Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapach z szafy

nowe meble nowa szafa

Polecane posty

Gość zapach z szafy

Mieszkanie w bloku z wielkiej płyty. Po przeprowadzce nowe tynki, gładzie, generalny remont. Wstawiliśmy nowe meble, wolno stojące (nie meblościanka) i zrobiliśmy szafę wnękową w przedpokoju. Czyste, uprane ubrania po jakimś czasie nie pachną ładnie, jakby leżały w starym kufrze. Jak temu zapobiec? Co zrobić? Piorę, czyszczę, wkładam do szafy a po miesiącu pościel przechodzi niemiłym zapachem i znów musze prać przed założeniem. Tak jest we wszystkich trzech pokojach i w przedpokoju, Jedynie w łazience ręczniki nie przechodzą w szafkach "smrodkiem". Proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wypróbuj zapachy do szafy:) Też kiedyś miałam z tym problem, a odkąd zaczęłam używać zapachów, problem znikł, a wszystkie ciuszki ślicznie pachną:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie też
też mieszkam w wielkiej płycie, też robiłam generalny remont i szafy wnękowe, ale takiego problemu nie mam. Może tynki nie wyschły należycie przed malowaniem? A może po prostu powinnaś częściej wietrzyć pomieszczenia? Ja trzymam wszystko we wnękowych szafach: ubrania, pościel, ręczniki, buty (w przedpokoju) i nie mam nigdzie problemów z zapachami. Nie używam żadnych odświeżaczy, ale non stop mam otwarte okna. Dwa razy w roku robię generalne porządki w szafach i myję je, wyrzucam nie noszone i nie używane rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach z szafy
Dzięki. Powiedz jakiej firmy zapachy? Tynki wyschły, nim się wprowadziłam minęło pół roku, nim kupiłam meble minęło kolejne pół roku, szafa wnękowa zrobiona jest dopiero po 2 latach mieszkania. Szafa jest od listopada a zapachy pojawiły się już wiosną. Z wietrzeniem też nie mam problemu, na okrągło są otwarte okna albo drzwi balkonowe (mam loggię zabudowaną, na lato ściągam okna a zakładam siatki (mam kota)więc drzwi balkonowe otwarte cały czas. zimą ogrzewanie spranie działa, nie oszczędzam, wietrze mieszkanie często (a raczej rzadko zamykam okna :) ) U syna w pokoju postawiona jest komoda z drewna brzozowego, jego koszulki szybko przechodza dziwnym zapachem już po tygodniu. Nie ma mowy o zaniedbaniu czyszczenia szafek, wietrzenia czy wilgoci - mieszkanie jest suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może pranko?
pewnie prania nie dosuszasz i wilgotne chowasz do szaf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach z szafy
dziękuję, problem niedosuszonego prania mnie nie dotyczy. Poza tym to nie jest taki zapach jak przy wilgotnym praniu w szafie (czy wilgoci w szafie). Inne przyczyny i sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
A z czego są te szafy -może jakiś srodek chemiczny -lakier ,klej ,tak smierdzi ? często płyty wiórowe tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach z szafy
w jednym pokoju z brzozowego drewna, w innym meble Kent, szafa z płyty oklejanej okleiną drewnianą, z lustrem - w każdym z pomieszczeń z innej firmy, z innego sklepu, w innym czasie kupowane. Szafki z ciuchami stoją przy sciankach wewnętrznych, nie są to żelbetowe płyty, szafa przy ścianie nośnej - "czysty" zbrojony gruby beton. To nie jest zapach wilgoci, to nie jest zapach nowej szafki, nie wiem jak go okreslić. Faktem jest, że do prania uzywam mało pachnących proszków przywożonych zza granicy, nie używam płynów do płukania - drażnią mnie i dostaję wysypki śpiąc pod pościelą wypłukana nawet w markowym płynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną, wiszącą szafkę na buty udało mi się „upolować” w sklepie szafkinabuty.pl. Muszę przyznać, że dużym plusem była dla mnie niewygórowana cena (to jest sklep producenta mebli). Szafka jest solidna, dobrze wygląda – na razie jestem zadowolona z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiedzialam ze w polsce nadal takie socjalistyczne myslenie tyle lat od komuny przecie minelo 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Przy wyborze następnej szafy, bierzcie pod uwagę jedynie wnękowe szafy przesuwne. Są one najlepsze w użytkowaniu. Polecam takie szafy od Indeco Wybrzeże, bo wiele osób bardzo je chwali. To dobre rozwiązanie zarówno do mieszkania jak i domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole styl minimalistyczny dla tego do swojego domu zamowiłam szafę wnękową z tej firmy http://drewex-detal.pl/. Bardzo komponuję się z całym wnętrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio znalezlismy ciekawa oferte mebli w https://www.ewodd.com/ - sa bardzo ladne, osobiscie mozna bra cudzial w projektowaniu - sa solidne i swietnie wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne i bardzo solidne meble są w http://gammameble.pl/ - osobiscie mamy je w domy i jestesmy z nich bardzo zadowoleni. Sa solidnie i bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ladne meble kuchenne ostatnio kupowalismy w http://agmakuchnie.pl/ - powiem Wam, ze odkad zrobilismy remont uwielbiam przebywac najbardziej wlasnie w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamawiałam szafe wnękowa z firmy www.siemieniako.pl. Bardzo ładnie zaprojektowali wykonali moją szafę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zamawiałem taką szafe w tej firmie www.siemieniako.pl. Słyszałem wiele dobrych opinii o nich i wszystko się potwierdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam garderobę z komandora bo miałam dość duży korytarz i na dobra sprawę niczemu on nie służył a zabierał miejsce. Teraz mam mniejszy przedpokój a jest tam super szafę, którą wykonała mi firma www.okna-dsystem.com.pl w której wszystko sie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarko44
Jeśli chodzi o dobre szafy i meble śmiało mogę polecić makrodom.pl sam robiłem tam zakupy już 3 razy i za każdym razem jestem zadowolony, meble niezbyt drogie, dobrej jakości i dobrze wyglądają na żywo dokładnie jak ze zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój chłopak postanowił, że szafę zrobi sam. Nie da się ukryć ma zacięcie stolarskie. Co prawda ma jakiś problem z ustabilizowaniem części (w połowie ruchomych) półek, ale stwierdził, że poradzi sobie dzięki magnesom neodymowym z https://euromagnesy.com/pl/ . Jak on to zrobi - nie wiem - ale ufam mu. Niech się wykazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zastanawiacie się nad nową szafą, to tylko wnękowa. Mam i naprawdę polecam! Sprawdźcie dostępność bezpośrednio od producenta http://www.indeco.pl - warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loth
Cenię sobie styl i moje mieszkanie musiało wyglądać dobrze. Przy wyborze nowych mebli postanowiłem sugerować się stylem hamptons. Z założenia nawiązuje on do nadmorskiego klimatu, czyli koloru białego jako koloru piasku, delikatnych błękitów, otwartych jasnych przestrzeni. Więcej o kreacja w tym stylu znajdziecie tutaj: http://walbrzychcity.pl/modny-styl-mebli-hamptons/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×