Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kawoszek

MEBLE DO SALONU

Polecane posty

Gość kawoszek

Witam! Chciałabym kupić meble do salonu czyli kredens i komoda+ ława,podoba mi się Kent z BRW, tylko słyszałam, ze to badziew - chodzi o materiał.Znacie może coś podobnego innych firm? Jakie meble macie i co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pakowne to pewnie są, takie landary ale piekne? dla osób pod siedemdziesiątkę na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoszek
Bardzo ładne te meble, no i drewniane, pewnie dąb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedni preferują meble z ikei i nic mi do tego, mnie akurat podobają się meble stylowe i tak mam urządzony cały dom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meble BRW są tanie
ale tak jak piszesz to badziew ze sklejki i to niestety widać, a dodatek łatwo je uszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsddd
Nie wiem, co wy robicie z tymi meblami, ze tak sie wam niszczą. Chyba po nich tanczycie. Ja mam w dwoch pokojach BRW od 5 lat i wyglądają jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywam bywam
Nec przesadzasz. Jak komuś nie podobają się Twoje meble to znaczy że jest wielbicielem Ikei? Meble stylowe jak najbardziej ale nie w stylu babcinym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z kolei meble myin.pl do salonu kupiłam właśnie stół + krzesła i teraz przymierzam się, żeby dokupić meble systemowe (jakieś półki, komody, witryny). Meble są stylowe, ale proste. Wykonane z różnych gatunków drewna, myślę, że będą pasować do każda wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoszek
W sobote kupiłam te meble Kent witryna + regał + ława i są super, wyglądają bardzo stylowo, wiem nie jest to drewno, ale ja nie potrzebuję mebli za 10 tys.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie złożyłam sobie ławę i komodę BRW z systemu doors wyglądają super, a jak się sprawują - napiszę za kilka lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie śliczne meble z brw - tauri. mam nadzieję, że postoją parę ładnych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość use you ill.
Meble Largo są super mam je w domu, polecam :-) jakość tez jest dobra, ceny rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie muszę mieć drogich, stylowych mebli. Pewnie, że wygląd jest ważny, ale stawiam głównie na ich funkcjonalność i cenę ;) Z meblami jest tak jak z innymi produktami - każda firma produkuje lepsze i gorsze modele, więc nie można generalizować. Ważne by posłużyły kilka lat i nie pochłonęły wszystkich oszczędności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam regal z brw,i powiem,ze w ogole nie bylam zadowolona,bo sie normalnie sypaly,wytrzymaly kilka lat. Teraz zamowilam meble u stolarza do salonu - szafa,stolik pod tv,komoda,witryna i taka wyzsza komoda z barkiem. Sa z prawdziwego drewna,nie z zadnej sklejki,blaty sa grube,mam meble takie,jakie sobie zaplanowalam - a cena wcale nie duzo wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erynia- są jednak sklepy, które generalnie są godne zaufania i polecenia, a to dlatego, że wszystkie ich meble są tworzone na tej samej zasadzie - ekologicznie i z najwyższej jakości drewna;) Ja jestem ogromną fanką mebli bukowych - które w Polsce nie są ogólnie dostępne, ale można znaleźć je np. na esmebel.com - ceny wcale nie są tak wysokie, jak można by sądzić, a jakość pierwsza klasa.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Wedlug mnie fajniejsze od BRW robi Dekort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór mebli to kwestia gustu. Ja akurat preferuję styl nieco bardziej nowoczesny, ale klasyczne meble też mi się podobają. Mają dodatkową wartość: są ponadczasowe, nowoczesne meble szybko stają się niemodne (od kilku sezonów modne są ciemne - wenge, lakierowane, zaraz coś się zmieni pewnie). Tradycyjne , ekologiczne meble produkuje np. esmebel.com. Można je zamówić wprost od producenta, dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawarra
Według mnie to też zależy od tego w jakich wnętrzach się dobrze czujemy. Poza tym salon powinien być bardzo wygodnym miejscem, gdzie będziemy się dobrze czuli. Dlatego też ważny wg mnie jest wybór wygodnej sofy i ustawienie jej względem stolika i TV. Szukając ostatnio z siostrą mebli do jej domu trafiłam na taki model i jestem po dużym wrażeniem- http://www.arismebel.pl/www/thumb.php?img=/upload/pictures/boston2.jpg&whw=517&h=361 Niesamowity design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do navarrraa
moja siostra też jest chora na punkcie tej sofy tylko, czy ona nie kosztuje 5 tysi? raz ją upatrzyła w jakimś salonie, podobno jest mega wygodna :-) szukałyśmy ją w różnych sklepach i była nieosiągalna możesz mi napisać w jakich salonach można ją zakupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kor-nic
polecam sprawdzić ofertę na www.IdealMeble.pl Tu można znaleźć coś dla miłośników mebli stylowych i nowoczesnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ROSALINDA PACZEKO
w castoramie kupisz taniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupujcie tanich mebli w sklepach sieciowych!! Może i zapłacicie mało ale to nie jest dobra inwestycja!! Zaraz zacznie się odklejać okleina, odpadną drzwiczki bo płyta jest słabej jakości i to tylko początek. Raz wpakowałam się w taki interes i więcej nie mam zamiaru. Teraz mam meble dobrej jakości na wymiar i jestem zachwycona :) Polecam Galerie Indeco. bardzo solidni, kontaktowi fachowcy. http://galeriaindeco.pl/infopages.php?id=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×