Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mieszkankowa

Okap - do zabudowy jaki polecacie

Polecane posty

Gość Mieszkankowa

Witam Muszę kupic okap do zabudowy w szafce kuchennej ale zupełnie nie wiem jaki. szukałam po necie ale rózne padaja opinie.Może ktoś dorazdzi. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jakie masz preferencje
oraz czy okap ma pełnić funkcję wyciągu czy jedynie pochłaniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw sama określ czego potrzebujesz. najtańszy okap amica w magicznej planecie już za niecałe dwie stówki kupisz, no ale to tylko pochłaniacz, potrzebujesz czegoś większego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EnyaX
Mam ten sam problem, co autorka wątku. Jesteśmy po remoncie i szukamy jakiegoś okapu - niezbyt drogiego i dobrze się prezentującego. Może ktoś coś jeszcze doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjahhgujk
To jest dość ogólny wymóg... potrzebujesz kominowego czy wyspowego a może teleskopowego? Ogólnie dobre okapy robi ostatnio Amica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie ostatnio a od dłuższego czasu są w tym dobrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zela22
Mnie się podobają okapy wyspowe marki VDB (ich strona - www.vdbpolska.pl ). Oni mają niebanalne projekty, często dość odważne kolorystycznie. Także jak szukasz okapu, który będzie ważnym elementem dekoracji wnętrz, to to jest dobry adres. Akurat u mnie, gdzie okap jest na wyspie to kwestie estetyczne miały baaardzo duże zaczenie. Jeśli chodzi o samą obsługę to też jestem zadowolony, przede wszystkim – ekspresowa dostawa no i gwarancja na 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W prawdzie do mojej kuchni ze względu na wyspę kupiliśmy okap wyspowy od Ciarko - http://www.ciarko.pl/pl/produkty/wyspowe/, ale z tego co widzę to w swojej ofercie maja również podszafkowe . Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń, a gotuje często i mamy otwartą kuchnie na salon, a mimo to zapachy się nie roznoszą po calym domu. Ogólnie okap jest naprawdę cichy co jest dodatkowym plusem bo nasz stary był gorszy niż odkurzacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm ja ostatnio zakupiłam Amicę, dokładnie model OTC613BG (o ile sie kurka nie pomyliłam:)). Okapik fajny, ze świetnym halogenowym oświetleniem. Funkcjonalny, cichy z węglowym filterkiem. No i nie drogi:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amica robi fajne te kominowe okapy z aluminiowymi filtrami. Jak ktoś ma możliwość zamontowania to zazdroszczę. Te okapy mają np tez diodowe oświetlenie. Super to razem wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kominowych okapów Amici to zobacz sobie na IN900BS z aluminiowym filtrem. Bardzo ładny i świetnie wykonany okap, a przy tym w rozsądnej cenie. Co do tego filtra jeszcze to czyszczenie i wymiana jest banalna i ja to sama robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dobrze. Natomiast ja mam zwykły okap OTS Amici i też spisuje się bardzo dobrze. Działa dobrze, jest dosyć cichy i nic się nie dzieje. Prosty też w czyszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij do tanake www.tanake.com.pl/sklep/okapy-gastronomiczne mają bardzo dobry sprzęt :) na pewno cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś kominowy okap Amica IN 900? Czy to jest głośny sprzęt czy jak? bo szukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te okapy kominowe z zasady nie są głośne. Bynajmniej dla mnie. A jeśli już to jest to chyba najlepszy okap jaki ma Amica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kominowy Amici ten 900 i nie mam wrażenia żeby był jakiś głośny. Każdy inaczej jednak to ocenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te kominowe okapy amici faktycznie pierwsza liga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonska
A o podszafkowych okapach słyszeliście? Powiem, że jest to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Prawie ich nie widać i działają bardzo cicho - przynajmniej te z firmy http://cichakuchnia.com, gdzie ja zamawiałam. Bardzo polecam, sprawdźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kochane ma któraś może w kuchni okap kominowy Amica IN 900 BI ? Jak oceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam okapy z tej strony http://cichakuchnia.com - doskonała jakość, cicha praca i świetne ceny - mam i nie żałuję, że wybrałam właśnie tę firmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Amica 900 cichy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy cichy? każdy inaczej rozumie slowo cichy:). NA pewno cichszy niż te w starych konstrukcjach. Niemniej okap bezwarunkowo mocno wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A idź do sklepu może Ci go włączą i zobaczysz co to znaczy cichy. Ja mam inny okap Amici i dla mnie jest cichy, ale jak tu ktoś napisał każdy ma inną ocenę cichosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też kupowałam okap, kobita od kuchni poleciła mi firmę kernau, o której słyszałam pierwszy raz z doświadczenia nie powiem, bo jeszcze nie miałam montażu za to w domu mam amicę jakąś tanią i prawie nie używam, bo huczy jak startujący odrzutowiec, na hałas trzeba zwrócić szczególną uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecę okap od www.cichakuchnia.com – mają bardzo szeroką ofertę, myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×