Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużooooo pieczarek

Pieczarki.. Co z nich zrobić?

Polecane posty

Gość dużooooo pieczarek

Mam dużo pieczarek na święta. Będę robiła sałatkę z pieczarkami i paszteciki. Macie jeszcze pomysły co z nich zrobić? Oprócz zupy oczywiście :p Bigos z pieczarkami odpada też, bo lubimy taki tradycyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierogi z pieczarkami lub nalesniki zapiekanke jesli duze, to pieczarki nadziewane jesli male, papryki nadziewane pieczarkami i serem' bulki nadziewane pieczarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczarki obtoczone w jajku i bułce tartej i usmazone na oleju przepyszna przekąska lub dodatek do obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużooooo pieczarek
Dziekuje za pomysły ;) Właśnie super że przypomniałyście mi o panierowanych pieczarkach, jadłam kiedyś w knajpie i były pycha ;) już wiem co zrobię ;) Proszę o więcej pomysłów, przydadzą się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużooooo pieczarek
a te panierowane to tylko na ciepło tak? na zimno już nie będą smaczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestea.....
dewolaje z pieczarkami. krokiety/paszteciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestea.....
a jezeli masz naprawde duzo tych pieczarek to zrob farsz i go zamroz. przyda sie na potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ventolinka
zrób ,,grzyby jak ryby" szybko sie robi i znikają szybko ze stołu. to pieczarki w panierce i sosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam za dużo pieczarek to po prostu je duszę z cebulką lub bez i podaję jako dodatki do mięs- na święta jak znalazł, bo pasują i do drobiu i do mięsa czerwonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elelelsiala
uwielbiam pieczarki ja z nich robie pizze zapiekanki (jesli zostana mi bulki z dnia poprzedniego) placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym- pieczarki w sosie a sos kupuje w torebce winiary dewolaje ziemniaki z piersia kurczaka w sosie pieczarkowym i jak trafi sie okazja zeby kupic tanio to biore duzo kroje na kaalki i mroze potem mam gotowe do sosow pizzy zapiekanek dewolajow itd i nie musze biec do sklepu tylko wyciagam z zamrazalki wiec zamroz reszte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena86m
może krokiety z kapustą i pieczarkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużooooo pieczarek
Dziękuję Wam ;) Super pomysły :) Uwielbiam pieczarki więc chętnie poczytam co jeszcze pysznego przygotowujecie z nich :) Jak nie w święta to wykorzystam pomysły innym razem ale od razu zapisuję temat do ulubionych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialm na mysli to , ze wkladam je pozniej do zamrazarki poporcjowane, pozniej wyciagam i moze robic to wszytskie pysznosci ;) o ktorych pisalam wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udusić i do zamrazalnika, idealnie sie potem nadaje na pizze albo zapiekanki. Chetnie bym od ciebie wziela sobie te piczarki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podsmażyć z cebulką, dodać do bigosu (ale to raczej inne grzyby bardziej pasują), zawinąć w schabowe, Do pierogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużooooo pieczarek
Ja taki farsz mogę robić ale nie za dużo bo nigdy miejsca w zamrażarce nie mam :D Zawsze pełna, jak nie bigos, to gołąbki, czy krokiety i jakieś mięsa... Muszę mieć zapasy a z pieczarkami jest tak, że zawsze szybko można coś zrobić, nawet taki farsz więc to robię na bieżąco ;) Jagoda,czytalam na którymś temacie ze pyszną pizze robisz :p Możesz podać przepis? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poklkiujhy
mielone z pieczarka w środku dewolaje jajka z pieczarkami-jajka ugotować na twardo,pieczarki ugotować drobno pokrojone lub starte na tartce,zółtka wymieszać z pieczarkami doprawic trochę majonezu i farsz w jajka włożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierogi z pieczarkami kapusta kiszona i mies krokiety risotto salatke ( ale ciemnieja szybko nieapetycznie to wyglada0 pizze sos pieczarkowy pieczarki podduszone na masle do schabowego lub kotleta zkurzego cyca mozna uzyc do papryki faszerowanej do omleta do jakiejs ryby ( pstrag dorsz) jako nadzienie do filetow z kurczaka lub schabowego mozna poddusic np z pomidorami cebula papryka i do jakiegos miesa do bitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna tez drobniutko posiekac poddusic z cebulka papryka dac jako farsz do muffinek pikantnych mozesz zrobic tradycyjne zapiekanki kajzerka pieczarki ser zolty keczup pyyyszota :) i do najrozniejszych zapiekanek z chleba bulki bagietki pokroic w cienkie plastry posypac pietruszka posolic poddusic polac np ryz czy makaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieso mielone przyprawione jak
na kotlety,powkladac w kapelusiki,obtoczyc to w jajku i bulce,pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np robie tak rozbijam cienko fileta z kurczaka przyprawiam papryka ostra lubczykiem pieprzem sola ziolowa . Pieczarki kroje w cienkie plastry klade na mieso na to ser zolty i korniszon wszystko w plastry zwijam spinam wykalaczkami coby sie nie rozlecialo smaze na oleju do tego zielona salata z cytryna i smietana i ryz frytki ziemniaki co lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo mieso mielone zmieszane z przyprawami jajiiem i dorobniutko posiekana cebula usmazyc jak na hamburgery pieczarki w plastrach mozna suroer mozna poddusic bulke opiec w tosterze na to zielona salata usmazone miesne kotleciki pieczarki cienkie plastry cebuli sos majonezow-keczupowy i pyszny domowy hambugger gotowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieso mielone mozna tez uzyc do pieczarek faszerowanych wbic w to pomidorek koktajlowy ( przed wbiciem zapiec w piekarniku ) posypac startym parmezanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
a próbowałaś pieczarek w cieście piwnym? masażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×