Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o meblach z fotele com? Koleżanka brała do swojego salonu i jest zachwycona jakością, mnie trochę cena odstrasza, ale bardzo bym chciała mieć taką saunę jak u nich jest. Proszę o opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie brałem sauny, ale są w porządku. Rzeczowy, co się rzadko zdarza kontakt, szybka realizacja, ale fakt. Nie są to fotele dla przeciętnych zjadaczy chleba. Spróbuj znaleźć jakieś promocje, albo podejmij próbę negocjacji ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra Kotylska
Spróbuj znaleźć informacje w internecie na ten temat, jakieś opinie na znanych portalach typu opineo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra Konopka
Zupełnie nie wiedziałam, że taki sklep istnieje, no ale może warto zobaczyć ich ofertę? Jeżeli natomiast szukasz opinii to ja też bym przeszukała portale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za taka kase tylesrać się z patelnią,porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Ratajczak
O jaką patelnie Ci chodzi? Ja tu nie widzę nic takiego? Co prawda są drogie rzeczy, ale też zauważ, że sklep nie jest skierowany do zwykłych zjadaczy chleba tylko do elity. Chociaż są rzeczy na które i ja bym sobie pozwoliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Paula1
Nie znam tego sklepu więc nie sądzę nic na jego temat, natomiast przeprowadziłam małe śledztwo i opinie ma pozytywne. Co do cen to różnie bywa. Jednych stać, innych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej1203
No faktycznie firma mało znana, ale spróbuj znaleźć opinię na ceneo.pl albo opineo.plczy takich forach. Jak ludzie są nie zadowoleni z produktu bądź usługi to w pierwszej kolejności się tam kierują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayay
Nie bój się ceny, lepiej te parę stów dołożyć i kupić lepsze meble. Ja też nie mogłam zdecydować się na meble Gali Collezione, w końcu kupiłam skórzany narożnik i to była moja najlepsza decyzja w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlika
Wcale się nie dziwię, meble Gali Collezione są zawsze wykonane solidnie. Ja mam co prawda tylko sofę, ale od kilku dobrych lat wygląda jakby była nowa. Może dlatego, ze dbam o nią i często konserwuję, ale na środki do czyszczenia też nie żałuje i raczej firmowe wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest, w końcu jak meble, przedmioty są droższe, to znaczy, że są lepsze ;) A w przypadku mebli to im droższy tym znaczy, że ręcznie przygotowany :) A jak wiemy oko ludzkie jest nieraz lepsze od komputerowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, ale skorzanym a te sa drogie, jak ktos ma eko to niby tez sie dobrze czysci ale po paru latach i tak popeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skórzane meble są najbardziej trafnym zakupem jaki dotychczas dokonałam. Stosuje sie do zaleceń producenta odnośnie konserwacji i z dnia na dzień wyglądają jeszcze lepiej niż w dzień zakupu. Też jestem zadowolona z zestawu wypoczynkowego Gala Callezione. W końcu czuję, że odpoczywam :) warto było zainwestować i ze spokojem mogę wam też polecić tego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz40
A ja polecam meble do łazienek z: www.homus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się bardzo podobają meble agata meble, mam cały salon urządzony ich meblami, które użytkuję od kilku lat i nic się z nimi nie dzieje, nie ma żadnych śladów użytkowania i upływu czasu, dlatego wiem, że przy następnym zakupie mebli również swoje kroki skieruję do agata meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już na innym temacie, ze polecam Agate Meble. Sama od kilku lat mam kilka mebli z tego salonu i dobrze się sprawują ( widzę również że sklep ma coraz więcej zwolenników)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o agata meble to charakteryzuje je zarówno wysoka jakość wykonania jak i dobre ceny, bo obi zawsze mają jakieś promocje, dlatego często u nich kupuje i jak na razie nie zauważyłam aby w innym miejscu była ciekawsza oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sądzę, że jakość może iść w parze z dobrą ceną, trzeba tylko dobrze się rozglądać, a nie robić z siebie tata wariata i dać sobie wciskać coś za ogromne pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda nie zawsze cena idzie w parze z jakością, ja kupuje meble w sieciówkach tj. jak własnie agata meble, nie płacę tysiecy za meble a jestem z nich bardzo zadowolona, bo za niewielką cenę mogę mieć coś naprawdę urokliwego w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja nie kupuję drogich mebli bo już nie raz przekonałam się że tańsze mogą być lepsze. Niedługo czeka mnie generalny remont i wymiana wszystkich łóżek. Myślałam o tym by zamówić je na http://anmar-sklep.pl/ Łóżka prezentują się świetnie a cena jest akurat na naszą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszarotka
ja ostatnio znalazłam fajny i nawet nie najdroższy sklep gdzie mozna dostać czaderskie meble na wymiar do kuchni - http://www.siemieniako.pl strasznie mi sie takie nowoczesne kuchnie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita Bułek
Mnie zachwyciły meble z warszawskiego Studia Prostych Form. Na ich stronie można przeglądnąć bogate i inspirujące realizacje. Fantastyczną sprawą jest fakt, że wszystkie meble wykonywane są indywidualnie, jednorazowo, z pomocą doświadczonych projektantek Studia Prostych Form. Można przynieść do nich swój własny projekt albo zdać się całkowicie na ich gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allliicja
Ja ostatnio wybrałam się do salonu Meblomoda, bo słyszałam w radiu reklamę, a szukałam akurat kompletu wypoczynkowego. Naprawdę gorąco polecam. Świetna obsługa i duzy wybór. W ogóle można sobie wcześniej przejrzeć ofertę na www.meblomoda.pl ;) Aaaa no i nawet zamówić przez internet, jeśli ktoś jest zdecydowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawinka
Ja meble kupuję na allinside.pl Bardzo duzy wybór, dobrze wykonane, trwałe, tanie. Jestem bardzo zadowolona, użytkuję już od ponad roku, mam psa małe dziecko i nic ise z nimi nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
My obecnie szukamy mebli do salonu i sypialni. Wpadły nam w oko drewniane meble z http://www.zrobionezdrewna.pl/ i chyba je zamówimy bo w naszej okolicy nie ma nic równie ładnego. Niestety oboje z mężem mamy spore wymagania jeśli chodzi o meble i byle czego nie kupimy. Nie chcemy być jak wszyscy i kupować w sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam allinside.pl. Nie kupi się nigdzie taniej tych mebli ;) Jakość jest jak najbardziej OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie allinside.pl to strzał w 10, kupiłam tam co prawda tylko biurko, jednak był to chyba najlepszy wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×