Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ana śmietana

mini piekarnik który wybrac,jaki polecacie

Polecane posty

Gość ana śmietana

chce kupić mini piekarnik ,jestem w trakcie remontu domu ,a finansowo raczej średnio wiec wszystko przeciaga sie w nieskonczonosc,wiem że zanim kupie meble i sprzet agd do kuchni to pewnie minie jeszcze troche czasu ,dlategoż zastanawiam się nad mini piekarnikiem takim do 200 złoty na tą chwile,który polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już lepiej prodiż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana śmietana
pisze o mini piekarniku ,a prodiż to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już lepiej prodiż
Ale w takim minipiekarniku nic nie upieczesz,jeno podgrzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już lepiej prodiż
Nie zawsze to,co piszą w reklamówkach jest świetne. Miałam taki piekarnik,to wiem co mówię. Jedyne ,co upiekłam to zapiekanki na bułce. Idealny do podpieczenia bułek na śniadanie by były chrupiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale ty piszesz o jakims szmelcu za 40 zloty i o mocy 400 vat juz ci napisalam jakiego ja szukam ,czego znowu nie przeczytałas..a prodiz byl dobry lat naście temu jak nie bylo zadnych piekarnikow elektrycznych ,wiec nie bede sie cofac do średniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już lepiej prodiż
Jak jesteś taka mądra,to po cholerę się pytasz ludzi? Cokolwiek ci napiszą,ty i tak wiesz lepiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nikt nic nie napisał oprócz ciebie ,no nie licząc OLEJNIK MONIKi która z żartem poleciła halogen oven ,czyli coś lepszego od tego twojego prodiżu ale i tak nie spełniającego moich wymagań.pytałam o mini piekarniki jak nie wiesz jak to wygląda mogę ci fotkę wkleić ewentualnie wpisz w google i to nie ja się wymądrzam tylko ty jesteś głupia . Pytam ponownie kobietki czy któraś ma taki wynalazek w domu?i czy spełnia jej oczekiwania? typu upieczenie ciastek ,pizzy,chleba ,wszelakich zapiekanek itp ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki minipiekarnik http://allegro.pl/item1156465950_piekarnik_concept_elektryczny_42l_mega_pojemny.html jestem z niego bardzo zadowolona, pierwsze ciasto mi nie wyszło, może złą miałam temperaturę albo z ciastem było coś nie tak (była to zwykła babka) ale teraz to jest super, wszystko wychodzi, robiłam już kurczaka, różne ciasta, zapiekanki i zawsze wychodziły także mogę ci z czystym sumieniem polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minoke
hm taki piekarnik to wyjście tylko na jakiś czas, nie wiem czy jest sens w takie coś inwestować... chyba lepiej dozbierać pieniądze i kupić coś na całe życie... zresztą że wcale nie musi być drogo, zobacz sobie może na stronkę electro.pl tam są np. tanie piekarniki od whirlpoola, jakoś od 600 złotych ceny się zaczynają, a teraz z racji świąt można odzyskać całą kasę jak się ma szczęście ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no minipiekarniki się czasami przydają. Jeśli nie masz w domu dużego piekarnika, to jak najbardziej takie coś się przyda. Tutaj masz bardzo fajny i pojemny piekarnik http://tnij.org/i99n a przy tym wcale niedrogi. Kosztuje nieco więcej niż chcesz wydać, ale zastanów się czy nie warto dorzucić tych paru złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze78
Stary temat ale podbijam. Dziewczyny co lepiej, mini piekarnik i dozbierać do czegoś porządnego, czy najtańszy piekarnik (530zł sklepie http://www.zadowolenie.pl/piekarniki) już teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowia krolowa
Lepiej chyba kupić porządniejszy sprzęt, żeby starczył na długie lata. W Magicznej Planecie widziałam teraz taka promocje na piekarnik elektryczny WHIRLPOOL, gdzie przy zamówieniu, transport jest gratis. Według mnie cena jest bardzo dobra, podsyłam linka > http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=45&prod=263834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia60
Witam wszystkich mam takie pytanie. Orientujecie się może jaki mogę kupić piekarnik dla dużej 10 osobowej rodzinki jak moja ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki79
Jak masz mało kasy to proponuję zajrzeć na stronę sklepu Outletrtvagd.pl masz tam duży wybór dobrego, markowego sprzętu w naprawdę przystępnych cenach, ja ma http://www.outletrtvagd.pl/product-pol-8764-Mini-piekarnik-elektryczny-z-2-palnikami-TRISTAR-model-OV-1422.html piekarnik z kuchenką, bo mam bardzo małą przestrzeń życiową w kuchni. Sprzęt godny polecenia, fajnie podgrzewa, przyrumienia, co do pieczenia surowych rzeczy to nie wiem, nie mam czasu na takie fanaberie, ale ogólnie to polecam. Na pewno wolę taki piekarnik niż mikrofalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymiak
Dzięki, całkiem spoczko ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _milka89_
Co myślicie z tych małych o Haierze HHA-09? Trafiłam na niego na Okazjach Allegro jak sobie przeglądałam i jakoś mi tak wpadł w oko, cenowo zwłaszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG ja mam kupiony piekarnik amicę do nowego mieszkania i tak od maja jeszcze go nie odpaliłam :D ale chociaż godzinę ustawiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodna00
niezle, ja tam sobie nie wyobrazam zycia bez piekarnika, kilka razy w tygodniu cos z niego robie ;p milka89 ja bym brala, sama teraz mysle nad czyms takim bo kurcze duzo pieke, ale czasami sa sytuacje gdzie mam ochote na cos z piekarnika malego ale mi przechodzi jak pomysle o nagrzewaniu duzego pieca itp ;p cena faktycznie fajna i wyglada okej, wazne ze ma raczke ktora sie nei nagrzewa i regulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milka89 ja sobie go w weekend zamowilam i moge ci powiedziec ze fajny jest bo podpieka i grilluje bardzo rowno jedzenie, nagrzewa sie tylko srodek, a obudowa jest zimna - zawsze sie boje oparzenia przypadkowego ;p jak cos to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _milka89_
a da radę zrobić w nim steki albo muffinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takiego haiera i da rade spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam tu: http://www.jorga.pl/ Cena hurtowa, przy okazji tego jak mąż zaopatrywał się w oświetlenie i akcesoria elektryczne do firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mnie drażni jak ktoś pisze "lepiej dozbierać i....", ludzie są w różnej sytuacji finansowej i czasami zwyczajnie nie chcą dać więcej, bo im szkoda, choć mogliby dozbierać. niektórzy decydują się na taki piekarnik, bo chcą używać tymczasowo, niektórzy mieszkają w wynajętym tak jak ja i chcą go później zabrać ze sobą albo ewentualnie sprzedać lub oddać a nie dostawić komuś "swoje pieniądze" w mieszkaniu. ja mam kuchenkę gazową i babranie się w gazowym piecyku z ciastami które od razu palą się od spodu po prostu mnie nie zadowala, a cała kuchenka to dla mnie za duży wydatek patrząc na to, że nie zabiorę jej ze sobą (bo przecież skoro zastałam w mieszkaniu kuchenkę to nie zostawię po niej pustego placka). nie odkrywacie ameryki każdy wie, że jak dołoży kasy to będzie miał lepsze. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam kilka dniu temu piekarnik Amica EB853BA z pyrolizą. Na prawdę bajka sprzęt! Ma podświetlany uchwyt, emalię łatwoczyszczącą i świetne wykonanie jak miękkie domykanie i teleskopowe prowadnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×