Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piorąca

Otwieraną od góry, czy z boku pralkę - kupić? i jakiej firmy?

Polecane posty

Gość piorąca

Pomóżcie mi wybrać, bo slyszałam już różne opinie i nie mogę się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam tę otwieraną od góry.Lepsze są te tradycyjnie otwierane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v*v
Znajoma mojej mamy kupiła tę od góry i po jakimś czasie stwierdziała, że nigdy w życiu... Ja ostatnio kupowałam nową i tradycyjnie ładowaną od przodu. Tak z przyzwyczajenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielsko odradzasz bo co? konkrety napisz ja wole pralkę otwierana z góry a to dlatego, że jak zapomne coś wrzucić to podczas prania spokojnie otwieram ją, pralka mna nie rządzi nie blokuje drzwiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorąca
Dzięki za wypowiedzi, ale nadal nie wiem jaką? Słyszałam, że te otwierane od góry bardzo często się psują, czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie te otwierane z góry są niepraktyczne, ale to moje zdanie. U mnie jest tradycyjna, i dodatkowym plusem jest to, że jest zabudowana, w łazience specjalnie zostało zaprojektowane miejsce na nią, i dzięki temu jest estetycznie \"schowana\" :) czego nie dałoby się zrobić z taką otwieraną z góry... zresztą mi podobają się tylko te \"tradycyjne\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dildo
kup jaka chcesz ale unikaj jak ZARAZY pralek marki IGNIS - g...uzik warta, nie dopłukuje - musze włączać podwójnie na płukanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Whirpoola otwierana od gory i jestem bardzo zadowolona.Kupilam ja 3 lata temu i nic sie z nia dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niedawno
również przymierzałam się do kupna pralki i zastanawiałam się czy ładowana od góry czy tradycyjna. Po zasięgnięciu opinii różnych osób (nawet tych co mają ładowaną od góry) zdecydowałam się na tradycyjną głównie dlatego, że pralkę po praniu lepiej jakiś czas wietrzyć żeby nie było w niej wilgoci, a co za tym idzie mniej się psuła (zalecenia również z instrukcji) no i pomyślałam, że ładowna co chwilkę otwarta będzie mniej ciekawie wyglądać niż tradycyjnie lekko uchylona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam od góry
Wcześniej miałam tradycyjną,teraz ładowaną od góry i czekam aż się zepsuje,tak mnie wkurza. 1.nie ma możliwości zabudowy i to mnie strasznie denerwuje 2.Zapominam wyciągnąć pranie Firma bardzo dobra,ale wiruje średnio i przy małej ilości prania szaleje po pomieszczeniu-firma na W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryna
tez stoje przed takim wyborem i chociaz pasuje mi do lazienki ze wzgledu na ustawienie taka ladowana od gory, to jednak kupimy tradycyjną, ze wzgledu wlasnie na koniecznosc uchylania do gory drzwiczek (wietrzenia). Przy tej okazji na takiej pralce juz nic nie mozna postawic a to jednak jak dla mie jest cenne miejsce taki dodatkowy blacik w lazience. Ale moja mama np miala pralkę ladowana od gory w oddzielnym pomieszczeniu (pralnio-spizarni) no i oczywiscie tam jej sie sprawdzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od góry
mam taką już ponad 10 lat i nie psuje się. A jest to pralka polska. Jest nieco mniejsza niż tradycyjna. Za to nie ma problemu z dołożeniem czegoś w trakcie prania i nie ma niebezpieczeństwa, że jak się drzwiczki schrzanią, to wyleje. W nowym domu też będzie taka ładowana od góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryna
jak to "dolozyc cos w trakcie prania" ? da sie cos takiego zrobic ? niby jak, kiedy beben ciagle sie obraca ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robocik
od góry są bardziej awaryjne miałem taką i nigdy więcej nie kupie takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od góry
w mojej pralce mogę spokojnie zatrzymać cykl prania, otworzyć ją, dołożyć coś i puścić pranie dalej. No problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam, bo miałam i wiem czym to pachnie.Śmierdzi.Naprawdę, nie wiem dlaczego, ale te odgórnie otwierane zaraz zaczynają łapac jakies takie ciemne naloty i cuchną.Teraz od paru lat mam \"tradycyjną\" i w ogóle takiego problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory lepsza
ja tez mam pralke ladowana od gory marki wirpool jestem strasznie zadowolona z niaj a mam ja juz ponad 4 lata>Plusem jej jest to iz w trakcie prania mozna ja wylaczyc i dorzucic jakas rzecz a woda sie nie wyleje po zatym jest mniejsza od zwyklej i zgrabniejsza jezeli kupisz dobrej marki to nic sie z nie nie powinno tac a cos pralka ma sluzyc do prania a nie jako dodatkowy blat;/pozdrwaim i zycze udanego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niedawno
te tradycyjne też już są mniejsze, ja właśnie zakupiłam mniejszy model, który ma na dodatek zabezpieczenie przeciwypływowe wody - czyli odpada zalana łazienka. Z dokładaniem u mnie nie mam problemu - nie zdarza mi się czegoś zapomnieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada
..to zależy ile masz miejsca i jak ustawisz pralkę.. u mnie zmieści się tylko "odgórna" bo jest wąska i mogę ją odpowiednio ustawić.. ale jestem z niej zadowolona.. uwielbiam sprzęt firmy AMICA, ale ta firma pralek z bębnami od góry nie produkuje :( powodzenia i zadowolenia z wyboeru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy cięższym praniu czasem
mogą sie otworzyć, przeżyłam to, miałam ją, na szczęście po 2 tygodniach męki, wymianie na inną, okazało sie ,ze nie wada lae pralka tak ma, kupiłam w koncu normalnoą otwieraną z boku - dopiero jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawe
bo ja mam pralkę firmy Amica, ładowaną od góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorąca
Dzięki za wypowiedzi, dzięki WAM już się zdecydowałam, kupię otwieraną tradycyjnie. Pozdr.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardo-nieeee
odradzam taką "od góry" - wieczny syf, wymyć nie można - rdzewieje też dość szybko a poza tym jest droższa od zwykłych nie polcam też firmy Ardo - bubel ja mam zwykłą 6 (albo 5,5 kg) Candy - jestem b.zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trajkotka
dziwne bo ja tez mam pralke otwieraną od góry własnie firmy amica:)) mam ja już 5 lat....odpukać nic się nie dzieje i jestem z niej zadowolona bardzo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×