Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka***

OD DZIŚ KONIEC Z JEDZENIEM MIĘSA!!!po aferze w constarze mam jadłowstręt

Polecane posty

Gość olka***

co o tym myślicie??? o tym całym zamieszaniu?? bo ja jakoś niemoge patrzeć na mięcho od wczorajszego wieczoru, po programie TVNu i nieważne jakiej firmy, pewnie w innych dzieje się to samo...brrrr...ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie stało bo
nie wiemo co birga z tym miesem ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie stało
eeeeeeee tam jakbyś wiedziala wszystko to bys nic nie jadła poza własną trawą z ogródka to jest polska , kraj oszczędnych , tu sie nie wyrzuca nic do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejdź na nabiał na razie, ale pamietajże masz woreczek żółciowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V
hehe ja o tym wiem od dawna sklepy i stoiska mięsne też "odświeżają" sprzedawane mięso, czyszczą z pleśni (np. pł;ynem do mycia naczyń), naklejają nowe daty przydatności itp. kierownicy sklepów sami zlecają swoim pracownikom takie działanie kiedyś był reportaż na TVN o tym bez mięsa też można żyć pozdrawiam wegatarianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V
hehe ja o tym wiem od dawna sklepy i stoiska mięsne też "odświeżają" sprzedawane mięso, czyszczą z pleśni (np. płynem do mycia naczyń), naklejają nowe daty przydatności itp. kierownicy sklepów sami zlecają swoim pracownikom takie działanie kiedyś był reportaż na TVN o tym bez mięsa też można żyć pozdrawiam wegetarianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriszard
Ja tez jestem wege i afery typu Constar mnie smiesza, bo ludzie naiwniacy dopiero teraz sie dowiaduja co żarli za przeproszeniem cale lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxell
Cześć. Wejdźcie na naszą stronkę www.wedlinydomowe.pl i sami zacznijcie sobie robic pyszne domowe wedlinki. Zapraszam serdeczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pracuje w hurtowni
mięsa i od poczatku mojej pracy tam dzialy sie takie rzeczy - ja tez musialem przeklejac daty waznosci, czyscic mieso itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loissa
wiadomo... ja tam nie jem mięsa bo mam obrzydzenie . wkoncu tkanki ciał zwierząt ne róznia sie od tkanek ludzkich. .FUJJJJ! Trupa bym do ust nie wzięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysta
po aferze z mięsem nie jem wędlin a mięso od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wędliny to samo zło i sól i konserwanty.Niech ktos zrobi sam w domu gotowaną szynkę,to z 1kg wyjdzie mu ok.80dag.A w takich firmach pododają i sie jeszcze pomnoży...napulchnie.Ble:( Nie polecam przesadzac - ja nie jem mięsa prawie 6 lat i czuje sie super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×