Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ALEOCOCHO

OŚWIETLENIE LED

Polecane posty

Gość ALEOCOCHO

Dziewczyny wiecie coś o oświetleniou led? Serio takie oszczędne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobabudo
No serio, bardzo oszczędne - opyla się. Mnie zmniejszyły się rachunki za światło o 40%, zamontowałam wszędzie. tylko kolor światła mają czasem taki sobie, zimny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEOCOCHO
O kurcze serio??? .. nie wierzyłam koleżance. Muszę staremu powiedzieć. Tylko że jak mamy mieć jak w labolatorium, to nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobabudo
No, ale podobno "ciepłe" już też wymyślili. Sąsiad zamawiał tu ostatnio przez internet. Nie widziałam jeszcze, ale mówił że fajne światło dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam LEDki
ale niestety kolor swiatla byl nieciekawy,taki laboratoryjny i zimny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEOCOCHO
OO, dzięki. Rzeczywiście taniej mają :)) Kupię na próbę do kuchni :}}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tata (na emeryturze - więc czasu w cholerę) nakupił mi tych ledowych :O światło jak w prosektorium , marudziłam, narzekałam, więc rozebrał te lampki i ponaklejał żółtą taśmę) jest Ok :D światło mam cieplejsze - ale bez szału, i bardziej rozproszone - a czy taniej? nie dane mi było zaobserwować, bo prąd poszedł w górę tata potrafi z lokówki zrobić statek kosmiczny jeśli masz w domu miejsca gdzie się świeci ciągle: kuchnia, ciemny przedpokój lub oświetlenie wokół domu to polecam, cena ledów jest porażająca, za 50 lat się zwróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda,mam w ciepłym odcieniu."żarówka" zużywa ok. 1,5 wata,podczas gdy normalnie mamy w pomieszczeniach żarówki 40 lub 60 watów.Nie wiem ile zużywają energooszczędne.Ale 1,5 wat to jak za darmo.Tyle,że sama "żarówka" jest dość droga,ale i długość świecenia ma zdecydowanie dłuższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 zł odpowiednik "40" lub "60"( nie pamiętam dokładnie) w leroju widziałam jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEOCOCHO
@mumi, @amita @intryganckaandzie- dziękuję za info. Przymierzyłam się do tych ciepłych ( z Media Jet też) i czekam na wysyłkę. Zapłaciłam 22.50 jupi!! @amita - zazdroszczę, mój Tata niestety w innym mieście, a tak to i ja bym miała wsparcie. Bo na chłopa to nie mogę liczyć - artysta muzyk, także wiecie... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaffsskkaaa
O, ja też szukałam info o tym. ALEOCOCHO - mozesz podać namiar na ten sklep, chcę ceny z leroy porównać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My takie mamy i jest spoko:) W odcieniu ciepłym;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEOCOCHO
A proszę Cię uprzejmie, wyżej też masz :) O , i może się na promocyjkę załapiesz, bo widzę ze rabat 15% mozna od dziś dostać http://www.mediajet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko LABOLATORIUM??
kvrva a co to jest?? LABORATORIUM ciemniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaffsskkaaa
@Pase - a o "normalne" - a światło led w ciepłym kolorze wygląda rzeczywiście jak to "normalne" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEOCOCHO
widzę, że mamy kolektora na pokładzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez je uwielbiam
Ledy są super, po remoncie mamy je w całym domu, i zimne i ciepłe. Lampek jest dużo więcej a rachunki za prąd faktycznie się zmniejszyły. Ale przy okazji wymieniliśmy też TV na ledowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymieniłam kilka dni temu czesc na cieple ledy i jestem zadowolona. Trzeba bylo sie przyzwyczaic, ale duzo czasu to nie zajelo. Światlo naprawde cieplejsze - mam w kuchni jedno zimne podswietlenie, wiec mozna bylo porownac. Jak teraz rachunki nie spadna, to juz nie wiem, co zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genovo
Dla porównania odwiedź www.sklep.ledsgroup.pl Mają bardzo dobre ceny, a żarówki są naprawdę porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję zmienić oświetlenie w domu. Słyszałam wiele dobrego o lampach led, lampach halogenowych i świetlówkch. Myślę, że na pewno zobaczę mniejsze rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekotom
co do oświetlenia led to po prostu trzeba je umiejętnie wybrać i wiedzieć co gdzie zamontować, warto wybrać się do sklepu z oświetleniem i dobrać sobie barwę oświetlenia, zobaczyć co nam się podoba itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie trzeba wiedzieć czego dokładnie się chce, ponieważ wybór jest ogromny. Zaczynam od łazienki. Jest mała więc na pewno będzie to oświetlenie punktowe i ewentualnie z wykorzystaniem tych taśm LED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimison
Polecam LED do całego domu, sukcesywnie wymieniać stare żarówki na LEDy. To nie tylko oszczędność ale także dbanie o środowisko. Ja kupiłem swoje LEDy na www.sklep@ledsgroup.pl Pozdrawiam i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam się. Oświetlę lustro i wannę taśmami led i oczywiście lampy led na suficie. wybrałam te ciepłe kolory. Mam nadzieję, że do tych taśm nie bedzie potrzebna zmiana instalacji:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z innymi przodującymi producentami? Mają trochę taniej, a produkty też są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byrrt
z polskich producentów mogę polecić active jet - też mają dobre produkty i są cenieni na polskim rynku m.in. laurem klienta (a to dosyć prestiżowa nagroda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×