Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lolakina

osprzęt podtynkowy

Polecane posty

Gość Lolakina

Moglibyście mi powiedzieć jakiej firmy macie osprzęt podtynkowy (gniazda, zaślepki, ramki itp)? Robię właśnie remont i nie za bardzo wiem jaki osprzęt kupić. Jako kobieta za bardzo nie znam się na tego typu rzeczach, więc każda rada będzie dla mnie cenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziochna :))))
Ja właśnie podpytałam męża jaki mamy osprzęt w domu i okazało się, że też ospel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co ten problem, moze dziewczyna na prawde nie wie, wiec dlaczego jej nie odpisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gederau
tippy, ja z innej paczki bo zauważyłam Twoją sygnaturkę: jaki będziesz miała rozmiar po powiększaniu piersi? bo ja też mam 70D i myślę o operacji, ale jeszcze nigdzie nie konsultowałam i nie wiem, na ile przy jakich implantach mogę liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulukala
Ej też bym miała z tym problem a z tego co wiem to forum jest od tego żeby pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termometrka
ja jestem też team Ospel :) W sensie,ze w domu je mam. Pamietam,ze nie kierowałam się przy wyborze niczym szczegolnym, ale w sklepie wygladały ladnie, klasycznie i prosto i cena tez byla znosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurtowa
No ok, czyli widze ze Ospel polecacie. A gdzie znalezc moge? SPrzedarz przez neta tez jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieslyszzz
Dokladnie. Wpiszezz zwyczajnie Ospel sklep i masz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowytorcik
a stacjonarnie gdzie ospel jest dostepny? bo nie wiem czy chce osprzet przez neta kupowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guka
google?:) A tak serio to w wiekszych sklepach na bank, bo sama kupowalam chyba w liroy merlin (tak to sie pisze?:)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemundo
tak Ospela mozna łatwo dostac. Ale maja tez swoj sklep internetowy....to opcja dla leniwców :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ospel to naprawdę takie dziadostwo, że nikt tego nie kupuje? Na to wychodzi, bo dobre rzeczy sprzedają się same, tylko szajs trzeba reklamować takim spamem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiliopa
do łazienki fajne wyposażenie kupisz na www.twojelazienki.pl - mają ogromny wybór płytek i ceramiki w dobrych cenach, poza tym pomagają wybrać optymalne wyposażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablina
Czemu dziadostwo? Ja mam i nie narzekam. a reklamowac nie trzeba, ale ludzie tutaj chyba wspominaja na forum marki, ktore zwyczajnie lubia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wspominają na forum marki, które im za to "wspominanie" zapłaciły, tak jak i tobie, spamerska dzivvko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się obok Karo podoba jeszcze seria AS, jest prosta i klasyczna :) wzorniczo bardzo mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neededs
mi sie Ospel podoba ze wzgledu na brak przekombinowania. Dzisiaj o to latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drajka
@Agnieszka Cukier - Dziekuje pieknie za filmik:) Przydal sie. Zastanawiam sie czy to mozna zastosowac tylko do ospelowskich marek? :) Czy te porady sa uniwersalne? Firme znam i sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resyw
Malo mam rzeczy z polskich firm,bo mieszkam zagranicą, ale gniazdka ospel nawet u nas sie sprawdzaja:) Takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA T
Ja wybrałam na ślepo te gniazdka Ospela. Bo po prostu mi się spodobały i tyle. Z wyboru jestem zadowolona. Pasują mi do kuchni, kolorek fajny, design też. Czego chcieć więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brokenek
Zdecydowanie faworytem jest Ospel:) Porzadny sprzet maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata Z
ale jak z Ospela to tylko impresja. Świetnie zaprojektowane. I mają w różnych kolorach. Odkąd zamontowaliśmy je w łazience to chce mieć je w całym domu. ładne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakup lewa ręka
A ja wiecie czemu wybrałem ospela? Bo nie umiem montować gniazdek i włączników i na youtubie znalazłem filmik tej firmy jak montować takie rzeczy, to pomyślałem że skoro oni są tacy uprzejmi zeby mi pokazać, to ja bede tak uprzejmy i kupie ich gniazdka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElektrykAmator
Polecam artykuły firmy Ospel. Dobra marka która jest już na rynku odkąd pamiętam. Ich główne zalety to trwałość i bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×