Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zonafranka

Mięsa z tesco. Kupujecie?

Polecane posty

Gość zonafranka

Czy ktos z Was kupuje mięsa typu: karkówka, schab w tesco? Widziałam ,że była promocja na karkówke bez kosci po 13 zl... Natomiast w sklepie trzeba zaplacic kolo 17 zł...Roznica w cenie jest duza, tylko czy to mieso nadaje sie do zjedzenia wogole. Czy macie jakies doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm28
nigdy nie kupowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikunilukkkiiia
Moja koleżanka pracowała przez pewien czas w tesco i radziła nie kupować tego typu produktów. Mowila też, ze sery myja ludwikiem dlatego sa takie błyszczące. Ale osobiscie nie jadlam i raczej nie bede ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikunilukkkiiia
W sumie wujek mojego byłego mial sklep mięsny i zdążyło mu sie "odświeżac" produkty wiec takie praktyki sa pewnie stosowane w większości sklepów. Najlepiej kupować tam gdzie maja bardzo dobre wyroby i towar schodzi im na bierzaco- tam raczej nie powinna nas spotkać niemila niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię rzeczy
Nigdzie nie ma pewności co do mięsa:p W miejscowości gdzie mieszkam mięso i wędliny,jak już są trochę oślizgłe,właściciel sklepu myję w płynie do naczyń,wiem bo trochę u niego pracowałam,jak próbowałam ostrzec ludzi,by tego syfu nie kupowali,usłyszał to i mnie wylał z pracy.Kij z nim,nie będę pracować u bezwzględniaka,co ma w nosie dobro innego człowieka.Dla niego liczy się tylko KASA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la1yla
mi się zdarza nieraz kupić, żyjemy to chyba się nada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logicznie rzecz ujmując - w malym sklepie jest mniej towaru, ale też jest mniejszy ruch i właściciel moze sobie pozwolić na mniejsze straty, więc to raczej w malych sklepach mięso czy wędliny będą stare i odświeżane ja kupuje mięso w tesco od wielu lat i jestem z niego zadowolona nie biore tylko drobiu, bo kilka razy sie nacięłam na świerdzące kuraki, nie wiem, dlaczego ale wieprzowine i wołowinę kupuje w tesco i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osobiście nie kupuję
Nie zastanawia Was jak to jest możliwe,że polędwica sopocka (w promocji) była po 9,90 ??? :-) Polędwica!? Te tanie wędliny są tak ostrzykiwane chemią,żeby zwiększyć masę mięsa. To ja wolę wydać na sopocką znacznie więcej ale czuć i jeść polędwicę. Kupuję w małych masarniach,sprawdzonych ale one z reguły ilościowo mają mało wyrobów,codziennie świeże i dużo droższe. Ale ja wolę kupić 15 plasterków dobrej ogonówki niż pół kilograma takiej z tesco. Taka kiełbasa z małej masarni pachnie i smakuje wiejską kiełbachą jaką kiedyś wędził mój dziadek z babcią. Teraz to już większość zakładów nie ma nawet porządnej wędzarni bo nawet wędzenie zastępuje moczenie w roztworach chemicznych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię rzeczy
Lepiej kupić mięso i samemu upiec je np. w rękawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osobiście nie kupuję
Pytałam kiedyś w jednym sklepie czy mają dostawy codziennie ? Ekspedientka na to,że tak oczywiście codziennie świeżutkie. Kupiłam 3 udka z kurczaka -dziwne,że jedno miało normalny zapach a dwa pozostałe taki już lekko kwaskowaty :( :( A znam jeden sklepik gdzie kobieta w sklepie spożywczym co piątek zamawia świeże mięso wieprzowe i drób. I najczęściej na drugi dzień już nic nie ma. Tak więc mięso ma w jeden dzień i często tam kupuję bo wiem,że jest świeżutkie. I po prostu zamrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie jedzą niesty i taki
syf z TESCO:p przeczytajcie na opakowaniu foliowym jak to mięso jest nafaszerowane chemią,by mogło długo być przechowywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osobiście nie kupuję
Mięso jest soczyste, wędliny ociekają wodą i mają zielono-niebieski kolorek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no lol...
Znowu "koleżanka pracowała i mówi...". Pracowałam po maturze przez 3 miesiące z koleżanką i jakoś nikt nie mył nic ludwikiem a mięska były świeższe i lepsze niż w sklepach innych bo codziennie jest nowe, bo schodzi szybko. W sklepiku osiedlowym mięsa są droższe, bo mniej osób kupuje niż w wielkim Tesco, i leżą po 5-6 dni ;) Moja siostra ma taki sklep i przyznaje, że to jedyna opcja aby się opłacało... Ja robię zakupy w Tesco, a zarabiam sporo jak na 22 latkę :) [1,5-2tys zł na wydatki własne po zapłaceniu rachunków i czynszu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wy pierdoły opowiadacie
:o Oglądały program Uwaga i od razu piszą że kolezanka pracowała i myła mięso ludwikiem :D pojebane kretynki nie wiedzą a sie wypowadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z braku finansów
Ja z braku funduszy mieso przewaznie w tesco sery i wedlina tez. Ale gdybym miala kase wolalabym taka pyszna kielbaske ,prawdziwa poledwice sopocka. Jak sie ma malo kasy to tak jest ser zolty max do 14 zł z miesem to samo 14 zł...niestety Ciuchy i inne pierdoly tez kupuje uzywane zabawki dla dzieci itd. Wszystko niestety przez zarobki ja 1200 maz nie wiele wiecej 2 dzieci i jak mam kupowac inaczej. Chory ten kraj mamy. Moje dzieci nie znaja luksusow.Nie jadaja jogurtow danio tylko tanie bo mnie nie stac. Teraz nawet jablka byly drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawiaczko byków vel Ewa33
taa i zdrowiej kupować to mięso na promocji w tesco :o stare i śmierdzące :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z braku finansów
To mieso w promocji wcalnie nie jest tak ze stare i smierdzce przynajmniej ja sie ie naciełam jeszcze alebo mam szczescie. A co do pieczenia czasem tak do kanapek robie szczegolnie boczek mniam z czosnkiem ale czlowiek ma roznie smaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z braku finansów
poprawiaczko byków-bedziesz mi bledy wytykac...?????????-Masz pole do popisu hi,hi,hi. Pozjadane litery poprzestawiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieso,mięsko....
Nie tylko w tesco sa tanie miesa,kupowałam jadłam i zyje.Jedno mnie zastanawia bo kupuje czesciej w ubojni(masarni)dlaczego schab w markecie kosztuje 13,99 a w masarni17,80 .Skąd te rożnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
Nie kupuję mięsa w Tesco odkąd nabyłam ewidentnie nieświeżą i reanimowaną polędwicę wieprzową. Z wierzchu śliczna jaśniutka, po przekrojeniu - jasny był tylko paromilimetrowy pierścień, środek ciemny i niezbyt miło pachnący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa polędwica sopocka? :D toż to od jednego producenta, tylko zależy jaki uład z jakim marketem to i cena różna. W tesco mięsa nie kupuję,mi tam smierdzi na stoisku.Tak samo na rybach,może przwrazliwiona jestem albo tesco mam do niczego.Za to kupuję wszystko/łącznie z własnymi wyrobami/ w inter marche i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsorzerca 23
Wszystko niestety przez zarobki ja 1200 maz nie wiele wiecej 2 dzieci i jak mam kupowac inaczej. Chory ten kraj mamy. Moje dzieci nie znaja luksusow.Nie jadaja jogurtow danio tylko tanie bo mnie nie stac. zaraz się popłaczę :) chcecie pracę a nie chcecie otwierać firm. jesteście chorzy na komunizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z braku finansow
mięsorzerca 23 -do tego trzeba fundusze i pomysl.... Czemu ci co maja firmy nie daja zarobic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oboje w prywatnych pracujemy.Ja w biurze i robie dosłownie wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsorzerca 23 zastanów się
co Ty piszesz :( Twoje życie dopiero przed tobą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×