Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

Gość Kuchnia

Zapraszam Was moje koleżanki na nowy topik. Mam nadzieję, że temat zmyli co poniektórych hihihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmylona pomylona
aalee o ssssooooooo choziiiiii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapraszasz konkretne koleżanki czy ktos nowy tez może się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinkaaa
Hejj!!!! Ale Moniczko super miejscówkę znalazłaś!!! ;) Ja już wykompana i sobie leżem. Tak fajnieee, hehe. To na tamtym forum już nie piszemy??? Słodkich snófff wszystkim życzy Kinia!!!!!! BuZiAkIIIiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
jak mówił maxiu w seksmisji"jutro znów wam uciekniemy":D zrobiłam sobie kawkę , siedze w "kuchni", kopce papieroska i usmiecham sie sama do siebie:):):) Brydzia pewnie śpi przytulona do Michałka :) Jarzynka nareszcie odpoczywa, Malinka pewnie nie:( znając Malinke. Katarina cos sie nie odzywa, a Dunia szykuje do wcześniejszego wyjazdu:) Milcia i Kinka mają świąteczne ferie i nie mają dzieci,. więc pewnie lulają. a Monia, może u mnie też włączysz słoneczko???? onaaa tylko nie wiem co moze robić:):):) ja dzisiaj maluję z dzieciakami jajka_ tak więc baj baj świąteczny porzadku:( kupiłam sobie na allegro tuniczkę ,nową za całe 10 zł. jak piękbnie oszczędzam??? nie składam jeszcze zyczeń, bo na pewno jeszcze przyjdę:D na razie całuski i błagam, włączcie słoneczko!!!! u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
acha, i oczywiście witam wszystkie nowe, miłe kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNALAZŁAM:D huuurrra!!!! Może tu będziemy miały święty spokój!! Jarzyneczko:D dzięki Ci wielkie kochana za fotki,no boskie są,uśmiałam się że hej! Ineczko ja też biorę Dianę35 na mój Zespół Policystycznych Jajników,cholerstwo takie możliwe że dzidzi się nigdy przez to nie doczekam:( bo w 3mies.zwykle się porania(dobrze napisałam?)jeśli już zajdzie się w ciąze.Biorę to od roku,wiesz one nie sa takie bezpieczne,mają najw.pono dawkę chormonów,rozwala wątrobę i nie wolno stos.dłużej niż rok,robi się jakieś przerwy,wiesz o tym? Ja wpadłam na nowe forum do was na momencik dosłownie,zaraz się pindrzę i muszę na ten wyjazd za tydzień jechac zapłacic 600zł:o \"Pożyczyłam\" od taty;) a potem jadę do Krasnego blisko 100km przede mną buziaczki do wieczorka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Cześć i czołem:) Zostawiłam wiad. na starym starym, nowym starym i teraz jestem tu:):):) A mialam wpasc na momencik napisac Wam, jak mi cudownie:) A tu sie tak porobilo, z siedze od godziny i nadrabiam zaleglosci:) A spraw czeka tyle, ze Jezuuuu. Rajstopy kupic, bizuterie znalezc (!) i kupic, sukienke mierzyc 8 i 9 raz (podobno wieczorem odbior calkowity-hy hy!), garnitur, koszule, krawat kupic, itd., itd. Jest cudownie, bosko i w ogole:) Stanik zrobil taka furrore, ze sie nawet w najsmielszych snach nie spodziewalam:) I to robil te furrore, kilkakrotnie, ze tak powiem:) A cwiczenia z moja Monia-aerobik i pilates przez 2m-ce usprawnily/uelastycznily znacznie moje cialko oble:) Wiec naprawde suuuuuper!!! :) Ale mimo tego, ze latalismy wczoraj po calym miescie i w ogole wszedzie bylo nas pelno mimo tego, ze oboje padalismy na nosy, to myslalam o Was, o Waszych przygotowaniach do Swiat i w ogole:) Strasznie sie ciesze, ze sie tak zlapalysmy:) Naprawde bardzo cenie Wasze towarzystwo:) A nie wierzylam w przyjazn przez Internet:) Michal spi, bo nieprzespana noc w podrozy go wykonczyla. A ja ruszam zalatwiac sprawy i potem on do mnie dojedzie, jak odpocznie. Myszek moj kochany! Wreszcie jak jest obok, moge spokojniej oddychac, wreszcie sie smieje:):):) Milego dnia, Kochane i juz teraz, bo tego nigdy za wiele: WESOLYCH SWIAT (zawsze sie lyso czuje, gdy mowie 'wesolych swiat' podczas Wielkanocy, bo w Boze Narodzenie, to rozumiem, ale tu ten krzyz i w ogole i one nie sa dla mnie tak wesole przez te cala meke drogi k., ale rodzice zawsze mowia, ze potem to zmartwych pow.to jest radosne i dlatego nalezy sie cieszyc. Coz, ja od dziecinstwa bardziej czulam i przezywalam ten krzyz, niz ten cud. No ale spoko, nie jestem zbyt praktykujaca, a teraz jeszcze ten slub, wiec w tym roku krzyz mnie ominie:) ) Sciskam Was b.mocno, Kochane moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa23
ja tez jestem ale sie usmialam z tych Waszych :) lece gotowac :) wiecie co? ja mam juz w nosie ile waze. mam brzuszek ale co z tego:) sa wieksze problemy na swiecie caluje Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na moment, żebyście wiedziały, że żyję i myslę o Was :) U mnie rano padało :( teraz Monia soś kręci z tym włączaniem/wyłączaniem słoneczka ;) bo raz świeci, raz chmurzy się :) Jako niepoprawna optymistka wywiesiłam pranko w ogrodzie :) Mam nadzieję, że Monia mi tego słoneczka na amen nie wyłaczy :) Brydzia cała w skowronkach :) (i w super biustonoszu :P :D ) Dziewczyny pieką, gotują, sprzątają, malują jajka... i potem znów sprzątają... Ehhh...lubię te wszystkie przygotowania świąteczne. Lubię święta :) Teraz zmykam na zakupy, bo tylko światło w lodówce :D :D :D Potem zajrzę do NASZEJ KUCHNI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
och, Brydziu sorry, przejęłam sie ta twoja grzybica, bo wiesz:):):) ja niestety dosyc często na to cierpie:(:(:( Duniu-Dianę biorę juz równę 4 lata-bez przerwy :) bardzo pilnuję wizyt u ginekologa, co pół roku robie próby watrobowe- wychodzą idealne:) nawet teraz, po M. czyli po świetach dostanę swoje kolejne 6 opakowan:) myślę,ze z tymi przerwami, to tak jak z M. co lekarz to ma swoją teorię. mnie one pomogły: zniknęły bóle głowy (pojawiaja się tylko w tym tygodniu, kiedy ich nie biorę), nie przytyłam ani grama, zniknął wąsik i owłosienie ud, no i nareszcie okres trwa 4, a nie 10 dni:) problem z zajściem w ciążę pierwszą był ogromny-zaburzenia hormonalne-a gdy po roku się wreszcie udało, to lekarz powiedział mężowi, żeby się tak bardzo jeszcze nie nastawiać:( mądre chłopisko na szczęście nic mi nie powiedziało i....córa w sierpniu skończy 10 lat:D:D:D jak wspomniałam o drugim dziecku, to pan doktor kręcił nosem i sugerował,że moga być te same problemy. i co miesiąc po decyzji-dwie kreski na teście: chłopisko skończy niedługo 5 lat:D:D:D więc nie trać nadziei, bo nadzieja to najlepsze lekarstwo:):):) ja też własnie gotuje jajka, ale kupne cholery wszystkie pękają:( tylko te babcine od kurek liliputek piękne. a ciasta upiecze mamusia i teściowa- mnie nawet z kruchego zakalec wyjdzie:( raz upiekłam duża blacha piernik, przystroiłam i nawet teściowa- gospodyni wzorowa nie mogła wyjść z podziwu. ale się przyznałam, bo by mi więcej nic nie upiekła. za to ja gotuję- moje popisowe danie to karczek pieczony ze śliwkami i morelami. mniam. a czas przygotowania -10 minut i do pieca:) i barszczyk czerwony. więc tak się dzielimy. szwagierka robi sałatki:) no, oprócz wiecie kogo to na rodzinki nie moge narzekać:):):) acha, szwagierka po 14 tabletkach wkłada rozmiar 38( przedtem 42):) miała zajrzec do nas, ale pracuje w hipermarkecie, więc czasu jak na lekarstwo. tyle przekazuję od niej i podziękowania za wszystkie dobre rady, które jej przekazuję:) jej wagę i kg zgubione będę znać jutro:) dobra, lece malować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa23
wiecie ja ogolnie sie wkurzylam ae nic nie schudlam na M. waze tyle ile wazylam przed ta chyba 10 albo 11 tabletka :/ nie wiem czemu bo jem malo. myslalam ze do swiat sgubie brzuszek czyli jakies 5kg... zycze Wam wsaystkim spokojnych i zdrowych Swiat caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
ja kupiłam w jakims hipermarkecie farbki do malowania jaj. wyklądaja jak zwykłe, ale maluje się nimi super:) lecę dalej wieszać firanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam was kochane !! :) skopiuje to co napisalam jeszcze na tamtym forumiku..niestety bede was zadziej odwiedzac :( .. ******************************************************* Hey Moje słoneczka ! Na samym poczatku przepraszam dziewczynki ze jeszcze nie otrzymalyscie krzemu Jak obiecalam mialam wyslac w srode bo babka sobie przedluzyla urlop. I tak bylo .Pojechalam bo ogromne zamowienie krzemu( rowniez dla polowy mojej rodzinki ) w srode raniutko. Babka miala byc w pracy i powiedziala zebym z tamtad odebrala bo w domku moge jej nie zastac bo bedzie jezdzila po pacjentach. I tak zrobilam ! Pojechalam. Bylam we Wroclawiu i ... Kto daje ludziom prawo jazdy ??jeszcze tym co nie umieja jezdzic ? Przechodzilam spokojnie na pasach ... i jechala jakas babka ktora mnie potracila Pierwszy raz mi sie takie cos zdarzylo. Powiezdiala ze pomylily sie jej pedaly i zamiast dac hamulec to dala gaz i mnie uderzyla.Obilam sie o maske i spadlam obok samochodu. Boooshe dobrze ze nie przed maske bo by mnie zabila ! Odrazu zabrali mnie do szpitala i mialam lekkie wstrzasnienie mozgu i mam zlamana lewa reke !! Zostawili mnie na obserwacji bo sie zle czulam i niedawno mnie wypuscili i wujaszek mnie przywiozl do domku Booshe dziewczyny czemu ja mam takiego pecha? Nie dosc ze wolne .. niedlugo maturka... !! Obiecali ze zdejma mi gips na czas matury. Ale jejciu ..jesli cos pojdzie nie tak ? Teraz mam nic nie robic odpoczywac i w ogole. BUUUUUUUUUUU... przepraszam.Nawet nie mialam jak sie dowas odezwac zeby powiedziec wam o tym. Po krzemik i tak pojade ! Dzisiaj zostane w domku i wujek powiedzial ze mnie zawiezie jutro jak tylko da rade ,a jesli nie to sama sie do niej wybiore.Wezme kolezanke na wszelki wypadek. Zreszta to na szczescie reka a nie noga. Eh .. Przepraszam slonka naprawde !! Macie moj adresik przy podawaniu konta .. jedna ma mojej babci a druga rybcia mam moj adresik i jak cos podacie mnie do sadu - naprawde przepraszam pojechala mi wdizicie..nawet do niej nie dotarlam !! dalej jestem w szoku .. na pasach byc potraconym ot juz w ogole koniec. Mam nadzieje ze zabiroa jej prawo jazdy. Gluupia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kochane moje:) 👄 Ja już wróciłam wreszcie,rany Boskie szosy jak ser szwajcarski po zimie przez te zadupia aż dziwię się,że auto całe,tragedia te nasze polskie unijne drogi:o a pogoda matko co moment raz słńce,raz deszcz,w sumie to zlewa i grad,okropnie było jechac,jeszcze tir jebaniec jeden drażnił się ze mną i nie pozwalał się wyprzedzic ale w końcu wzięłam byka na rogi,obtrąbiłam hu...że wyprzedzam i gaz do dechy:Pach jak ja tak lubię,niestety w drugą stronę trzeba było już spokojniej bo z babcią:) i pieskiem,suczką z kokardką na głowie,psie śmieszne,że naprawdę gdybyście widziały:D Wyzerowłam z ciekawości licznik i wyszło prawie 200km troszki jestem zmęczona i chyba zaraz walnę w kimonko,sprzątania niema od wczoraj,mama aby kończy galaretkę gotowac mniam:p i luzzz:) Malinko dzięki wielkie za maila,słodki ❤️ Siostrzyczkę nam mało nie rozjechała baba,dobrze,że tylko na tym się skończyło:o zdrowiej bidulo,miałaś pecha i to na same święta. Ja już pozałatwiałam wszystko,wyjazd mam w czwartek o 8 rano:o :) trzeba się cieszyc mimo wszystko,ciężko dziś za groszem,więc tylko brac jak jest możliwosc zarobic więcej. Ech już mi po głowie chodzi co kupię jak tylko wrócę hihi;)jeszcze nie zarobiłam a już planuję,choc się nie powinno bo nie wychodzi nigdy. Tak więc szafę antyczną już po prababci z szafkami w komplecie zwiozę niedługo,renowację lekką zafunduję i muszę dokupic jakieś łóżko,lusto itp.wszystko w kolorze ciemnego dębu,coś mi się pierdolec zrobił na punkcie staroci a w połączeniu z nowoczesnymi żółciami i granatami w moim pokoju, myślę że ciekawie to będzie wyglądało:) Takie połączenie starego z nowoczesnym;) Ineczko a mogę wiedziec z jakiego powodu miałas przepisaną tą dianę?tylko ze względu na miesiączki?ten zarost to zwie się bodajże hirustyzm czy hirutyzm:) coś w tym stylu mi nawet minęło,najgorszy był brak okresu ok.7miesięcy jak zanikł mi na tej całej sycylii zasranej,przez to masakra z twarzą mi się zrobiła,takie guzy bolące potfornie ale już dzięki Bogu właśnie uratowałam ją z blizn kwasami i ok jest no i nie wspomnę jak przy tym własnie utyłam:o 😭 wystarczy że jajniki babie poświrują,hormony i cuda się dzieją,najwazniejsze że diana bardzo mi pomogła,trochę trwało przywracanie okresu,zbijanie wagi,teraz będzie rok właśnie jak ją łykam i ponad15kg łącznie z Lidią poszło w diabły,oby jeszcze te 5 i bEdę wniebowzięta,ale myśle ze we Włoszech zrzucę,trochę ciężkiej pracy fizycznej w tym pomoże.Jak wrócę zdam relację. Zmykam siostrzyczki,bo śpiąca jestem 💤 Całuję każdą was po kolei👄 i życzę miłego wieczorku. PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
uuuu, moje boje z tzwn. kobiecymi problemami to na książkę się nadają. po pierwsze nieregularne, długie, bolesne okresy. tak gdzies od 16 roku zycia. chodziłam do przychodni:( po wyjściu za mąż problemy z zajściem w ciążę. pewna ciocia pani doktor-przyjaciółka mojej mamy poleciła mi lekarza,który dotarł do dokumentacji z przychodni i obwieścił,że byłam leczona środkami anty dla...kotów, które miały za zadanie wywowływać okres. zatem rozregulowanie totalne-wysoki poziom prolaktyny(hormon laktacji), endomerium i wiele innych. tak więc na początek leki dużo silniejsze niż diana. po porodzie niby wszystko wróciło do normy, założył mi wkładkę,żeby nie drażnić hormonów. ale endomerium( czyli okresowe przerosty błony śluzowej, kończące się długotrwałym krwawieniem i histurycyzm wróciły. szczegółowe badania wykazały znowu rozregulowanie. dostałam cilest, ale głowę myślałam,że mi rozerwie. i tak trafiłam na dianę:D:D:D i jestem zachwycona. żadnych problemów. niestety jestem na nią skazana prawdopodobnie na długo, bo jednomiesięczne odstawienie- i już przerosty wracają. czyli suma sumarum-u mnie diana reguluje poziom hormonów, a z efektu antykoncepcji też jestem zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
sorry dziewczynki za ten przydługi ginekologiczny wykład, ale o dianie krążą takie same legendy jak o M. a teraz czekam, az któraś się odezwie:) mój mąż nie chce ze mną jechać do łodzi, a tam w schronisku czeka piękny spokojny 1,5 roczny polski owczarek nizinny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinkaaa
Witammm!!! Życze Wam wszystkim WeSoŁyCh ŚwIąTT, sMaCzNeGo jAjEcZka, UśmIeChNiĘtych BuzieK, miLeJ RoDzInnEj aTmOsfEry, zeRo pRoBlemoWW i MoKrEgo DynguSSaa!!!!!!!!!!!!!! Trzymajcie się i nie głodzcie się w Święta, tylko wszytsko jedzcie!!! BuZiAkIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Hehe, podoba mi się określenie 'siostrzyczki':):) Moniaaaaaaaaaaaa, Ty jesteś z Gdańska?????!!!!! Jezuuu, zapomniałam!!! To my się musimy spotkać, jak się u mnie trochę kołowrót przystopuje!!!!!Ale jaja!:) Super! Aż podskoczyłam, jak przeczytałam:) Czytam Michałowi co fajniejsze powiedzonka, tesky:) Bo nadrabiałam zaległości z całego dnia:) Chcę, żeby Was też polubił. Kochane, miłego wieczoru i kol.snów! No i wesołych Świąt!! Ja w tym roku ich nie mam, ale Wy macie, to mi wystarczy:):) Kiecka dziś była ost. raz przymierzanaaaaaaaa!!! Jest bosko! Seksownie i elegancko!!Ufff!!! Dostałam dużo nowych rzeczy i w ogóle:) Boskość!! Milciuuu, to horror z tym wypadkiem!!!Az ze zgrozy krzyknelam, jak przeczytalam o rece:( Strasznie Ci wspolczuje!!! Ja mialam zlamany palec u reki (podopieczny mi zlamal oknem w pociagu) i u nogi (sama se zlamalam kopiac przypadkiem we framuge drzwi) :) Wiem, jaki to bol, tylko Twoj wiekszy!! Jej, tak mi przykro!!:( Znajomi Ci sie beda podpisywac na gipsie, jedyna pociecha:) Dunieczko, bedziemy tesknic i myslec o Tobie!!! Mozesz byc pewna tego!! Wracaj szybko z kupa szmalu na ciuszki i kosmetyki, Kochana moja!!:) Dziewczynki-Siostrzyczki, spadam na pizze:) Jestem szczesliwa:) Kupilismy garniak, koszule 'w kolorze jajka', krawat, spinki, torebke dla mnie! Odlot!! Jeszcze tylko serduszko na szyje i kolczyki:) Kocham tego mojego Misia!!:) Zenada, ale to prawda najprawdziwsza:) I Was kocham! Duniu, Asiu, Kasiu, Moniu, Malinko, Milciu, Kinko, Onaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham was !! dziekuje ze jestescie .. !! nie moge spac :( boli mnie raczka :(( ehh ..jutro poczytam wasze posciki.Dobrze ze zalozyliscie nowe forum bo moze w koncu Ci durnu ludzie dadza sobie spokoj z tym. Wiecie ..co ..az z tego wszystkiego ..schudlam 2 kg. Nawet M.nie pomagfalo przez tyle dni ,az w koncu ten wypadek ... :/doliczylam ok kg. ze gips moj tyle wazy... i 2 kg. mniej .. / eh ..takim kosztem ;( OK.koniec uzalaania sie.A pojechac postaram sie jutro ;( Nie chce was zawiesc moje slonka ! Chce zebysciewy zdrowialy i wasze rodzinki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Milego dnia, Dziewczynki!! Gdzie Kasia się zapodziała tak a propos? Czyzby ja tak przygotowania pochlonely?:) Dziwne wrazenie-nie miec w tym roku zadnych Swiat. My z Michalem nie mamy, bo slub. Moja Mama wsciekla jak osa. NIe tylko o nieobecnosc moja na Sw.,ale o caloksztalt. E tam! Kochane, udanych i rodzinnych Swiat! A gdzie Asia? Malinka? Chyba rzeczywiscie Świeta szykują:) Buziaki!!! Świąteczne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa23
Czesc dziewczynki Ja tylko na chwile bo ciacho robie. Zycze Wam zdrowych i wesołych Świąt i przesylam moc buziaków moje kochane. Usciski dla Moni, Malinki, Jarzyneczki, Brydzi, Milci, Inki, Kinki, Duni i Katrinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×