Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość L1LA

Myjka do domu

Polecane posty

Gość L1LA

jak sobie radzicie z domowymi porządkami. Ja nie mam na nie za bardzo czasu, a jednak lubię mieć czysto. Korzystacie z jakichś myjek albo innych urzdzeń, które mogą się okazać pomocne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L1LA
Wygląda bardzo fajnie. Mycie okien to jest dla mnie jakaś masakra. To samo z tymi blatami w kuchni. Z taką myjką byloby zdedowanie proście. Wiesz, gdzie najlepiej kupić taki sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L1LA
Ooo, mogłem przecież o tym od razu pomysleć. Akurat kupowałem ostatnio coś w matrixmedia, więc mogłem zamówić sobie ten sprzęt. Na pewno sobie sprawdzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normha
no fajny sprzęt, trzeba przyznać, ale potrzebuję czegoś bardziej wydajnego, żeby sobie jeszcze poradzić z porzadkami wokół domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luannha
No to sprawdź sobie zakładkę karcher na stronie matrixmedia. Mają tam fajne ceny na produkty tej marki i na pewno uda Ci się znaleźć taką moc, jaka będzie dla Ciebie odpowiednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luannha
Trochę przekglądałam tę ofertę w matrixmedia i raczej Karcher K5 powinieniem mi wystarczyc. Będę pewnie jeszczse w kwietniu zamawiała, bo trzeba w końcu zrobić porządki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normha
To też całkiem dobry sprzęt. Sąsiad ma i bardzo sobie chwali. Mam nadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pff ja kiedyś kupiłam karcher to musiałam tyle samo czasu poświęcać na mycie okien, co bez karchera. Mieszkam przy *****iwej ulicy i okna musze myć średnio co miesiąc :/ Jedynym plusem było to, że nie zostawiał smug, ale wczesniej musiałam na mokro zetrzeć ściereczką szybę, bo wszystko się rozmazywało. Znajomy pracuje w frmie z różnymi akcesoriami agd i powiedział, że myjka parowa daje lepsze efekty i szybko się myje. Zamówiłam z tej str : https://multi-matic.pl/k/urzadzenia-czyszczace/parownice/myjki-parowe-domowe/ Zainwestowałam i nie żałuję. ;) Przy okazji wyczyściłam sobie narożnik , bo ta myjka parowa ma różne końcówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysta

Ja mam już od jakiegoś czasu myjke Teesa, w chwilę oblatuje nią wszystkie okna w domu,  przydaje się też do mycia prysznica. Ogólnie sprawdza się świetnie, nie ma żadnych smug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetta

dla mnie najlepszy jest czyścik ariete 4139 Super domywa się wszystko w domu, płytki, fugi, kaloryfery... co raz coś czyszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna7
Dnia 24.08.2019 o 14:38, Gość Anetta napisał:

dla mnie najlepszy jest czyścik ariete 4139 Super domywa się wszystko w domu, płytki, fugi, kaloryfery... co raz coś czyszczę

o, a jak długo można nim pracować? dobrze radzi sobie z fugami? ja mam z ariete parownicę, wiec wg mnie to już sprawdzona firma 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetta
Dnia 23.09.2019 o 14:36, Gość Justyna7 napisał:

o, a jak długo można nim pracować? dobrze radzi sobie z fugami? ja mam z ariete parownicę, wiec wg mnie to już sprawdzona firma 😉

co do czasu to różnie, zależy. zawsze przecież można szybko uzupełnić zbiornik, nie trzeba długo czekać. mam kremowe fugi i czyści je ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werssa

a ja mam pytanie - czy taki czyścik może się sprawdzać też jako mop parowy? czy lepiej kupić oddzielnie? jak to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×