Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...ss---sss---

pizzeria diavolos

Polecane posty

Gość ...ss---sss---

szczyt! 50 minut czekania na pizzę. przy czym knajpa była pusta, zero ludzi. gdy upłynęło 30 minut, poszliśmy się przypomnieć. pani, która przyszła w międzyczasie sprzątać inne stoliki, powiedziała, że "dwie minutki" po czym po moim stwierdzeniu, że długo czekamy, odpowiedziała, że nie ona przyjmowała zamówienie! pizzę przyniosła nam pani, która przyjmowała nasze zamówienie. na usprawiedliwienie rzekła, że ona nie zauważyła, że my tej pizzy nie mamy!!! i że mogliśmy przyjść wcześniej się upomnieć! stracili dziś dwóch stałych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
do pisania takich opinii są specjalne serwisy, na przykład gastronauci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisałaś gdzie
pewnie nie wszędzie tak obsługują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaMM
Ostatnio odkryłam pizzerie którą na prawdę warto polecić. Ostatnio ze znajomymi zamówiliśmy sobie pizze z http://www.skubacz.pl/pizza/bialystok Na prawdę dawno nie jadłam tak dobrej pizzy :) Jesli szukacie czegoś na prawdę dobrego to z czystym sumieniem mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze jem w tej samej pizzerii i wszystko jest ok. Nigdy nie miałam im nic do zarzucenia. A jem w Party Pizza gdzie zawsze maja świeżo, smacznie i ceny są ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam mam swoją ulubiona i pizza jest bardzo dobra, czas oczekiwania tez jest ok jak i sama obsługa :) jakby ktoś był we Wrocławiu, Pizzeria Gusto na Jedności Narodowej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Wrocławia, byłam tam i rzeczywiście pizzę w Gusto maja bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×