Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alexandraOLKA

Montaż drzwi

Polecane posty

Gość alexandraOLKA

Mam pytanie, może wiecie co się bardziej opłaca. Kupić gdzieś tanio drzwi i potem szukać firmy która mi je wstawi czy znaleźć firmę u której kupię drzwi i oni mi od razu zamontują? Zupełnie się na tym nie znam, a potrzebuję wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się na tym nie znasz to wybierz kompleksową usług. Tanie drzwi nie znaczą że ich eksploatacja również będzie tania. W chińskich drzwiach niemożna dokupić niektórych elementów które sie szybko zużywają więc jest konieczna kolejna wymiana całych drzwi ! Handlowiec doradzi wg potrzeb oraz możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarzyncaaaa
zgadzam się całkowicie z forevergirl. Jak się człowiek zna to może jeszcze sam coś kombinować, wybrać, potem szukać montera, ale tak..nie masz gwarancji że kupisz dobre drzwi, a w takiej firmie kompleksowej masz wszystko od a do z. Jeszcze ci poprzednie drzwi od razu wymontują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj na jeden niuans - jeśli będzie wykonywac ci je firma w której kupiłaś drzwi zwróć im uwagę że chcesz dwie faktury - jedna za zakup drzwi i druga za montaż. Często stosowanapraktykato taka że zakup opisywany jest z montażem jako montaż a wtedy nie możesz sobie odliczyć VAT'u przy skłądaniu wniosku z tytułu ulgi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i koniecznie bierz PEŁNY montaż z wykończeniem bo moga Ci zapiankowac drzwi i zostawić bez otynkowania czy jak to się tam zwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic a działa jeszcze odliczenie VAT-u? Jeszcze jedna rada. Jeśli zakupisz drzwi z montazem wtedy VAT jest 8 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sitc
Normalnie - możesz pobrać z internetu formularz w wersji elktorniczniej i po wprowadzeniu faktur wszytko ci automatycznie policzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraOLKA
kurczę, dzięki za rady, bo z tym vatem to już w ogóle się nie orientowałam, a w takim razie zwrócę na to uwagę. No chyba faktycznie znajdę firmę która zajmuje się tym kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozermus
Lepiej kupić drzwi osobno i kogoś kto je wstawi osobno. Tutaj możesz kupić ładne drzwi http://www.gmp-meble.pl/ Lepiej nie korzystać z usług, że się kupuje drzwi i odrazu się montuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozermus co ty opowiadasz, razem wyjdzie taniej, a co do drzwi to jeśli do bloku mogą być jakiekolwiek ale jeśli do domu to trzeba kupić naprawdę solidne i polecone bo niestety jeśli do drzwi dochodzi deszcz śnieg słońce to drzwi bardzo szybko się wypaczają :( ja mieszkam w domu i zmienialiśmy już 2 razy drzwi, teraz mamy metalowe wyglądające jak drewno ale metalowe i te się nie wypaczyły ale za to zimą są oblodzone a kosztowały ponad 1500 zł :( Jeśli ktoś może polecić naprawdę dobre drzwi do domu w górach gdzie są trudne zimowe warunki pogodowe to bardzo proszę o namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fach_owiec
rozermus zupełnie się z Tobą nie zgadzam !! Nie dość, że taniej wychodzi jak się u jednej firmy wszystko kompleksowo robi, to jeszcze czasem firmy takie robią promocje, że np przy zakupie jakiś konkretnych modeli jest zniżka na montaż - to wtedy już w ogóle się opłaca. A tak kup drzwi i szukaj potem jeszcze kogoś kto Ci je wstawi - i to porządnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraOLKA
Ooo no w sumie faktycznie, o czymś takim nie pomyślałam, że mogą być zniżki z tego tytułu. Już przynajmniej ogarnęłam mniej więcej modele jakie mi się podobają. Bo szczerze mówiąc to też była dla mnie czarna magia na początku, bo tyle ile jest firm to masakra - wybór ogromny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOLEOLEKBOLEK
i jakie ci się podobają? z tą firmą kompleksową to też uważam, że to najlepsze wyjście. ja kiedyś montowałem drzwi w firmie we wrocławiu z ul. zielonogórskiej i zawsze mają jakąś promocję. Na ich stronce masz duży wybór, ale warto luknąć na promocje. np na te drzwi mają teraz promocje http://www.drzwi.pl/wyszukiwanie/drzwi-delta-special.html albo takie http://www.drzwi.pl/katalog/drzwi-do-mieszkan/delta/lista/drzwi-delta-premium.html i wtedy do tych masz montaż gratis. to tylko dwa przykłady na szybko, ale możesz poszukać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraOLKA
podobają mi się gerda, ale poczytałam trochę w necie i natknęłam się na wiele opinii, że delta jest takim trochę odpowiednikiem gerdy tylko, że tańszym. także teraz raczej to już cena gra rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaoowiec
ja bym bez wahania brał deltę. jest tańsza a moim zdaniem wcale nie gorsza od gerdy więc po co przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana86
Bardziej się opłaca brać z montażem, my tak kupiliśmy w Vox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraOLKA
W końcu jednak wybrałam gerdę ale jestem bardzo zadowolona. Już po montażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbaa
czyli jest jeszcze odliczenie vt od materiałów budowlanych??? kiedys to odliczałam... ale nie wiedziałam ze jeszcze funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_emila
A jakie drzwi z Gerdy wybrałaś? Nie doczytałam , albo mi umknęło? Ciche są? Ja mieszkam w wieżowcu z długimi korytarzem , na piętrze mamy 10 mieszkań i jest spory hałas . Dodatkowo pokój sąsiaduje ze ścianą windy. Szukam szczelnych, cichych drzwi i bezpiecznych, włamania są dosyć częste niestety. Te mi się podobają http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/kategorie/drzwi_i_skrzydla_drzwiowe,zewnetrzne/pw/drzwi_zewnetrzne_gerda_tt_w13_londyn,3134/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraOLKA
mila_emila w końcu wybrałam gerdę dokłądnie ten model http://www.drzwi.pl/katalog/drzwi-do-mieszkan/gerda/lista/drzwi-gerda-tt-montaz-wroclaw.html długo się zastanawiałam nad tą deltą co tutaj pisali ludzie, ale w tych cena mnie zachęciła, a stwierdziłam, że jednak gerda to gerda ;) A co do samych drzwi - to ciche. Nie mogę na to narzekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limborek
Z doświadczenia wiem, że bardzo dobrze wypadają drzwi Gerdy. Oczywiście mowa nie tylko poziomie bezpieczeństwa - wysokim, ale także o dobrej termoizolacji (opatentowane ościeżnice perforowane). No i bardzo dobre własności akustyczne. Ma to przełożenie na rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno bardziej opłaca się brać od razu z montażem - mniejszy VAT (jeszcze przynajmniej). Ja zamawiałem drzwi u nich http://www.art-tom.pl/ i wszystko jak w szwajcarskim zegarku ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowa usluga tj. montaz drzwi wcale nie jest az taki drogi a przy okazji ty sie nie musisz bawic z ta cala instalacja. kiedy kupowalem drzwi w http://www.ledar.pl/ to juz zamowilem kompleksowa obsluge z montazem. przynajmniej nie stracilem czasu i nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sygult
Podpisuję się pod tym, co napisał już limborek. Gerda robi naprawdę porządne drzwi. Blachy jedne z solidniejszych na rynku, do tego bardzo dobre zamki. Najwyższa półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edwinn
Z tych trochę tańszych można też zainteresować się drzwiami Q+. Sporo łączy je z gerdą, np. dobre zamki. Ogólnie jakościowo są na dobrym poziomie, tylko mają mniej dodatków do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×