Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JowitaKucharka

Mój Pan zaraz wróci z pracy ...co podać na obiad gdy zasiedziałam się w gościach

Polecane posty

Gość JowitaKucharka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JowitaKucharka
Jak to sam ma robić??? On jest moim mężem a nie ja jego:-) Pizzy nie zrobię tak szybko a on nie jada mrożonych rzeczy. Kanapki to zły pomysł bo to ma być obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JowitaKucharka
no mowcie, bo wierdol bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tip top
mam nadzieje że twój Pan na dzień dobry manto Ci spuści za głupote, głupote trzeba tepić!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Ziemniaki purre, jaja sadzone, mizeria.szybszego nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JowitaKucharka
to wyżej to podszywCZ. a jajka ....hmmmm no w sumie. tylko on dzisiaj był w pracy od godziny 8 i ma wrócić o 16:15 około to by se przydalo cos pozywniejszego - bedzie głodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
...to jajka zastap mielonymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JowitaKucharka
ginorossi to ty nie gotujesz swojemu panu?? że tak się dziwisz To spaghetti chyba będzie najlepsze ze wszystkiego - tak mi się wydaje. ?Juz wstawiam wode na makaron. A pizzy zamawiać nie będę - to hanba dla kobiety - pani domu żeby pizze zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem za młoda na malzenstwo czy on musi miec za kadym razem obiad? tez masz prawo gdzies wyjsc i sie zabawic a nie stac cale dnie prz garach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JowitaKucharka
no musi mieć codziennie obiad - pracuje to musi mieć. Sama zobaczysz jak będziesz miała męża. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycjonalistka?? ;) ok ja rozumiem, ale chyba nic sie nie stanie jesli raz go nie bedzie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w godzine czasu
to mozna z 60% wszystkich dan zrobic :O Kiepska z Ciebie ta pani domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JowitaKucharka
nie tobie to oceniac. A poza tym zanim cos wymysle to tez minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L-o-l-a
JowitaKucharka - hmmm tez ma meza - swietnie radzi sobie w kuchni. I w dodatku po powrocie z pracy nie domaga sie 3-daniowego obiadu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wez mu drogąeksperymentu nie zrob obiadu i powiedz ze sie zasiedzilalas u kolezanki, ciekwe jaka bedzie rekacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w godzine czasu
Nie oceniam tylko stwierdzam fakt :O Ciekawe tez czy "pani domu" ma cokolwiek w domu ? Obawiam sie ze tu tez kiepsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JowitaKucharka
mam różne wykwintne składniki których ty nawet nie znasz więc nie ucz mnie dobrze? Zwykle gotuje obiady bardzo wystawne - a teraz chciałam rady co do takiego prostackiego obiadku. Takich dań nie znam za wiele. chciałam się poradzić po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapki
prostacki obiad? hmmm..prostacki to może być czlowiek co najwyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w godzine czasu
I jest >>>>jowitka kucharka ho ho ho ma skladniki wykwintne podaj zaraz Ci expresowe przepisy podam :P Boze co za jelopica :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JowitaKucharka
mam np. ciecierzycę grissini dijon krewetki tygrysie rokfor radicchio kurkume ciato na won tony itp... nie bede więcej pisała bo i tak pewnie nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapki
a co to takiego rokfor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JowitaKucharka
rodzaj sera owczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz szybko zetrzeć na tace na grubych oczkach trochę ziemniaków. Usmażyć na patelni na gorącym oleju wyrówniując łyżką , żeby wyszedł placek taki duży. Usmażyć z obu stron i powoli zsunąć na talerz. Na patelni smażysz warzywa pokrojone : cebula, papryka, czosnek, może być brokuł, mogą być pieczarki. Po usmażeniu przekładasz to wszystko do miseczki i teraz na małym ogniu układasz na patelni tego plaka z ziemniaków i na to wbijasz rozmącone jaja . Jak się chwilę zetną to na wierzch wykładasz farsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapki
aaa...to może zrób makaron z tym rokforem....(chociaż może lepiej użyj roqueforta - o ile masz ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×