Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuffferek

Materac do sypialni

Polecane posty

Gość Kuffferek

Jaki wybrać materac do sypialni? Sprężynowy czy piankowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador
Witam! Najlepsze rozwiązanie w zakresie zastosowanego wkładu jest indywidualne dla każdej osoby. Nie ma jednego, idealnej przepisu na idealną dla wszystkich konstrukcję materaca. Jeśli nawet ktoś z naszych znajomych poleca piankę lub takie czy inne sprężyny, nie oznacza to, że podobne rozwiązanie będzie optymalne również dla nas. Dlatego dobrym pomysłem jest spędzenie jakiegoś czasu w sklepie z materacami i wypróbowanie różnych opcji, aby wybrać odpowiedni dla na rodzaj materaca. Pozdrawiam! Ambasador Marki Hilding

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuffferek
To w jakim się doły nie zrobią? Chciałabym wybrać coś co posłuży mi dłuższy okres czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sprężynowy, niby warty 3500, ale go wyczaiłam na grouponie za 1000. Śpi mi się na nim super - nie jest ani za miękki, ani za twardy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!
No..ta...zapłaciłas na gruponie za ten materac tyle co bys zapłaciła w normalnym sklepie....takze sie nie ciesz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador
Witam! Jeżeli chodzi o wspomniane "doły", to nie zrobią się, gdy dobierzemy idealny stelaż dla naszego materaca. Niewłaściwie dobrany nie tylko wpływa niekorzystnie na wygodę użytkowników, ale przede wszystkim powoduje deformację materaca. Najlepszym rozwiązaniem są stelaże elastyczne czyli takie, w których drewniane listwy poprzeczne mogą odkształcać się delikatnie i dopasowywać do kształtu materaca. Pamiętajmy, że nacisk jaki nasze ciało wywiera na materac przechodzi również na stelaż.Ogólna zasada mówi, że im więcej elastycznych listewek, tym stelaż lepiej rozkłada ciężar naszego ciała. Dzięki temu materac, zwłaszcza piankowy czy lateksowy, lepiej dopasowuje się do naturalnych kształtów ciała i jego ułożenia w czasie snu. Jeśli jednak zamiast elastycznego stelaża chcielibyśmy zastosować w łóżku poprzeczne listewki, należy pamiętać, aby odstęp pomiędzy nimi był mniejszy niż 5 cm. Pozdrawiam! Ambasador Marki Hilding

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się nie ma to znaczenia , ważne by był wygodny , człowiek rano musi być wypoczęty nie zmęczony (tak czasami bywa) w łóżkach są materace spręzynowe , piankowe , całkiem twarde z trawy morskiej , droższe i tańsze ja po kilku latach wymieniam , teraz przeszłam ze sprężyn na piankę siedmiowarstwową i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RusianWhore
Co to jest Pianka Siedmiowarstwowa ? Masz na myśli Kieszeniowy 7 warstwowy z pianką termoelastyczną ? Wydaje mi się, że lepszego niż taki http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,produkt,id,546,name,Materac_termoelastyczny_Comfortbe_COMFORTBE_90x190,kat,9,prod,0 nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak idzie o sypialnię, to ważnym jej elementem jest odpowiedni materac do łóżka. Ja robiłem długi research w internecie i zasięgałem języka wśród znajomych zanim wybrałem odpowiedni materac. Trafiłem na ViscoTherapy, materac z pianki termoelastycznej oddychającej ze zmienną twardośćią, któy dobrano indywidualnie do moich potrzeb i preferencji. Dawniej spaliśmy z żoną na zwykłym materacu, kupionym w jakiejś "sieciówce", ale dopiero teraz poznaliśmy komfort udanego nocnego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak idzie o sypialnię, to ważnym jej elementem jest odpowiedni materac do łóżka. Ja robiłem długi research w internecie i zasięgałem języka wśród znajomych zanim wybrałem odpowiedni materac. Trafiłem na ViscoTherapy, materac z pianki termoelastycznej oddychającej ze zmienną twardością, który dobrano indywidualnie do moich potrzeb i preferencji. Dawniej spaliśmy z żoną na zwykłym materacu, kupionym w jakiejś "sieciówce", ale dopiero teraz poznaliśmy komfort udanego nocnego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam dwa miesiące idealnego materaca. Chodziłam po salonach i testowałam, ale jakoś żaden mi nie podpasował, dopóki nie trafiłam na materace Visco, które mają opcję tzw .zmiennej twardości- polecam przetestować i samemu się przekonać jakie są wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta93
Powinien być na maksa wygodny, my postawiliśmy na materac od Comforteo, termoelastyczny - zupełnie inna wygoda w spaniu, nic tylko leżeć w łóżku całe dnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia555
Nam też dużo czasu zajęło szukanie idealnego materaca, aż natknęliśmy się w internecie na sklep meble marzenie, zaopatrzyliśmy się w jeden z ich materacy i jesteśmy zadowoleni z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska899
Żadne doły się nie zrobią, jeśli kupisz porządny materac. Ja moge polecic polskiego producenta, od którego sama mam materac piankowy i jeszcze nic sie z nim nie stało. Ofertę znajdziesz na stronie comforteo.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zawsze lubilismy materace sprężynowe. Wg mnie są najbardziej wygodne. W https://eversleep.pl/ znaleźliśmy idealny model, na którym śpimy już rok i możemy polecić z czystym sumieniem- sa wygodne i bardzo dobrze sie na nich spi! POlecam bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jomka

ja znalazłam na sypialniaplus.pl - maja duzy wybór i dostawę pod drzwi. moim zdaniem bardzo dobrze jest to wyposażony sklep więc można śmiało kupować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×