Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marek kowski

Najlepsza pizza Kraków

Polecane posty

Gość marek kowski

Dwa razy w miesiącu jem obiad w Krakowie - pracuję jako przedstawiciel. Dacie namiary na dobry lokal z włoskiem jedzeniem? Pizza, makarony? Najlepiej tak, aby nie było problemów z parkingiem, ale i tak najważniejszy smak i ceny jedzenia. Jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annakosek
Zależy jaką pizzę dokładnie lubisz. My chodzimy najczęściej do Dominium na Farmerską, ewentualnie na Hawajską. Lubimy również Rusticę. Lubimy pizzę na cienkim cieście - oni mają bardzo smaczne sosy, faktycznie takie, które mają konkretny smak, nie są byle jakie. I jeśli wyrobisz się do godziny 13, to masz u nich pizzę za pół ceny, ale to w wybrane dni - sprawdź dokładnie na stronie pizzerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek kowski
Tych pizzerii jest w mieście chyba kilka co nie? Tzn. lokali Dominium. Ta promocja o której piszesz dotyczy wszystkich lokali? Bo mnie np. na rynek kompletnie nie jest po drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herksion
Nie jestem z Krakowa, tylko z Wawy, ale wiem, że Dominium w każdej pizzerii może mieć inne promocje. Są różnice w dniach obowiązywania, nie wszędzie jest dowóz, nie wszędzie obowiązują te same promocje. Np. w Zakopanym nie mieli tańszej pizzy do godziny 13. Wszystko jest przecież podane na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morwa23
Jest wiele miejsc z dobra pizzą, chociaż Ja zdecydowanie wolę tradycyjną kuchnie a zwłaszcza w Krakowie :-) Bardzo smakuje mi w tym hotelu- http://www.palacbonerowski.pl/ oraz innych małych knajpkach usytuowanych na Rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annakosek
To kwestia tego, co ci odpowiada. Ja tam wolę kuchnię makaronową. Wiele klasycznych potraw po prostu już mi się przejadło, stąd raczej pizza, dania z makaronem - uwielbiam zapiekanki, a już lasagna jest od dawna moim numerem jeden. Smaczna i można się potężnie najeść jedną porcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantarski
Najsmaczniejsza pizza jaką jadłem w Dominium to Rustica - ser góralski, natka pietruszki, pieczarki - bez mięsa. Kiedyś myślałem, że pizza bezmięsna, bez wędliny nie może być smaczna. Tymczasem oni potrafią w jakiś sposób przygotować te składniki tak, że smakuje to niesamowicie dobrze. I co ciekawe - bez sosów. Może ten ser góralski daje taki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam reksa
Oj, jadłem tam kilka razy smaczną pizzę. Za pierwszym razem to była mięsna, ale nie pamiętam nazwy - zdaje się, że z wołowiną. O dziwo potrafią przygotować smaczną pizzę z wędzonym kurczakiem, co jest przecież rzadkością. Zazwyczaj ten kurczak absolutnie nie ma smaku... No i jeszcze ta pizza z sosem śmietanowym - niby całkowicie inna, a wyjątkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka3344
Tutaj http://www.caprinew.pl można zamówić pyszną pizze z dowozem. Oczywiście, jeśli mamy na to ochotę, to możemy zjeść w lokalu. Wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji. Plusem jest to, że mają naprawdę niskie ceny. Poza tym oferują również inne dania, których warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaker
Gusto Dominium jest ok, kilka razy u nich jedliśmy, za każdym razem było smacznie - raczej zawsze ta sama pizza, po prostu jest smacznie, więc też nie kombinujemy. Myślę, że lepiej upatrzyć sobie ze 3 różne pizze i jeść na zmianę. My tak robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokal Dominium w Galerii Krakowskiej jest ok - pracuję obok, a oni mają w tygodniu do 13 pizzę za pół ceny, tak mamy obiad na dwie osoby za małą kasę. Pewnie, że nie chodzimy na niego codziennie, tylko raz na jakiś czas, ale szukamy po prostu okazji dostępnych za taką kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W krakowskiej jest i na rynku, a gdzieś jeszcze? Średnio mi po drodze w te miejsca. A ogólnie kto poza nimi? Są jakieś włoskie pizzerie nie tylko z nazwy? Gdzie podają smaczne jedzenie w normalnych cenach? No i przede wszystkim - gdzie smakowo to podchodzi właśnie pod to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna266
Każdy ma swój ulubiony lokal. Ja akurat zamawiam w Presto Pizza. Mają pizzę naprawdę wysokiej jakości. Smaczna, zawsze dobrze wypieczona i oczywiście dojeżdża ciepła, a to jest ważne. Tutaj http://presto-pizza.pl można zamawiać online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie lokalu jest info tylko o dwóch pizzeriach, więc chyba innych nie ma. No chyba, że są różne lokale - Gusto Dominium i Dominium to jest to samo? Czy dwa różne lokale? Chyba jeden tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia w którym lokalu jecie, bo oni mają w każdym dokładnie taką samą kuchnię - ten sam placek, ta sama jakość jedzenia, te same produkty, tak więc nie jest tak, że inny lokal to od razu inna kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najlepsze jedzenie to tylko w Warszawie na ulicy Zwycięzców 4. Jest to oddział www.sushiwesola.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię sobie wpaść od czasu do czasu do lokalu Ganesh na rogu ul. Św Tomasza i Floriańskiej. Trochę to jest na uboczu, nie ma aż takiego zalewu turystów, także to z mojego punktu widzenia duży plus. Poza tym, lokal jest przestronny, mimo że to piwnica to miejsca jest pod dostatkiem. Najbardziej się opłaca wpaść w PN do nich na promocję – All You Can Eat i najeść się do syta bez limitu :) Dokładny adres jest na www.ganesh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób lubiących włoską pizze z cienkim ciastem, dobrymi składnikami polecam Pizza Garden na dębnikach. Ich najpopularniejsza pizza nazywa się Parma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałbym długą listę dobrych restauracji w Krakowie do polecenia. Ale jakbym miał coś wybrać to może Maxipizza - www.maxipizza.pl/krakow Ich znam od niedawna. Szukałem jedzenia z dowozem któregoś wieczora i mi do nich link wyskoczył w przeglądarce więc kliknąłem, zamówiłem i posmakowało. Na pewno fajną sprawą był sam krótki czas czekania na jedzenie, co mnie bardzo na plus zaskoczyło już na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Bratysławskiej byłem parę dni temu w restauracji Maxipizza – www.maxipizza.pl/krakow i było smacznie;) Dobre jedzenie, obsługa szybka, a ja niczego tak bardzo nie cierpię jak długiego czekania w lokalu na to aż cokolwiek podadzą. Tutaj faktycznie od wejścia się klientem zajmują. Życzliwe, sympatycznie, klimat jest fajny w lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, maxipizza jest mega! Zawsze smaczna i na czas. bardzo dobry sos pomidorowy, bardzo dobre ciasto - za to wielkie plusy. Nie jest też droga, na dowóz zawsze dobra - jak do Was dowożą, to polecam sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą i niedrogą pizzę wypiekają w Maxipizza ( www.maxipizza.pl/krakow ). Można u nich w lokalu zjeść, albo zamówić z dowozem. Ja częściej właśnie zamawiam na wynos. Szybko dowożą, ciasto jest jeszcze ciepłe jak kurier dojeżdża. Mają dobre torby termiczne, lepsze niż to w czym swoje jedzenie wożą inne lokale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxi jest bardzo, bardzo dobra. Do tego w dowozie jest an czas + ciepła, zawsze, co w Krakowie niestety nie jest standardem. I nie czekamy 1,5 godz co jest klasyką np. na pyszne czy coś ;) Do tego dobre promocj****ardzo często od nich bierzemy i nie zawodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugeessoftly
Jest tyle dobrych pizz że ciężko wybrać tę jedną. Raz w kłodzku jadłam Zibi (świetna pizzeria znaleziona przez pizza portal), od tej pory szukam jej w każdym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teravita222
pewnie to kwestia gustu ale mnie pizza najbardziej smakuje w damarco na mogilskiej. Zanim trafiliśmy do tej restauracji jakoś ciężko nam bylo trafić na pizzę z prawdziwego zdarzenia w krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o restauracje z dowozem to najlepiej mi się kupuje jedzenie od Maxpizza. Głównie pizze robią, ale nie tylko. Świeże jedzenie, dodatki mają lepszej jakości, na przykład szynka czy ser to nie jest jakaś słabizna czy podróbki nafaszerowane chemią. Pełna lista pizz i innych dań jakie robią jest na www.maxipizza.pl/krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją ulubioną pizzerią jest już dłuższy czas Maxipizza - www.maxipizza.pl/krakow Nie żałują dodatków, ciasto jest świeże wyrabiane codziennie i to się przekłada na smak już całej pizzy po wypieczeniu. Dużo rodzajów mają, są wegetariańskie, są też z mięsem, co kto lubi. Ja najbardziej lubię z salami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o mnie chodzi to podpasowała mi pizza w Maxipizza- www.maxipizza.pl/krakow . Dobrze wypieczona, ciasto jedno z lepszych jakie w życiu jadłem. Można wybrać na grubym albo na cienkim co komu bardziej pasuje. Pizza rzeczywiście sycąca, dodatków dają odpowiednio dużo, także dla mnie bardzo okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rotson
Ja już od dawna zamawiam pizze w Caldo - http://www.caldo-pizza.pl/. Zawsze przyjeżdża przepyszna, a i ceny mi bardzo odpowiadają. Dowóz szybki, choć wiadomo zależy też w której części Krakowa się mieszka ;) Testowałem różne pizzerie, ale ta pasuje mi najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×