Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panele akustyczne

Polecane posty

Gość zenekt
Jeśli szukasz dobrego sklepu z panelami akustycznymi w przystępnej cenie to już nie musisz Akukustik http://akukustik.pl/ spełnia wszystkie Twoje wymagania , co do samej obsługi - uczciwa nie to co inne…Polecam panele z wełny akustycznej, spełniają funkcje nie tylko akustyczne ale jako dekoracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawach panowania nad hałasem w pomieszczeniach firma www.akustyczne.eu jest niezastąpiona. Zajmują się szeroko rozumianymi adaptacjami akustycznymi pomieszczeń, między innymi wyciszaniem ścian, sufitów, podłóg i drzwi w mieszkaniach prywatnych. Moje mieszkanie jest wyciszone, usługa kosztowała niewiele, a praca wykonana fachowo i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panele i nie tylko kupowaliśmy w www.mcakustik.pl, mamy teraz bardzo dobra akustykę, ale bez tych paneli na pewno nie było by to możliwe. Bardzo poelcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilWałdoch
Płyty Fermacell mają wysokie właściwości akustyczne, Tutaj więcej https://www.fermacell.pl/izolacja_dzwiekowa%20.php Ja je mam zamontowane w pokoju, gdzie gram na gitarze i sprawdzają się, też łatwo się je montuje za pomocą wkrętów, można też je przykleić klejem gipsowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaster

Polecam firmę Architected Sound, którzy w swojej ofercie posiadają ogromny wybór produktów akustycznych i wyciszających. Posiadam je w swoim studiu nagraniowym i jestem bardzo zadowolony z efektów jakie uzyskałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek Seremecki

Zalet paneli akustycznych jest cała masa transmech.pl  jeśli ktoś nie jest przekonany wystarczy się zaznajomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur777

Hej, polecam skorzystać z pomocy kogoś, kto zna się na takich rzeczach. Osobiście skorzystałem z usług firmy Architected Sound i jestem zadowolony. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×