Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaloszka

płytki podłogowe w pokoju

Polecane posty

Gość kaloszka

jak w temacie, czy ktoś ma płytki podłogowe w pokoju NIE W KUCHNI!!!!tylko w pokoju, nie chcę paneli podłogowych bo się bardzo niszczą, proszę o pomoc bo jestem całkowicie zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to głupie
rozwiązanie, chyba, że masz ogrzewanie podłogowe. weź pod uwagę, że od płytek jest zimniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w pokoju płytki które wyglądają jak drewniana podłoga i wiele osób myśli że to faktycznie drewno. Nie zamieniłabym ich na nic innego. Zalety: - nie martwię się że zrobię dziury chodząc w szpilkach tak jak można to zrobić na parkiecie - kiedyś wylała mi pralka zalewając sporą cześć mieszkania i zupełnie nic się nie stało a gdyby były tam panele to pewno byłyby do wyrzucenia - mam sporego psa który często wpadając brudny z podwórka także nie narobi mi szkód - nigdy nie odczułam tego że miałaby być zimnej od płytek Wad nie zarejestrowałam.Cały dom na parterze mam wyłożone tymi samymi kafelkami i moim zdaniem super to wygląda gdy jest taka jednolita powierzchnia a nie tak pociachane: tu płytki, tam panele jeszcze gdzie indziej wykładzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
dziękuję, a podpowiecie mi jakie płytki macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dużo osób decyduje się na gres. Zobacz sobie kolekcję Bosco z Ceramstic, lub te imitujące drewno. W ogóle w jakim klimacie chcesz mieć salon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
Chodzi o 2pokoje, i chodzi też o koszta, żeby nie było masakrycznie drogo... dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie, jeśli chodzi o ceramstic troszkę by ci wyszło kaski. Chyba, że promocja. Jak szukasz tanich to jeśli takie coś masz w mieście to odwiedź - outlet płytek. Tylko tam same końcówki serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od plytek jest strasznie
bardzo zimno :( mysle ze to dobre rozwiazanie ale nei w polskim klimacie:/ mialam wykafelkowany dom przez 8mcy wytrzymalam :/ zimnica potezna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam salon w błyszczących płytkach gresowych , i wcale nie jest zimno jeżeli ktoś nie ogrzewa mieszkania to i na wygładzinie będzie zimno ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba bym się bał takiego rozwiązania, nie lepiej , nawet w małych pomieszczeniach wygląda podłoga drewniana? Choćby taka www.facebook.com/photo.php?fbid=574717135910590&set=a.185688664813441.42995.175891269126514&type=1&relevant_count=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie zaaranżowana przestrzeń, widać w tym mieszkaniu dużą dbałość u szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam praktycznie caly dol domu w plytkach. Pomijam sypialnie i dzieciecy w ktorych mam panele i grzejniki. Dodam,ze w domu mam ogrzewanie podlogowe. Decydujac sie na plytki wybierz te z gornej polki. W salonie, w jadalni i w kuchni mam Arkesje. Plytki nie sa tanie ale sa swietne. W holu mam juz tansze i popekaly w niektorych miejscach. Tak wiec...wybieraj najlepsze. Widze jednak minusy plytek w salonie. Salon wydaje sie byc zimny..mniej klimatyczny. Teraz zdecydowalabym sie na plytki imitujace drewno. Poza tym na plytkach widac kazda smuge czy kurz. Duzo musze czasu poswiecic by miec dom super czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościwita
Jak płytki w pokoju to faktycznie koniecznym wydaje sie miec ogrzewanie podłogowe. Ponadto plytki w salonie kojarzą mi sie dobrze jedynie w bardzo przestronnych wnętrzach, bo na 20 metrowym pokoju to juz nieelegancko wygląda nawet gres szkliwiony. Zwykle panele mozna zastąpić drewnem, ktore mozesz dobrze zaimpregnować. Albo fajnym rozwiązaniem jest tez wykladzina dywanowa, jednobarwna, z gestym krotkim wlosiem. Mam taka w sypialni i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie to zależy od Ciebie i Twoich upodobań. Jeżeli masz taką ochotę, to się nie zastanawiaj i kładź płytki. Ja już widziałam kilka wnętrz z taką podłogą. Niektórym się wydaje, że wnętrze z taką podłogą może się wydawać zimne i nieprzytulne, ale ja uważam, że to wszystko kwestia dodatków. Jeśli pokój docieplisz jakimś uroczym dywanem, z pięknymi motywami, z super tkaniny i powiesisz w oknach odpowiednie zasłony to będziesz mieć super w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do każdego wnętrze takie rozwiązanie pasuje, wszystko też zależy od tego jakie płytki dobierzemy, żeby wnętrze nie wyglądało zbyt szpitalnie. Łatwiej utrzymać czystość, ale jest chłodniejsze wnętrze niż z podłoga drewnianą. www.decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płytki podłogowe w pokoju to faktycznie rzecz gustu i ocieplenia. Ja jestem staromodna: płytki w kuchni, holu i jadalni a reszta w drewnie. Przyjemnie się chodzi po drewnie. Inaczej w domu pachnie. Ważne jest tylko, żeby podłogę drewnianą układali profesjonaliści. O ile płytki układała nam firma, która chatę budowała (bo tam filozofii nie ma) to drewno zleciliśmy panom z Parkiet Studio. Zanim można było drewno ułożyć, spędziliśmy rok na podłogach kartonowych. Warto było. http://www.parkietstudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym w życiu nie zrobił w pokoju gościnnym albo w salonie płytek. Są zimne i brzydko wyglądają. Natomiast co innego to podłoga drewniana, np. z akacji parzonej http://solidparkiet.pl/oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12398
Dobrym motywem mogą być płytki cementowe: www.kolorymaroka.pl/category/plytki-cementowe-podlogowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spory wybór płytek podłogowych jest na http://lazienkaplus.pl chociaż ja akceptuję płytki tylko w przedpokoju, łazience i kuchni ;P a w łazience najlepiej jak są drewnopodobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o podłogę w salonie to moim zdaniem najpiękniejszy i najbardziej funkcjonalny jest parkiet. Płytki są zimne i wymagają sporo zachodu przy układaniu. U siebie robiłam parkiet z akacji parzonej http://solidparkiet.pl/ i jestem zadowolona z takiego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach, ta Polska szkoła dizajnu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w łazience plus kupiłam mozaikę do kuchni akurat :) mimo że to lazienkowy sklep, ale mieli dobrą cenęi spory wybór więc czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak jest w tej łazience plus z dostawą do domu? można sobie zamówić czy jest jakiś limit tonażowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz sobie zamówić obojętnie jaki tonaż :) a jak się pospieszysz to nawet się załapiesz na akcję z darmową dostawą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe szkoda, że tak późno trafiłam na ten wątek ;P bo akurat mam duże zamówienie do łazienki plus i tylko czekam na akcję darmowa dostawa :D mam nadzieję, że będzie jakoś niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trufka34
zdaje mi się, że teraz mają dostawę za free:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareeew
Można wyłowić dobre promocje na płytki na stronie www.victori.pl . Kupowałem tutaj Massif Bianco, wytrzymała płytka od Paradyża, wymiary to 60 na 60, także to już wariant o większych rozmiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×