Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna koncik

Najlepsza pizza Sosnowiec

Polecane posty

Gość anna koncik

Gdzie warto się wybrać? Mieszkam dopiero od miesiąca, nie miałam jeszcze czasu na chodzenie po restauracjach, ale teraz w końcu mieszkanie gotowe, praca również ogarnięta. Gdzie warto się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanteta
Zależy co lubisz. Jeśli pizza włoska, cienkie ciasto, coś takiego co spokojnie zjesz bez sosów, to na pewno Dominium. Pizza pachnąca ziołami, zawsze tak samo dopracowane ciasto no i nawet po samym smaku składników widać, że to nie są byle jakie produkty. Kilka typów pizzy - wybitnych. Szczególnie mowa o Rustice, Hawajskiej, Farmerskiej. Najlepiej idź pierwszy raz na tygodniu, bodaj do 13 masz pizzę za pół ceny, ale sprawdź dokładnie na stronie - możliwe że tak jest wyłącznie w wybrane dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxipizza jest tania ale słaba więc nie polecam (znaczy polecam jak się nie ma kasy; w sumie czesto tam chodzę bo mnie nie stac :P) dominium jak dla mnie za tłusta ale lepsza niż w maxxi. party pizza jest lepsza od tej z dominium ale też bez szalu. najlepsza pizza była na warszawskiej teraz tam jest bar mleczny) i bardzo ubolewam, ze jedynie sushi stamtad się przenioslo a pizzerie zlikwidowano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanteta
Ty na pewno byłaś w Dominium? Ich pizza jest właśnie na cienkim cieście, nie jest zalana byle jakimi składnikami. Ona nie jest tłusta. No chyba że lata temu było jakoś inaczej? Bo w tych ostatnich latach jest smacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna koncik
A jak u nich jest z makaronami? Lasagna i inne? Smacznie? Jeśli jadłaś którąś z konkretnych potraw, to proszę podaj jej nazwę. To również mnie interesuje. Lokal jest przyjemny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanteta
To zależy co co smakuje. Lasagna jest u nich dobra, ale mnie zdecydowanie najbardziej smakowało danie z kurczakiem, szpinakiem i takim jakimś sosem - oczywiście z makaronem. To było Penne Spinaci? Coś takiego. Na pewno był szpinak w nazwie. Ale to bardziej patrz po składnikach jakie ci odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troster
Byłem tam może ze 4 razy na piwie ze znajomymi - ale to jakiś czas temu, mowa o Dominium oczywiście. Szczegółów na temat jedzenia wam nie podam, bo nie pamiętam, ale wiem, że było bardzo smacznie. Zresztą mój najlepszy kolega jada tam raz w tygodniu obiad. Pewnie też ze względu na te promocje, ale przecież gdyby nie było smacznie, to by tam nie chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampapania
Co do Gusto Dominium - rzeczywiście bardzo fajny lokal ze smacznym jedzeniem. Ciekawa aranżacja, dużo promocji - najbardziej się opłaca do nich chodzić właśnie w wybranych godzinach. Mają te promocje do 13, chyba jest też lunch tańsze, ale to w innych godzinach. Radzę sprawdzać, bo akurat dla mnie to jest najbardziej opłacalna forma obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hesna
Tam można zorganizować urodziny dla dziecka? Jeśli tak, to ile to mniej więcej kosztuje? I na jakich zasadach się odbywa? Wiem, że teraz w roczniku syna jest taka moda, był dwa razy na takich urodzinach, ale zupełnie nie mam się kogo spytać, gdzie można coś takiego zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hesna
Zrobisz tam urodziny bez większych problemów - syn był u swojej koleżanki, ale nie mam pojęcia jakie to były koszty. Wiem jedynie że było 12 osób, a syn był zadowolony z jedzenia. O konkretne kwoty to pytaj już w pizzerii, ale zakładam, że przy dużej liczbie zadeklarowanych gości na pewno stawka będzie niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truteks
A w praktyce - czym się różni pizza na cienkim cieście od tej na grubym? W czym widzicie różnicę? Sama grubość ciasta czy także smak? Zauważyłem, że ludzie przy pizzy na grubym cieście potrafią zostawiać na talerzu całe boki pizzy. Śmiesznie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hesna
Grubością :D Przy grubym cieście masz wypasione boki, których większość ludzi nie zjada - to przynajmniej widziałem w lokalach. Ja tam wolę na cienkim cieśnie - czujesz smak produktów. A te pizze na grubym zazwyczaj mocno zalewa się sosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra restauracja w Warszawie to www.sushiwesola.pl na Zwycięzców 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka876
Zdecydowanie najlepsza i najtańsza pizza jest w Krakowie. Zajrzyjcie sobie tutaj http://www.caprinew.pl . Wybór jest ogromny, więc każdy znajdzie kompozycje dopasowaną idealnie do swoich potrzeb. Można u nich składać zamówienia online i telefonicznie. Palce lizać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka pizzeria jak Maxipizza - www.maxipizza.pl Ich mogę polecić, zwłaszcza jak ktoś szuka lokalu z dostawą. Powiem szczerze, że czasami to wystarczy 20 minut i gość z pizzą już dzwoni mi do drzwi. Takie podejście lubię, bo wiem, że są pizzerie, które potrafią grubo ponad godzinę całość realizować. A po godzinie to ja już czasem zapominam, że w ogóle coś zamawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość known
Ostatnio byłem w gdańsku i pierwszy raz jadłem telepizzę. Panie i panowie - telepizza gdańsk to arcydzieło. Teraz wracam do sosnowca i pierwsze co robię to zamawiam jakąś pizzeryjkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estafan654
Party Pizza,baaardzo smaczna,bardzo puszysta,również bardzo polecam:) a ceny super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam zdanie o restauracji Maxipizza. Pierwszy raz to trafiłem do nich przez przypadek, gdzieś w środku nocy jak wracaliśmy z ekipą z imprezy i tak już od tamtego czasu jestem ich klientem. Dowożą, można zamawiać przez tel, albo internetowo, mają też całkiem przyjemny lokal, gdzie można sympatycznie spędzić czas. Ogólnie to jest to sieć, cały rozkład lokali i ich adresy są na stronie www.maxipizza.pl podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ulubiona pizzeria jest we Wrocławiu, Gusto pizza, maja tam świetne calzone i czeskie piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studiuje we Wrocławiu i często chodzimy ze znajomymi do pizzerii Gusto, pizzę maja tam na prawdę świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxi pizza jest bardzo dobra. Super ciasto, dobry sos, składniki świeże zawsze. I w dowozie się sprawdzają - zawsze na czas a pizza jest ciepłą. DLa mnie to wielki plus, bo są pizzerie, gdzie kurier przyjeżdża chyba kiedy chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxi jest bardzo przyjemna. przynajmniej ja nie mam z nimi żadnych złych doświadczeń. I moze nie jestem wielką znawczynią pizzy, ale mi po prostu smakuje, jest ciepła, na czas i w spoko cenie, dla mnie to jak najbardziej wystarcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię u nich zamawiać, faktycznie nie zawodzą. Mają bardzo dobre sosy, jak ktoś lubi z sosem, to polecam koniecznie sprawdzić! Do tego dostawcy ogarniają, sa na czas, pizza tak jak mówiłam, smaczna, solidna pizzeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejlaka
Ja ich jeszcze nie sprawdzałam nigdy, chociaż już mi kilka osób polecało, czas to chyba nadrobić skoro faktycznie jest taka dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxi jest świetna, jak ktoś nie potrzebuje jakiejś super włoskiej pizzy, to bedzie mega, mega zadowolony :D juz wiele osób do nich przekonaliśmy, masa osób ze jak sieciówka, to musi być słabo, ale jak jedli pierwszy kawałek, to zawsze zmieniali zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż sprawdziłam sobie tę maxi pizza, bo w życiu u nich nic nie zamawiałam i pizza jest faktycznie bardzo dobra :) miło zaskoczyli, mam gdzieś uprzedzenie do sieciówek, ale ta pizzeria naprawdę wie co robi i na pizzy się po prostu bardzo dobrze znają :) fajne ceny i promo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judapiet
Ja jak zamawiam to zawsze wchodzę na Pizza Portal, wybieram sobie pizzeria Sosnowiec i za każdym razem coś innego. Fajnie tak jak nie wiadomo czego się spodziewać. Zawsze troszkę inny smak. https://pizzaportal.pl/sosnowiec/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×