Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Estella35

Nowoczesne meble Adriana Furniture

Polecane posty

Gość Estella35

Hej, Chciałabym się Was poradzić w pewnej kwestii. Bardzo podoba mi się ta sofa i fotel http://www.adriana.com.pl/Rodzina/b52549a0-7bfa-4900-b226-a0f16fa0336a. Kupiłabym... tylko zastanawiam się czy kolor nie jest za odważny? No i jaki kolor ścian pasuje do turkusowego, pomijając biały? Chciałabym urządzić swoje mieszkanko w nowoczesnym stylu. Z góry dzięki za pomoc i podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tintini
Sofa robi wrażenie. Na mnie przynajmniej takie zrobiła. Miałam okazję zobaczyć tę sofę w sklepie Adriana. Cudo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabessa
Piękne te sofy. Ich kolor jest po prostu niesamowity. Nie widziałam w innych sklepach takich mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaris22
Cudowny kolor!!!! Chciałabym mieć taki komplet siebie w domu. Poczekam, może będzie na niego jakaś promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinkaaa
Ta sofa robi wrażenie. Oczywiście pozytywne  A kolor ścian? Hmm...Może jasno szary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aureliaa
Bardzo ładny komplet wypoczynkowy. Wiecie może, czy pojedyńczą sofę z tego zestawu też można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mermerosa
Elegancki komplet. Kolor też spoko tylko ja bym miała większy problem z dobraniem do niego mebli.Szkło by pasowało ale przecież szklanych mebli nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarijaSe
Napatrzeć się nie mogę na kolor tych mebli. Kojarzy mi się z Lazurowym Wybrzeżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aristanocna
Mebelki rzeczywiście cudowne. No i ten kolor!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulazen
Super ten komplet mebli. Prezentuje się znakomicie. Widziałam go w sklepie tej firmy w Metropolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne sofy. Jak będę zmieniać meble też taki nowoczesny model kupię tylko pasowałby mi ciemniejszym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroni41
Nie będę tu oryginalna twierdząc, że ten komplet mebli jest po prostu śliczny. Minusem jest tylko to, że pasuje raczej do jasnych mebli a ja niestety większość mm w odcieniu brązu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tingalesmian
Można się zauroczyć tym kompletem wypoczynkowym. Także jego kolor jak tu wcześniej wspomniano jest niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perseffona
Kolor faktycznie obłędny i taki rzadko spotykany. A z kolorem ścian miałabym również problem ale pewnie wybrałabym coś z jasnych barw. Może jedna ze ścian w tapecie koloru zbliżonego do turkusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Massimena
Estella35, trudno poradzić jaki kolor ścian bo biały akurat najbardziej by pasował. A jaki kolor podlogi masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katemisss
Jestem dość wybredna w wyborze mebli ale akurat ten turkusik mi się podoba. Bardzo oryginalnie wygląda i taki kolor mebli jest rzadko spotykany w domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adasiaa
Fajne takie turkusowe kanapy. Tylko właśnie nie każdy kolor mebli do nich pasuje. A kolory ścian? Najbardziej psuje biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damtecze
Myślę, że też taki delikatny gołębi kolor by pasował. Sofy ożywiłyby całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnesja
Mi też podoba się kolor tych sof tylko jakie meble? Sofy rczej mają styl nowoczesny zatem pasuje szklany stolik i biała komoda. A jaki kolor ścian? Na pewno nic związanego z niebieskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaBrita
Nie kwalifikowałabym koloru tej sofy do odważnych. Piękny, delikatny turkus. Pastelowy kolor. Nie wiem czy dokładnie taki sam jak na zdjęciu jest w rzeczywistości ale mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinezeczkka
Dla mnie kolor jest przedni : )Ale pasje tylko do nowoczesnego pokoju właśnie o pastelowych barwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perseffonka
Zachwycający ten kolor zresztą chyba też modny. Widziałam takąą kanapę w Tv w jakimś programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otulana
Sofy jako meble mi się podobają ale kolor dla mnie za mdły troszkę. Zresztą niewielki jest wybór ponownej aranżacji pokoju z kolorem tych kanap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ten pomysł! Do odważnych świat należy! ;) Elegancji Twojemu wnętrzu nada szyfonowy beż bądź jedwabny popiel. Do wyboru do koloru. ;) Te delikatne odcienie będą stanowiły doskonałe tło dla Twojej nowej kanapy – stonują i dodadzą harmonii aranżacji. Jeśli nie boisz się eksperymentować – niech turkus sofy się zainspiruje! Wtedy możesz pomalować jedną ścianę (tylko nie tę przy której stoi kanapa) na muśliny turkus a resztę na jeden z delikatnych odcieni o których wcześniej pisałam. Taki zabiegiem zdynamizujesz przestrzeń i nadasz jej ciekawego charakteru!  Powodzenia! I pamiętaj – nie bój się łączyć kolorów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefireczka
Otulna, myślę, że właśnie jest dużo możliwości tylko trzeba mieć pomysł. Jak jego brak to i możliwości mało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrisss
Sofy ładne i nie maco się czepiać koloru. Zresztą widziałam na tej stronie, że inne kolory tego modelu też można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingamakota
Kolor tych sof jest właśnie fajny bo taki niespotykany. Ja tam bym się odważyła aby mieć je u siebie w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×