Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda28w

MÓJ RASOWY PIES...

Polecane posty

Gość magda28w

Zapraszam wszystkich włascicieli rasowych psów! Ja mam dobermana czarnego , podpalany.W kłębie ma 72 cm, waży 37 kg, uszy nie podcięte, ogon podcięty na 3 kręgi.Jest wspaniałym psem, oddanym przyjacielem.Teraz ma 4 lata, a na imię ma TAJFUN .Nigdy nie chorował, po za mała operacją przez pogryzienie przez innego psa.Miał wtedy 4 miesiące jak został pogryziony w udo.Raz w roku dostaje szczepienia ochronne oeaz przeciw wściekliznie.Wiele ludzi mówi że to" psy mordercy czy fałszywe" , ale ja sie z tym nie zgadzam.A chociaż by dlatego że najpierw mielismy z mężem psa a teraz dopiero mamy dziecko i pies jest oddany też naszemu synkowi.A psa dalej traktujemy jak członka rodziny zadnych zmian i tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest takie forum www.dogomania.pl Bardzo wyczerpująco traktujące wszelkie psie tematy.... Mam dwa kundle, więc nie pogadamy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magda28w
Miałam dobermana,przeżył 13 lat,naprawdę wspaniały mądry pies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
Mój doberman tez jest rasowy ale bez rodowodu, najwazniejsze że jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka23l
niestety Arava nie kojarze ich nicków. Skoro Magdo twój piesek ma 4 latka to powiedz mi (bo moj ma dopiero 11 miesięcy) długo podgryzał (szczypał) domowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
Mój jak podgryzał to kupowałam mu kości w zoologicznym, bo psu wychodzą zęby i wtedy własnie gryzie i kąsa domowników.Ale jak trwa to za długo to pies pokazuje czasami że chce rządzić w domu własnie poprzez podgryzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
Najlepiej dawac mu do gryzienia kości lub inne gadżety do tego przeznaczone.Ja swojego szybko oduczyłam kąsania-Czasami dostał lekko pstryczka w pysk i sie oduczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 5 miesięcznego labradora. Gryzie jak szalony, całe mieszkanie wygląda jakby przeszło po nim tornado. Oczywiście ma swoje kości i zabawki, ale raczej gustuje w meblach i książkach, czyli w tym co najcenniejsze. Teraz jest jeszcze w fazie wypadania zębów. Mam nadzieję, ze to podgryzanie mu minie, bo za 2 miesiące przeprowadzamy się do nowego mieszkania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mogę pogadać o kotach
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiemze
Jamini to nie pies :P mam wiec rodowodowego jamniora dlugowlosego standarda, 12 lat juz ma ale jest zywy jak szczeniaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiemze
*jamnik / literowki sie wkradaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa psiara
A ja mam owczarka niemieckiego. Rodowodowy, ale dostałam go bez rodowodu bo ma wadę i nie może reprezentować hodowli. Ale dla naszej rodzinki to może reprezentować każdą hodowlę bo jest naj naj. Ma 6 miesięcy, ale u nas jest od dwóch tygodni. I nie wiem czy to normalne bo słucha tylko mnie i ma jakiegoś dziwnego chopla na moim punkcie. Jak prasuję dwie godziny to leży i się na mnie gapi, ale to jest nawet słodkie. Mój mąż go przekupuje smakołykami a ten zje co zjeść i idzie do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne
fuj ohydne są jamniki i dobermany buldogi ffeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
Hej okropne -to ty jestes okropna/y!Każdy pies jest syper dla swojego własciciela!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
nowa psiara -witam! Pies idzie za toba bo to ty pewnie sie nim wiecej niz mąż:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
Ależ to musi słodko wyglądac jak prasujesz a on lezy i sie na ciebie gapi hihi:) Mój sie gapi ale jak kroję coś mięsnego hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa psiara
Hej. Mój jak kroję coś mięsnego to się nie gapi tylko startuje do miejsca gdzie mu michę stawiam. Normalnie pędziwiatr wtedy jest ...hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam amstaffkę 3 letnią i rasową, ale czy to dla zakochanego w swoim piesku właściciela ma jakiekolwiek znaczenie? A dobermanów boję się panicznie i rotwailerów też. Ale nie tłumacz mi, że nie powinnam, bo to i tak nic nie da. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa psiara
Ja to się boję każdego psa, którego nie znam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa psiara
Pamiątkę po takim mam do dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
Mnie ugryzł dawno temu rottweiler ale i tak podobaja mi się te psy nadal mimo podryzienia.Jestem poprostu psiara!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
Amstafy tez mi sie zajefajnie podobają po dobermanie chyba sie zdecydujemy z mężem na amstafa!:) magdalenazet-jaki kolor ma twoja amstafka i jaki ma charakter?napisz jeśli możesz jak zachowuje sie wobec obcych i innych psów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×