Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zytka81

meblujemy pokój dla dziecka

Polecane posty

Gość zytka81

Hej, podzielmy się swoimi pomysłami na umeblowanie pokoju dla malucha. Rozwiązań na rynku jest wiele - mnóstwo mebli i dodatków w różnych wzorach, kolorach i cenach. A każdy pokój jest inny, jeden w domu, drugi w bloku itp. Jakie ciekawe pomysły wykorzystałyście meblując pokój Waszych pociech? Ja np. na maksa chce wykorzystać przestrzeń - mały pokój syna staram się przemyśleć, aby był funkcjonalny a nie tylko ładny. Ustawne meble, pudła na bibeloty i zabawki itp. moduły do przechowywania. Klimat fajnego pokoju mam zamiar nadrobić dodatkami, które uruchomią wyobraźnię :) Do siedzenia - puffki, duże poduchy (wszędzie można upchnąć :)) A na poręczy łóżka - kieszenie na drobiazgi :) Bardzo mi się podobają rozwiązania skandynawskiego dizajnu, np. sklep Flexa itp. Tam zresztą upatrzyłam te kieszenie na łóżko z kolekcji Tivoli. Teraz jeszcze muszę pomysleć o fajnym pomyśle na biureczko. Jeszcze niepotrzebne, bo syn ma 4 latka, ale wkrótce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażynas
Jeżeli chodzi o łóżka dla dzieci - ja zakochałam się w propozycjach ze sklepu epinokio.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiinaaa
U mnie super się sprawdziło łożko z szufladą . Do tego pudła na zabawki oczywiście. Też mamy mały pokój (blok) więc nie było dużo miejsca, a jednak córka zabawek ma mnóstwo, więc segregacja to niezbędne minimum. Fajne te kieszenie, wygooglowałam sobie. Właśnie takie rozwiązania pozwalają zaoszczędzić miejsce. W syna pokoju z kolei (starszy) mąż wymyślił żeby rower umocować na ścianie, na takich specjalnych hakach - fajnie się to sprawdza, tylko syn się wścieka, bo mu każę rower czyścić :)) Normalnie stoi na klatce, ale zimą wieszamy i pełni przy tym fajną dekorację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a gdzie te meble można zakupić? tylko w Wawie? mega fajny ten kolor terra - ja mam chłopca, niebieskie ściany, dobrze by pasowało nie tylko na teraz ale jak podrośnie. bo dla córki wolałabym jednak chyba białe i te dodatki dla księżniczki :) a jeśli chodzi o pomysły jakie ja stosuje, to dam znac, jak umebluje, bo mieszkanie nam się nowe dopiero buduje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim wieku jest syn? Ja dla swojego synka kupiłam ostatnio kocyk w krainie obrusów - śliczny, dziecięcy i bardzo miękki, ale mój Wiktor ma pół roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor_full
Hejka, moja siostra kupiła synowi takie łóżko flexa i faktycznie fajnie wygląda, tylko nie w takim kolorze, a białe. Ja swojemu synkowi też planuję kupić ale jest jeszcze za mały :) Pokój synka urządziłam w delikatnej zieleni, a nie w niebieskim jak to się zwykle urządza chłopcu. Myślicie, że chłopiec powinien mieć zawsze niebieski a dziewczynka różowy? To się teraz robi modny temat... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antkowamama27
Mój syn ma w kremowym kolorze ściany a meble takie trochę błękitne :) Taki popielaty bardziej. Ja niebieskiego w ogóle nie lubię... Teraz bym kupiła meble białe albo właśnie takie naturalne jak ten kolor terra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor_full
Ja też kupię taki naturalny kolor - właśnie ta terra mi się podoba. Pójdę w meble flexy bo mam już sprawdzone info od siostry, że mebelki sprawują się OK, a do tego są naprawdę śliczne (zobacz sobie katalog lub wygugluj zdjęcia) i moim zdaniem warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łóżko to bardz ważna rzecz, pamiętaj że gdy będziesz je kupowała zrób to najlepiej z dzieckiem. niech chwilę poleży i zobaczy na którym jest mu najwygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Łóżko musi być wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Łóżko musi być wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak, najważniejsze, aby było wygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokoj dla dziecka musi byc przede wszystkim funkcjonalny i dobrze zabezpieczony, maly szkrab wejdzie wszedzie tam gdzie najmniej sie tego spodziewamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumma_
Witam, z tej strony kolejna flexo-mama :) My też mamy meble z Flexy, właśnie dlatego, że też wychodzimy z założenia, że pokój ma być 1) funkcjonalny, 2) bezpieczny, 3) ładny. Propozycje Flexy to wszystko łączą. Cieszy mnie, że coraz więcej rodziców idzie w tę stronę właśnie. Wysoka jakość to podstawa, warta swojej ceny - jak zresztą piszecie. Uwielbiam nie tylko meble, ale i pościel, mój faworyt to Flexa Tivoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jak duze dziecko, ale uwazam, ze jednak mozna zrobic pokoj jak dla doroslego i odpowiednimi dodatkami nadac charakter do wieku, pozniej zmieniamy dodatki w miare wzrostu dziecka i pokoj nadal jest praktyczny. ja urzadzalem normalnie z bydgoskich mebli i dziecko bardzo dobrze sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na podłodze co macie - wykładzina , panele, dywan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam stary parkiet, ale właśnie w remoncie uwzględniamy też wymianę podłogi. Chcemy jakieś dobre panele Tarkett albo Vox, jeszcze zobaczymy. Fanką dywanów czy wykładzin nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagalupl
Gdybyście szukali pojemników na pieluszki, drobiazgi w pokojach maluchów czy po prostu kufrów na zabawki polecam zajrzeć do Nas. Każdy projekt może zostać zmieniony zgodnie z Waszymi życzeniami, kolorystyką jaką chcecie i wzorem pasującym do wnętrza. Jesteśmy otwarci na wszystkie realizację zamówień klienta. http://gagalu.pl/pl/p/Skrzynia-na-wszystko-dwie-sowki/292

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Polecam Wam gorąco moje ostatnie odkrycie - Lamps&Co. Zobaczcie sobie na stronce http://www.lampsandco.pl/, jak piękne rzeczy można kupić do pokoju dziecięcego - lampy, zasłonki, pufki... po prostu <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
matejus a które meble z bydgoskich masz u dziecka? podeślesz jakiegoś linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mozna po polsku napisac "meblujemy pokoj dziecku" co to za wiesniactwo pisac "dla dziecka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większym wieśniactwem jest pisać "po polsku" bez polskich znaków diakrytycznych, TROLLU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaP81
Długo szukałam jakiejś niedrogiej i fajnej lampy, która pasowałaby do pokoju dziecka. Tutaj znalazłam coś fajnego. http://www.norladesign.com/abazur-lill/ Żółte kwiaty na suficie. Delikatny kwiecisty motyw, ciepły żółty kolor, kulisy kształt. Wszystko do siebie pasuje i wygląda naprawdę fajnie. Zrobiło się tak przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo super akcesoriów znalazłam w sklepie Kids Town, np. taki http://www.kidstown.pl/product/id/8436,pastelowe-listki-panel-dekoracyjny panel dekoracyjny, który świetnie wygląda w zestawieniu z meblami, jakie wybrałam dla córki :) Jest tak... pastelowo i dziewczęco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naszemu synkowi na 7 urodziny postanowiliśmy zrobić prezent i wyremontować jego pokój. Meble to najważniejszy element pomieszczenia dlatego zdecydowaliśmy się na meble jurpol. Naprawdę mają super ofertę mebli, za dosyć przystępną cenę, a co najważniejsze bardzo często mają promocję i transport w całym kraju jest gratis. http://www.jurpol-meble.pl/meble-dla-dzieci,190.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama niedługo będę unowocześniać pokój swojego synka i znalazłam świetne meble na http://meblowiec.pl/meble-dzieciece-i-mlodziezowe,c10.html . Zastanawiam się nawet nad zmianą koloru ścian. Synek bardzo lubi kolor niebieski, meble pewnie wybierzemy jakieś beżowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×