Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

oszukane potrawy wasze przepisy

Polecane posty

Gość gość

szukam przepisów na kotleciki, dania jednogarnkowe, domowe zamienniki wędlin, ciasta itp. Aby było zdrowo i niedrogo :) wierzę, że się da :) interesuję mnie też metody oszczędzania w gospodarstwie domowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrawka z kurczaka. 2 udka z kurczaka 1 kostka rosołowa, łyżka oleju płatki ryżowe błyskawiczne- 10 lyźek stolowych sól, pieprz, czosnek, przyprawa do kurczaka ziołowa lub po staropolsku (Prymat) trochę świeżego, posiekanego koperku 2 udka z kurczaka oprószyć solą, pieprzem, czosnkiem, przyprawą, włożyć do średniej wielkości garnka, , podlać kostką rosołową rozrobioną w szklance wrzącej wody i łyżką oleju. Dusić do miękkości na małym ogniu, ( ok45mn). Wyjąc, wystudzic, obrać mięso, wrzucić do garnka z rosołem, zagotować, dodac koperek, wsypać płatki ryżowe, pogotowac 2 minuty na malym ogniu, stale mieszając. Gdy za gęste, można dolać odrobinę przegotowanej wody, lub wlać pół kostki rosołowej rozrobionej w pół szklanki wody. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubisz obierać czosnku, ponieważ denerwuje Cię jego zapach na rękach? W takim razie musisz zaopatrzyć się w silikonową obieraczkę do czosnku! To rurka, do której wkładasz jeden ząbek, wałkujesz po blacie kuchennym i gotowe. Ja swój egzemplarz kupiłam w sklepie internetowym CoZaCena - http://www.cozacena.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasta na chleb z czerwonej fasoli... w domu nie mają pojęcia co jedzą...taka moja tajemnica. Pasuje też jako dip. Puszka czerwonej fasoli- odsączyć. Dodaję odrobinę oleju, podsmażoną- a właściwie tylko zeszkloną lekko cebulkę. sól, pieprz, papryka słodka i odrobina ostrej, tymianek lub oregano łyżka przecieru pomidorowego(niekoniecznie) i czosnek jeżeli lubisz... Blenduję wszystko...Pycha!!! polecam blog: http://dobrzemi-ztym.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×