Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natka1233

ogródek warzywny

Polecane posty

Gość natka1233

kto z was uprawia warzywa na ogrodka jeśli uprawiacie to jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uprawiam- fasolkę, rzodkiewki, pomodory (z gotowych sadzonek), marchewkę, sałatę i szpinak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka m.
ja też uprawiam! w tym roku pierwszy raz bo dopiero teraz zostałam "posiadaczką ziemska" ;) posadziłam rzodkiewkę, sałatę, cukinię, a z owoców truskawki i poziomki (będą juz niedługo) póki co, wszystko ładnie rośnie, ale mam jeszcze miejsce więc co mogłabym posadzić jeszcze teraz? poradźcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze tym co mają swód ogódek i swoje warzywa i owoce :) smakoszka m--- u nas to się sadziło jeszcze słonecznik,kalarepe,kukurydze,bób, marchewke,seler,pore,pietruszke więc może sobie coś z tego weybierzesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka m.
kangurek, thx za porade ale.... nie przepadam za tymi warzywkami, chociaż zdrowe sa pewnie bardzo :) już bardziej skłaniam sie do szpinaku czy fasolki szparagowej, ale nie wiem czy teraz nie za późno na wysiew tych warzyw... dalej czekam na poradę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka m.
tralalinka, już buszuje po forum! :) dowiedziałam sie ze na szparagowa jeszcze nie za późno - jutro wysiewam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ogrodek...i go uwielbialam...sadzilam z nasionek i czekalam az cos wyskoczy...a sadzilam rzodkiewke,marchewke,pietruszke, szczypior,salate,buraki, czasem sadzilam po 4 rzadki rozne odmiany...np.rzodkiewke okragla i podluzna... :) raz posadzilam ogorki i pomidory to mi slimaki sie wrypaly ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka1233
możesz jeszcze zasadzić szabel albo zielony groszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szabel to chyba taka fasolka tyczkowa, co ma płaskie strąki podobe do szabli. Jeśli się mylę, to proszę o sprostowanie. To chyba taka ludowa nazwa...Coś jak "maga" zamiast botaniczny "lubczyk" - kiedyś już pisałyśmy o tem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka m.
szabel? fasolka? hmmm... pomyślę oczyściłam dzis grządki z rzokdkiewki, bo mi ją robaki ostro podjadały kupiłam tez fasolkę szparagową żółta i zieloną i mam pytanie: Czy moge ją wysiać w miejscu po rzodkiewce? bo słyszałam, że nie wszystko można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka m.
znam wyszukiwarki, ale niektóre sa słabiutkie..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was jest w stanie mi polecić źródło z którego mógłbym się zaopatrzyć w nasiona do ogródka warzywnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Ci z całego serca www.nasiona.pl - od bardzo dawna zaopatruję swój mały ogródek w nasionka z ich oferty. Wszystkie warzywka, które z nich wyrastają bardzo atrakcyjne i smaczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna uprawiam kukurydzę i groch, które sadzę z nasion od http://www.lgseeds.pl/ . Warzywka rosną spore i baaaardzo smaczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×