Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judyta366

Odkurzacz ręczny

Polecane posty

Hej, zastanawiam się nad kupnem odkurzacza ręcznego.. Moją uwagę zwrócił ten: http://www.conrad.pl/R%C4%99czny-odkurzacz-akumulatorowy-Gator-Dirt-Devil.htm?websale8=conradπ=398454&ci=SHOP_AREA_40363_6904011 Macie takie? Przydają się? Opłaca się kupować..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki odkurzacz to fajna sprawa. Zajmuje mało miejsca a odkurzysz nim praktycznie wszystko - wszystkie zakamarki :) Mnie się przydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama się zastanawiam czy kupować taki odkurzacz. Jednak takim zwykłym nie odkurzy się wszystkiego.. Podoba mi się ten, który tu wkleiłaś - też szukam takiego na akumulator, żeby żaden kabel nie ograniczał ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam odkurzacz Rainbow www.odkurzaczrainbow.pl i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Sprząta się nim świetnie, jest poręczny i wygodny, dzięki wymiennym końcówkom mogę posprzątać nawet trudno dostępne miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tego gatora już jakiś rok i jest naprawdę fajny, nawet małżonek sobie chwali, że może raz dwa odświeżyć auto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup taki co sam sprząta. To jest taka wygoda, ze głowa mała. ja mam electroluxa i9 i jest supi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ten trójkątny, nowy? Dobrze kojarzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anonimowy
Popieram, też kupiłam odkurzacz który sam sprząta irobot ten najnowszy. to jest dopiero wygoda, on odkurza, lata po mieszkaniu, a ja sobie kawunię piję. jak królowa życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elektrolux pure f9 najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicku

zamiast ręcznego polecam tak jak inni Robota do sprzatania. robi cuda, jest genialny. i coraz tańszy, więc na każdą kieszeń 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×