Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamadosia

Materac??? gdzie i jaki??

Polecane posty

Gość mamadosia

zamierzam kupić dziecku nowy materac do łóżka 80x200 tylko nie cjhcę wydać wszystkich pieniędzy i nie chcę też aby po roku nadawał się do wyrzucenia. Poradzcie gdzie sie wybrać po materac- czy hipermarkety :Auchan, LeroiMerlin czy Jysk. Może ktos zna jakieś fajne i nie drogie sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno wymieniałam w domu pościel, więc trochę orientuję się w temacie :) w gąszczu różnych sklepów natknęłam się na materace.sklep.pl, zaglądnij do nich, jak się nie orientujesz w materiałach, to na pewno coś Ci doradzą. z tego co mi wiadomo bardzo szybko wysyłają towar, więc spokojnie mogę zapewnić o wiarygodności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio kupowałam
materac w ikei, co prawda nie dziecinny, ale na pewno też mają. Poprzedni jaki miałam też był z ikei i byłam zadowolona, a nowy kupowałam tylko dlatego, że tamten poprzedni był w sofie, którą w końcu z sypialni wywaliliśmy do salonu, a kupiliśmy nowe łózko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablak
Ostatnio kupiłam na allegro i jestem zachwycona. Dla dziecka to pewnie będziesz chciała średniotwardy /mój twardy jest naprawdę twardy i tylko lekko się ugina. Szukałam jakiś czas w sklepach, drożyzna i takie miękkie były że jak siadłam to miałam tyłek na stelażu prawie. W sklepach były w cenach od 800 wzwyż. Spójrz na to: Materac TANATOS 80/190 kokos Musisz wejść na allegro i wpisać w wyszukiwarkę bo coś mi linki w pasku adresów nie wyskakują... Ale dla dziecka odpowiedniejszy byłby raczej ten: Materac Delgano 80/190 7stref LATEKS Musi być super wygodny. Ja wybierałam miesiąc:-P Link skopiuj i wklej do wyszukiwarki na allegro. Z allegro to cena z wysyłką od 300 do ok. 400, za szer. na 80cm. Nie wiem jak w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadosia
dzięki wszystkim za rady. Ja potrzebuję materac do łóżka piętrowego więc bez sprężyn Patrzyłam na allegro materac WIKI 80/190 kosztuje tylko 100zł więc obawiam się czy to będzie dobre? Do piętrowego łóżka nie moge dać grubego materaca a ten ma 9 cm inne sa 17 cm :( Boję się kupować na allegro - nigdy nie kupowałam czegoś nie widząc na własne oczy i nie dotykając ;) Co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kupoiwałam materac, tyle ze duzy 160x200 u tego samego sprzedajacego co blablak więc polecamP tyle ze ja wybnralam inny model akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadosia
nie wiem czy dobrze znalazłam sprzedającego. mateusz084(919) SS Baranów? FPUH "GENPOL" Mateusz Hodyas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadosia
no i nie doczytałam się producenta czy polski czy nie chiński przypadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jesli dobrze pamietam to ja kupowalam ten materac: http://www.allegro.pl/item774550049_materac_denver_7stref_160x200_najtaniej_promocja.html a nawet jesli nie dokladnie ten to na bank u tego sprzedajacego, moze wiecej sprzedajacych jest ktorzey maja podobne materace ale ja ze swojej transakcji bylam zadowolona i z ceny tez jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablak
Czu nie chiński??? całkiem możliwe, bo karta gwarancyjna jest wystawiona na sklep a nie na producenta. poza tym znalażłam ten matyerac chyba u 20 sprzedających i pod różnymi nazwami. Ale jakościowo super i cena niskie więc jak dla mnie moze być i z chin. Jak chcesz niski to wybierza taki bardziej sprężysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadosia, materac to dość drogi sprzęt, też raczej nie miałabym zaufania do allegro w tej kwestii. niemniej jednak, jak już mówiłam - materace.sklep.pl naprawdę daje radę, no i obsługa nie mydli oczu, jaki to cudowny produkt chcą wcisnąć, tylko fachowo doradzają, zgodnie z tym czego aktualnie potrzebujesz. no i warto zwrócić uwagę na fakt, że oferują wysyłkę za friko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór materacy jest ogromny na multizakupy.pl - Z tym, że warto najpierw wiedzieć czego dokładnie się potrzebuje :) Ja niestety nie jestem ekspertką w kwestii materacy - to znaczy ich dopasowania do konkretnego człowieka ale o jednym na pewno trzeba pamiętać - nie może być za miękki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeśli chodzi o materac, a szczególnie o materac dla dziecka to nie warto kupować najtańszego materaca, niewiadomego pochodzenia. Od tego na czym dziecko śpi zależy przecież jego rozwój. Zachęcam do zapoznania się z krótkim artykułem na ten temat http://zdrowotne-materace.pl/index.php?route=addons/news&news_id=12 Jeśli macie Państwo pytania odnośnie materacy chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam. Doradca Justyna www.zdrowotne-materace.pl tel.730 787 814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melankacc
Jeżeli chcesz zaoszczędzić zamów sobie materac przez internet,. W sieci jest całe mnóstwo promocji na materace, ja zamawiałam w ostatnim czasie materac firmy Janpol i tutaj: http://www.klinikasnu.pl/ natrafiłam na świetne promocje ;) Dostałam nawet dodatkowy rabat po tym jak zadzwoniłam do obsługi. Zdecydowałam się na materac sprężynowy i jestem zadowolona. Tradycyjny. wygodny i myslę, że posłuży mi na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o materacach sprężynowych? Warto takie kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę piankowe. Są wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja słyszałam, że teraz w Black Red White jest teraz promocja "Spłacaj raty od października 2014 r." - "30 rat 0%". Myślałam o tym by kupić sobie materac IMIR CLIMA z http://www.brw.com.pl/materace/ na raty:) Za sprężynowymi nie przepadam bo raz miałam i po jakimś czasie było czuć te sprężyny i nie dało się spać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebo4545
Jeśli chodzi o zdrowe, ekologiczne materace, to duży wybór takich modeli mają na stronie www.slodkichsnow.com . Naturalna bawełna, do tego włókna kokosowe, wszystko oryginalne. Dobry kontakt ze sklepem, szybka wysyłka i możliwość zamówienia materacu o każdym rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny dla dziecka jest Termopur Comfort z Materasso. Ma dwie strony twardości. Pokrowiec do prania. Ja kupiłam na www.przyjemnysen.pl i oprócz gratisów od producenta dostałam jeszcze dodatkowe poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się dobrze wysypiać. Wiem sama po sobie - spałam wiele lat na rozkładanym tapczanie i przypłaciłam to bólami pleców i kończyn...Dopiero niedawno ktoś mi podpowiedział, że materac może wiele zmienić. Kupiłam łóżko drewniane(żeby nie przepłacać), zainwestowałam w nowy materac Art Medic- jest super, ponieważ chyba jako jedyny na rynku ma coś takiego jak zmienną twardość - więc mogę go używać w różny sposób, w zależności od samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sprawdzony i najlepszy, jaki miałam materac Viscotherapy. Jest super wygodny i ma zmienną, regulowaną twardość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zaopatrzyć się w najlepszej jakości materac do sypialni. To bardzo ważna kwestia, ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Zatem, materac ma znaczenie! Ja teraz mam materac Viscotherapy i jestem niezmiernie zadowolona. Mówię to z własnego doświadczenia, bo niestety i mnie się przytrafiło sypiać na złej jakości materacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak idzie o sypialnię, to ważnym jej elementem jest odpowiedni materac do łóżka. Ja robiłem długi research w internecie i zasięgałem języka wśród znajomych zanim wybrałem odpowiedni materac. Trafiłem na ViscoTherapy, materac z pianki termoelastycznej oddychającej ze zmienną twardośćią, któy dobrano indywidualnie do moich potrzeb i preferencji. Dawniej spaliśmy z żoną na zwykłym materacu, kupionym w jakiejś "sieciówce", ale dopiero teraz poznaliśmy komfort udanego nocnego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×