak jak wszystkie miksy, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam próbkę masła finuu ze streetcomu, masło z solą i klasyczne. Pyszne, rozpływa się w ustach i jest mega śmietankowe. Kolejną zaletą jest to że nie jest twarde jak większość maseł...i nie ma konserwantów :) Polecam :) świetnie nadaję się do grillowania i do pieczenia :) sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abece
Też jestem zarejstrowana na streetcom :) Ale niestety nie udało mi się dostać do tej kampani.. Za to powstała nowa strona buzzaar, poniżej link do rejestracji: HTTP://BUZZAAR.EU/L/UTQZO Dostałam się do ich pierwszej kampanii Sephora :) Super zestaw dla mnie i dla koleżanek. Nie mogę dodać tu zdjęcia, ale dla zainteresowanych polecam wpisać #buzzaarpolska w wyszukiwarkę facebooka, tak zanaczyłam zdjęcie swojego zestawu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPIERRRDALAJ spamerska ściero!!! I jeszcze się toto otwarcie przyznaje, że jest oficjalna i opłaconą spamówą! ŻAŁOSNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah widze ktoś ma niezły ból d**y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój faworyt wśród produktów do smarowania pieczywa. Idealnie się rozsmarowuje, jak margaryna a margaryną nie jest. Masełko jest bardzo smaczne, zarówno wersja klasyczna jak i solona. Niewątpliwą zaletą jest jego skład czyli fińskie masło oraz oleje z rzepaku i lnianki. Polecam zarówno z samym chlebkiem jak i do smażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjapasula
Bardzo dobre!! Uwielbiam zarówno wersji klasycznej jak i solonek.Ma delikatny,kremowy smak.Przypomina mi w smaku masło,które robiła moja babcia :) Bardzo dobrze się rozsmarowuje na pieczywie,nie spada z noża.Konsystencja idealna.WARTO KUPIĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Pyszne, świeże masełko ! Mogę go kosztować, ponieważ jestem ambasadorką Streetcom :) Dostałam wersję klasyczną i soloną. Bardziej smakuje mi solona. Pyszna zarówno do wypieków, jak też do chleba, zwłaszcza ciemnego, który lubię. Doskonale się łączy z innymi produktami, polecam :) Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość XMARTHX
Też dostałam się do kampanii Streetcom, dostałam masło Finuu i jestem mile zaskoczona. Wcześniej miałam inne masła, ale to wypadło zdecydowanie najlepiej, także wśród moich znajomych. Na kanapki, na patelnię, polecam zdecydowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każde masło smakuje tak samo, to efekt placebo ze wam bardziej smakuje. kupujecie masło po 7zl za kostkę to przecież musi by dobre^^ masło to masło. ma mieć min. 82% tłuszczu i tyle. zalosne jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve Nova
Spróbowałam oba rodzaje Finuu i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona. Pomimo, iż nie jest to 100% masło, to nie zawiera ono sztucznych dodatków ale zdrowe i tylko naturalne oleje. Dzięki temu ma naprawdę dobry smak. Polecam nie tylko do kanapek, ale także do wypieków- ja zrobiłam na nim pyszna tarte z delikatnym kremem czekoladowym :) Warto więc się skusić i samemu spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, poczytajcie o smażeniu, pieczeniu i jakiejkolwiek obróbce cieplnej tłuszczów roślinnych. Oleje roślinne przeznaczone są tylko do stosowania na zimno. Po podaniu ich obróbce termicznej wytwarzają się wolne rodniki, które są bardzo szkodliwe. Zachęcam do zgłębienia tematu i życzę Wam zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellainez
dość dobre masło da się smarować nawet po wyjęciu z lodówki, naprawdę czuć smak soli nie trzeba jej nadużywać przy kanapkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaryna finuu
Nadaje się do naoliwienia zawiasów może. Jeśli coś nazywane jest masłem a zawiera oleje to jest to zwykłe oszustwo. Smakuje tak jak to czym jest czyli jak margaryna, nic śmietankowego. Kupiłam, zapłaciłam jak za masło, poczułam się oszukana, i umieściłam tam gdzie tego miejsce, w kontenerze na śmieci. Rafinowane oleje nie mają witamin i żadnych wartości, do tego są szkodliwe, nie łudzę się, że są tam inne substancje niż te, które wspomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izabellainez- jak to różnica czy nasypiesz sama czy jest już wcześniej nasypane? Ja ci powiem jaka jest różnica. Taka że nikt nie nasypie ci soli zdrowej, z mikroelementami tylko zwykłą sól warzoną. Sama możesz natomiast użyć soli kłodawskiej i coś na tym zyskać. O margarynie finuu już się wypowiedziałam. Koło masła to to nie stało nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
finuu jest bardzo dobre, polecam szczególnie wersję soloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry miks. Ja używam jej na co dzień do smarowania kanapek, ma super maślany smak. Wszystkim członkom rodziny zasmakowało, więc na dłużej zagości w mojej kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AG75
Serdecznie polecam, bo jej walory smakowe oraz krótki i bardzo dobry skład sprawiają, że nie ma chyba na rynku lepszej alternatywy dla tego produktu. Jeżeli szukacie, naturalnego i nieprzetworzonego produktu w którym naprawdę znajduje się bardzo duża zawartość masła, a resztę stanowią składniki, które nie mają nic wspólnego z konserwantami i sztucznymi barwnikami to jest to produkt dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzatawawa
Finuu ma delikatny, świeży smak, maślaną konsystencję, doskonale rozsmarowuje się po wyjęciu z lodówki i wspaniale smakuje. Połączenie masła fińskiego, zdrowych olejów rzepaku i lnianki w Finuu pasuje do siebie idealnie. Nie ma w nim konserwantów, sztucznych aromatów ani barwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulak1987
Chciałabym się podzielić opinią na temat miksu do smarowania FINUU otrzymanego w ramach kampanii na streetcom. Od 23 lutego mam okazję razem z rodziną i znajomymi testować miks do smarowania Finuu w dwóch wariantach smakowych: klasycznym i solonym. Opis produktu na postawie ulotki i opakowania: "Finuu to w pełni naturalny produkt. Zawiera 47% fińskiego masła oraz oleje z rzepaku i z lnianki, które są bogatym źródłem kwasów Omega-3. Unikalne na rynku. Wysoka zawartość masła fińskiego, brak sztucznych dodatków,konserwantów oraz utwardzonych olejów, sprawia że Finuu jest naturalnie najlepszą alternatywą dla innych produktów do smarowania". "Finuu to wyjątkowe połączenie fińskiego masła, oleju rzepakowego, oleju z lnianki, witamin A i D. Finuu można używać do smarowania, pieczenia, smażenia, a także do innych dań na ciepło. Dodane do produktu wyłącznie naturalne i płynne oleje, sprawiają że jego konsystencja jest miękka i łatwa w smarowaniu. Moja opinia Miks do smarowania Finuu zaskoczył mnie delikatnym smakiem masła. Ma delikatny maślany smak, a wersja solona ma dość intensywny słony smak. Zdania są podzielone. Części osób bardziej smakuje wersja klasyczna, innym wersja solona. Mi osobiście bardziej zasmakowała klasyczna wersja Finuu. Zaletą Finuu jest zawartość fińskiego masła, olejów rzepakowego i z lnianki. Jest naturalnym źródłem Omega 3. Jest produktem smacznym i zdrowym, ponieważ nie zawiera sztucznych dodatków, konserwantów, barwników, aromatów oraz utwardzanych olejów. FINUU najczęściej stosuje do kanapek, tostów, opiekania krokietów, jajecznicy. Plusem miksu do smarowania jest łatwość rozprowadzania po pieczywie, nawet bezpośrednio po wyjęciu z lodówki. Opakowanie bardzo estetyczne, przyciąga wzrok. Jedynym minusem jest fakt, że bardzo szybko się kończy. Cena za opakowanie 200g ok. 6 zł #Finuu #bezkonserwantow #pyszniebozfinuu #naturalneismaczne #Streetcom Zapraszam do odwiedzenia www.finuu.pl oraz fanpage Finuu na Facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna G
Witam. ja również od kilku dni testuje masło FINUU. Jak dla mnie rewelacja. 100 % naturalny produkt, który w składzie ma aż 47% fińskiego masła. Ponadto zawiera również oleje z rzepaku i lnianki oraz witaminy A i D. Nie zawiera konserwantów. Łatwo się smaruje i nie twardnieje w lodówce, idealne w każdej sytuacji, nadaje się do smarowania pieczywa jak również do pieczenia np. jajecznicy. Występuje w dwóch wariantach normalnym i solonym. Solone idealny dopieczenia jajecznicy ;) polecam dla osób lubiących zdrowy i naturalny styl życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJanusz
Masło rewelacja, jest pyszne, łatwo się rozsmarowuje i jego fantastyczny skład PYCHA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fnatasha
Otrzymalam masło finuu z kampani Streetcom. Do tej pory w domu uzywalismy masła 82% tłuszczu. Po spróbowania zdecydowanie przejdziemy na masło finuu. Nie dość ze jest pyszne w smaku. Takie kremowe. I w dodatku w dwóch wariantach smakowych - z dodatkiem soli jak i klasyczne. Także każdy znajdzie coś dla siebie. A co najważniejsze po wyjęciu z lodówki nie trzeba z nim "walczyc" rozsmarowuje się bez problemu. Polecam w 1000000% procentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie Finuu jest świetne, szczególnie te solone. Ma pełny, maślany smak, super się rozsmarowuje i odpowiada mi jego skład. Nie ma co się kłócić o preferencje smakowe bo każdy ma różne. Dla mnie Finuu jest w tym momencie jednym z lepszych produktów do smarowania pieczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetastw
Uwielbiam to masło, moje ulubione też z solą. I szybko się rozsmarowuje, gdy robię kanapki do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×