Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble Pod Wymiar Wroclaw

Polecane posty

Gość gość

Szukam Dobrego Stolarza Lub Firmy Chodzi O Oryginalne Meble Robione Pod Wymiar. W Zasadzie Chcialabym Zmienic Wystroj Calego Mieszkania 2 Pokojowe 35m2 z Aneksem Kuchennym. Wroclaw. Ktos Cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_Krzyki
Bardzo dziwnie piszesz tymi dużymi literami :S Może http://meblewarto.pl? Zobacz sobie galerię. Robili mi meble u synka w pokoju i wyszło świetnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.hitmeble.pl to sklep internetowy z meblami. Mają w ofercie również meble pod wymiar. W ofercie jest też możliwość transportu. Ja u nich zamawiałam a jestem z Krakowa. Za transport zapłaciłam 149 zł i wszystko miałam dostarczone. Sprawę załatwiłam szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytać nie umiesz, spamerze? Chodzi o stolarza robiącego na wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażynna44
Cześć, ja kuchnię na wymiar robiłam tutaj http://www.meblejanas.eu/ . Muszę przyznać że solidne są i posłużą mi długie lata:) W linku namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam czarno – białą kuchnię w www.meblejanas.eu Wykończenie kuchni to krystalicznie czysta biel. Otrzymałam pomoc w doborze okapu, projektantka zadbała o rozdzielnie jadalni i kuchni, ale nie za głęboko. Chociaż wielkiej wiedzy technicznej nie posiadałam to producent opisywał mi kilka rozwiązań do wyboru, wyjaśniał cierpliwie zalety i wady. Według mnie tak właśnie powinna wyglądać współpraca przy zamawianiu mebli kuchennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam czarno – białą kuchnię w www.meblejanas.eu . Wykończenie kuchni to krystalicznie czysta biel. Otrzymałam pomoc w doborze okapu, projektantka zadbała o rozdzielnie jadalni i kuchni, ale nie za głęboko. Chociaż wielkiej wiedzy technicznej nie posiadałam to producent opisywał mi kilka rozwiązań do wyboru, wyjaśniał cierpliwie zalety i wady. Według mnie tak właśnie powinna wyglądać współpraca przy zamawianiu mebli kuchennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamcia_klar
We Wrocławiu jest firma Ader meble, bardzo polecam. Robili mi meble na wymiar w mieszkaniu. Cieszę sie, że sie do nich zwróciłam, bo miałam niewielki metraż do wykorzystania, a pracownicy pomogli mi wszystko rozplanować i naprawdę świetnie wszystko urządzili. Fachowcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaWroo
Wrocław i meble.. hmm, ja to się długo zastanawiać nie muszę :) http://smolis-meble.pl/ zdecydowanie polecam, cena ok i szybko działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie www.meblejanas.eu jest oferta firmy która nam robiła meble kuchenne. Profesjonalne podejście, nie mam się do nich do czego przyczepić. Terminowo oddany projekt i tak samo meble zrobione na czas, zgodnie z umową. Nie używają jakiś tańszych frontów czy innych zamienników, zdecydowanie meble na wyższym poziomie niż te gotowce co się w sklepach widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne mam doświadczenia z marką Janas - www.meblejanas.eu . Zamawiałem u nich meble parę miesięcy temu. Szybki kontakt, długo na projekt nie musiałem czekać i też mogę ich pochwalić za pracę ekipy montażowej. Nie narobili mi syfu w mieszkaniu, nie uszkodzili ani samych mebli ani też ścian a w sumie były niedawno malowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super się prezentują meble które nam firma Janas wyprodukowała na początku czerwca jakoś. Dowieźli, zamontowali, wszystko sumiennie i dokładnie. Nie było przy okazji zniszczeń w mieszkaniu, jakiś dziur w ścianach czy w ogóle brudzenia. Duże doświadczenie mają, już od pierwszego kontaktu obsługa na mnie pozytywne wrażenie zrobiła. Telefon i mail do nich jest na www.meblejanas.eu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble na wymiar są dobre jak ktoś naprawdę ma jakąś nietypową kuchnię czy inne pomieszczenie do zaaranżowania. Tak było u mnie w mieszkaniu na przykład. Całą aranżację do kuchni zamawiałem w firmie Janas - www.meblejanas.eu . Dobra obsługa, nie mam jakiś uwag. Krótki czas oczekiwania, fachowy montaż, wszystko domierzone w punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam meble janas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firme www.homesteelandwood.com kupiłam u nich komplet stolików kawowych z drewna dębowego i stali- piękny, perfekcyjnie wykonany. Plusem jest to,że możemy dostosować rozmiar według naszych potrzeb. Perfekcja w najlepszym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządne meble robi Meble Janas, może ktoś ich też kojarzy? Mają swoją stronę z pełnym zakresem usług - www.meblejanas.eu . Jak mi kuchnię zrobili w tamtym roku tak praktycznie nie widzę póki co żadnych większych śladów użytkowania ani na frontach, ani na blatach. I tak samo bardzo fajnie chodzą zawiasy, nic się nie blokuje, nie rzęzi, widać, że zamontowali akcesoria w lepszym standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządne meble robi Meble Janas, może ktoś ich też kojarzy? Mają swoją stronę z pełnym zakresem usług - www.meblejanas.eu . Jak mi kuchnię zrobili w tamtym roku tak praktycznie nie widzę póki co żadnych większych śladów użytkowania ani na frontach, ani na blatach. I tak samo bardzo fajnie chodzą zawiasy, nic się nie blokuje, nie rzęzi, widać, że zamontowali akcesoria w lepszym standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na przyszłość NIE POLECAM!!! Firma Stol-Art http://www.wmstol-art.pl/ Zlecenie dotyczyło wykonania zabudowy kuchni. Zrobił na nas naprawdę dobre wrażenie – profesjonalista, który o swoim zawodzie wypowiadał się z wielką pasją, chwaląc się zdjęciami poprzednich realizacji. Stolarz twierdził od samego początku, że potrzebuje maksymalnie dwóch dni na zmontowanie całej kuchni. W rzeczywistości skończyło się na siedmiu wizytach w okresie dwóch miesięcy (pierwsza dwu dniowa z noclegiem, każda kolejna po dosłownie kilka godzin). Pan M. podczas transportu uszkodził jeden z frontów i obiecał oczywiście jego wymianę (pierwsza wizyta 25.10.2017). Do dziś (26.02.2018) nie mamy nowego frontu. Stolarz tłumaczy to rozpadem lakierni, z którą współpracował. Kiedy pytaliśmy o rzeczywisty termin wymiany frontu, usłyszeliśmy że jest to kwestia kolejnych dwóch-trzech miesięcy!!! Montaż kuchni przeciągnął się do okresu ponad dwóch miesięcy, kiedy próbowaliśmy umówić termin dogodny stolarzowi (my mogliśmy się dopasować), ten zawsze znajdował jakąś wymówkę. Zdarzyło się również tak, że nie zjawił się w umówionym terminie, tłumacząc to innym montażem. Doszło do tego, że przestał odbierać telefony od nas i musieliśmy kontaktować się z jego żoną, ale i to nie przyniosło rezultatu. Kiedy dzwoniliśmy z numeru, którego nie zna, odbierał od razu. Kiedy zapytaliśmy, dlaczego nie odbiera przez kilka dni telefonów, ten stwierdzi, że odbiera tylko wtedy kiedy ma czas. O oddzwonieniu nie było nawet mowy. Ten człowiek nie oddzwania. Dziecinada… Podczas ostatniej rozmowy Pan M. stwierdził, że nie wymieni nam frontu dopóki nie zapłacimy całej kwoty za kuchnie (zostały grosze, bo sami musieliśmy kupić i zamontować oświetlenie ledowe – Pan M. tego nie robi…), a my, że nie zapłacimy za niedokończoną pracę, bo już go nigdy nie zobaczymy. Nasza współpraca skończyła się bardzo niemiłą rozmową telefoniczną podczas której usłyszeliśmy że jesteśmy nielojalni, niepoważni i oszukaliśmy Pana M. My natomiast zostaliśmy z niedokończoną kuchnią, uszkodzonym frontem, niewyregulowanymi szufladami i szafkami… Chcielibyśmy przestrzec wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z Panem M. – lepiej poszukajcie kogoś o profesjonalnym podejściu do sprawy… Nie dajcie się zmylić pierwszym wrażeniem jakie sprawie ten pseudo stolarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble na wymiar kupowałam niedawno od Janas Meble z Twardogóry. Obsługa bardzo pomocna życzliwa na kazdym etapie czyli od samego projektu po montaż. Meble mam oczywiście kuchenne i w zasadzie wszystko mi się w nich podoba – funkcjonalne, dobrze wykorzystują przestrzeń ale też pięknie wykończone, dopieszczone wręcz, z liśniącymi frontami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie również robiła meble firma Janas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że Meble Janas są dość popularne na tym forum ja nie będę oryginalny i ich również polecę na razie mam skończoną kuchnie ale robią mi jeszcze szafę ale jak dotąd nasza współpraca układa się super i mam nadzieje że do końca tak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ja mogę zdecydowanie polecić firmę www.pawex2.pl , wysoka kultura jak robili montaż u mnie to przyjechali z kocem przez co nie maiłem takiego syfu w domu, także byłem nie powiem w lekkim szoku poza tym mebelki służą polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość32423
Ja też jestem właśnie na etapie urządzania nowego mieszkania. Tutaj http://trafionezakupy.pl/meble-pumo czytam o meblach Pumo. Mieliście do czynienia z tą marką? Bardzo podobają mi sie wizualnie ich meble ale szukam opinii o jakości. Ktoś? Coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zabudowy wnęk możesz zlecić w adolux-meble.pl/. Wychodzi szczerze mówiąc taniej niż zakup zwykłego mebla w sklepie, idealne dopasowanie, więcej systemów organizacji przystosowanych konkretnie pod domowników. No i dużo rodzajów systemów przesuwnych do dyspozycji. U mnie praktycznie cała ściana zagospodarowana na szafę i mini garderobę. Opłacalne rozwiązania i czysto w domu, dzięki temu. Taki składzik i wszystko w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×