Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jghmg

odkurzacz centralny-ma ktos?jak sie spisuje?

Polecane posty

Gość jghmg

kupilam...dzisiaj zalozyli w nowym domu(jeszcze nie mieszkamY) i...nie wiem czy dobrze zrobilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam ale chciałabym mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghmg
no wlasnie ja tez "zapragnelam"go miec;) mam nadzieje ,ze kasa nie poszla w bloto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghmg
w sumie to separator popiolu do kominka najb mnie przekonal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryska1
jak dla mnie nie ma lepszego urzadzenia w domu niż taki właśnie odkurzacz- po pierwsze nie taszczysz ze sobą jakiegoś pudła nosisz jedynie lekką rurę,nicCi nie pyli w domu, nie ma szumu, wszystko masz oddalone w jakimś technicznym pomieszczeniu u mnie garaz, zrobiłąm sobie szufelkę w kuchni i wszelkie śmieci powstałe w trakcie pracy mogę szybko i skutecznie sprzątnąc bez konieczności wyjmowania jakiegokolwiek sprzętu, jednym słowem wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowanie dom ogród
dla mnie-okropieństwo. Nie musisz wprawdzie taszczyć ze sobą odkurzacza, ale musisz te rury koszmarne...ale co człowiek, to opinia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryska1
prawdopodobnie masz za dlugą rurę stąd kłopot, lepiej miec dwie jedna na dole druga na górze domu( zakłądając, że dom ma poziomy) i zrobić gniazda w każdym pomieszczeniu( zmierzyć długością rury )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na studiach wynajmowałam pokój w domu z odkurzaczem centralnym i po tym doświadczeniu NIGDY się na taki wynalazek nie zdecyduję. Gniazda były w każdym pokuju, więc rura nie była baaardzo dluga, ale i tak zdecydowanie wolę zwykły odkurzacz, który mogę zabrać wszędzie tam, gdzie go potrzebuję. Centralny miał słabą moc i brakowała mu różnych \"bajerów\", z których osobiście często kożystam (np funkcji odkurzania zasłon czy materaca). Mam odkurzacz Kirby i mimo jego sporej wagi i gabarytów nie zamieniłabym go na inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz, że byłaś na studiach, ale jakim cudem skończyłaś podstawówkę z taką ortografią?? Korzystać pisze się przez RZ. Sprawdź w słowniku jak nie znasz pisowni pani studentko :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiam się ...
Jak we wszystkim są plusy i minusy - nie taszczysz odkurzacza, nie pyli, nie smierdzi jak nie wymienisz wkładu, bo tego nie czujesz, ale - masz wewnątrz ścian sieć brudzących się rur, czyli siedlisko wszelkiego syfu , jeśli " uda " ci się wessać jakieś większe cudo, może być problem z odetkaniem, jeśli chałupa jest dośc duża, to rura musi być naprawdę długa, aby dotrzeć w każdy kąt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam marki BEAM i spisuje się rewelacyjnie. Odkurzanie jest o wiele wygodniejsze i trwa o wiele krócej. Kupowałam odkurzacz w firmie http://andre-tech.pl/ jeśli byś chciała też taki mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelkady
Hm, nie jestem przekonana- wydaje mi się, że robot sprzątajacy to najlepsze rozwiązanie. Mam Kobota: https://kobot.tech/odkurzacze/ i polecam, osczednosc czasu niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szmaragdowa41
Jeśli szukasz odpowiedniego odkurzacza centralnego to szczególnie polecam tą stronę http://centralne-odkurzacze.net gdzie znajdziesz sprzęty tylko o najwyższej jakości. Sama zakupiłam u nich odkurzacz i był to dobry wydatek. Nie musze już męczyć się ze sprzątaniem. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też odkurzacz centralny bardzo dobrze się sprawdza, polecam niezdecydowanym bo to naprawdę duża wygoda. U nas montowała firma www.ogrzewaniepoznan.pl, ta sama która wykonywała instalcje wodno- kanalizacyjne i centralnego ogrzewania w naszym domu. Są solidni i mają bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam u siebie od roku, jest naprawdę super. Mega poręczny, bezawaryjny nie wiem jak mogłam żyć wcześniej bez niego. Bardzo polecam www.scanvac.pl maja dobre i w dobrych cenach. Jedna z najlepszych inwestycji domowych, zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kasa wyrzucona w błoto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdania z całą pewnością zawsze będą podzielone, ale zauważyłam, że większość osób co lubi wygodę wybierze właśnie odkurzacz centralny. Również mam od tej firmy www.scanvac.pl u mnie się sprawdził i sądzę, że zadowoli nawet najbardziej wymagającą osobę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiązanie coraz tańsze, spisuje się coraz lepiej, naprawdę warto zainwestować. Nam w domu montowała go firma Appia Technical - spisuje się świetnie. Naszym zdaniem jak najbardziej warto zdecydować się na taką małą inwestycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam centralny odkurzacz, który zamawiałam w firmie www.jlm.fr.pl. Mamy piętrowy wiec to jest idealne rozwiązanie i wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się instalacja odkurzacza centralnego jest bardzo dobrym rozwiązaniem ale....dla dużych domów. Ja mam dość duży do mi bez takiej instalacji jaką zrobiła firma www.andre-tech.pl było by ciężko to ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×