Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matned

Meble industrialne Manufacture MRN

Polecane posty

Gość matned

Manufacture MRN jest firmą z tradycjami, wykonującą artystyczne meble na wymiar w stylu loft, industrialnym. Zapraszam do przejrzenia bardzo ciekawej oferty tejże firmy na ich stronie: http://manufacture-mrn.pl i do polubienia ich na Facebooku, aby być informowanym na bieżąco. Manufacture robi meble stalowe, żeliwne i drewniane (stare, nowe - postarzane drewno) Każdy mebel ma swój unikatowy klimat. Każdy element jest robiony ręcznie z dbałością o szczegóły przez fachowców. Wykańczany przez artystów będzie wizytówką domu / biura / restauracji. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek z Wawy
Mogę szczerze polecić Manufakturę. Potrafią zrobić chyba wszystko, fajnie doradzą, zrobią wizualizację przed wykonaniem projektu. Wykonanie mają na najwyższym poziomie. Zamówiłem u nich stół. Pięknie się prezentuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem, widziałem :-) Fantastyczne rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie Niedbał stworzyli dla nas dwie ściany stalowe wewnątrz otwierane,projekt przygotowało biuro projektowe 28form.Mimo konsultacji oraz poprawek Panowie z Manufacture MRN nie wykonali tego czego oczekiwaliśmy (produkcja Ich była bardzo niestaranna i byle jaka) powołując się na to, iż jest to ich styl. Za porozumieniem stron Panowie zgodzili się na zwrot połowy wpłaconej zaliczki(35%całej wyceny) jednak na pieniądze czekamy już drugi miesiąc Panowie nie odbierają telefonów, jak już uda się dodzwonić jesteśmy zwodzeni.Czujemy się oszukani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaa6
Piękne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×