Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bambusssssssss

Podłoga Bambusowa - Strasznie skrzypi - zle założona ??

Polecane posty

Gość bambusssssssss

Witam serdecznie, wykosztowalismy sie z mężem na podłogę bambusową, załozenie bylo gratis w ruck zuck , podłoga jest juz miesiac co prawda piękna ale strasznie skrzypi jak się chodzi , myslałam ze z czasem przestanie ale mam wrazenie ze jest coraz gorzej ;/ Myslicie ze uznaja na gwarancję ? Jutro tam zadzwonie i zgloszę - co moze byc przyczyną ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, myślałam, że to od tego, że już długo ją macie, ale jak miesiąc to coś jest chyba nie tak. Wiesz możesz zadzwonić i dopytać, czemu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oMarika
Radzę od razu zgłaszać takie wady bo później stwierdzą, że to na skutek użytkowania i nic się nie da zrobić. A to są lite deski czy warstwowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambusssssssss
to są deski do składania karmel skrecany - podobno najtrwalsze ale nie znam sie na tym , ogolnie to nie polecam - wygląda pieknie ale widac wszystkie odciski stóp ( byc moze dlatego ze ciemny ? ) siedziec na podłodze nie idzie bo strasznie twardy, jak beton i wbrew zapewnieniom w sklepie nie jest wcale ciepły :( dalismy 200 zł za m 2 a jakies niespecjalne, ciekawa jestem jak sie beda zachowywać po kilku mieś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambusssssssss
Trochę załuję ze ne wybrałam drewna.. ale podobno barlinek to już sieciówka i to nie sa te same podłogi co kiedys robili a z innych firm nie było nic ciekawego, został mi jeszcze drugi pokoj, co polecacie ? podoba mi się jasne drewno na wysoki połysk lakierowane ale podobno szybko się lakier rysuje - dlaczego zawsze jak cos pieknie wygląda jest nietrwałe ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to też*
a może spróbowalibyście sprzedać ten bambus i za te pieniądze kupić coś innego? nawet za 60-70% ceny wyjdzie całkiem porządna sumka, a po co macie się męczyć z czymś, co się wam nie podoba? może akurat ktoś będzie chciał odkupić taka podłogę, póki jest jeszcze w dobrym stanie? danie ogłoszenia nic nie kosztuje, a jak sie ktoś znajdzie, to podłogę zdemontujecie i sprzedacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambusssssssss
bezposrednio pod podkład - wybralismy jaks droższy - taka ala pianka, pod pianką były płyty ( taka gruba sklejka drewniana) podłoga była równa ale może lepiej by było wlać cement ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie korciło
na bambus:P bo sie ładnie prezentował ale mam deske barlinecką dąb, tak się kładzie własnię,izolacja na beton,i na to takie eko podkłady i kolejna warstwa pianka,ale nie na rolce,a płyty-ze lepsza wylewka miała by sens jak trzeba by nadgonić wysokość,że po sciągnięciu starej podłogi,i obliczeniu tych warstw-grubosci,by brakowało do poziomu,albo podłoze byloby zbyt nierówne może to być przyczyna,ze to co pod spodem to za mało jednak a mieliście nierówne podłoże bo rozumiem ze bambus jest połozony jako "podłoga pływająca" bo tak się teraz większośc kładzie ...albo błędy w montażu może za duże napręzenia,a jest dystans od ściany zachowany? a być może ze ten "materiał" tak ma:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie korciło
i trochę żałuję,ze się na parkiet nie zdecydowałam bo byłoby to trwalsze i ekonomiczne bardziej,ale mnie cyklinowanie przerażało robiłam wylewkę,pod tą deskę,i to podrożyło bardzo koszty,bo samopoziomującą ,w sumie podreptałam po sypialni i moja deska też gdzieniegdzie skrzypnie:P widać taka uroda :) nie mniej zwykłe panele u koleżanki to w ogóle falują :P a kładli je "specjalisci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się z tym, że Barlinek to 'sieciówka'. Owszem, sprzedają też tańsze deski w marketach i tu trzeba zwrócić uwagę na gatunek i selekcję danej deski, żeby mieć świadomość co się wybiera. Jednak w salonach sprzedaży, a najlepiej od razu u producenta można znaleźć naprawdę porządną podłogę, nawet tańszą niż 200zł/m2... Co do bambusa, to wizualnie mi się zupełnie nie podoba, zdecydowanie wolę klasyczne drewno. Co do tej reklamowanej super trwałości to podobno tez różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oMarika
Niewątpliwie wylewka ma ogromne znaczenie, jeżeli jest nie równa to trzeba koniecznie polożyć piankę. Z tego co wiem to deski barlinka też można cyklinować tylko muszą być koniecznie przyklejone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oMarika, nie mylisz się - deskę barlinecką można cyklinować, ale tylko jeśli jest przyklejona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berserkerrr
Raczej obstawiałbym że może ta podłoga być źle położona... ma za ciasno i nie ma jak pracować, temu skrzypi... Ale nie widzę tego więc nie powiem tak przez internet, co do Barlinka, mam, nie narzekam, jestem w pełni zadowolony, a mamy bardzo podobne deski do tych. http://megastore.pl/42839,Deska-lita-Barlinek-jesion-jasper-fazowany-lakier.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre Wino; http://www.finishparkiet.pl/ - fajna strona, świetne podłogi. Spodobały mi się zwłaszcza podłogi z drewna egzotycznego, zwłaszcza, że jestem w przededniu remontu. Dodałam do ulubionych. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambus_ok
Ja tez myślę, ze masz źle położoną tę podłogę. ja mam bambus fastpoznan.pl/ i wszystko jest elegancko. Ciepło, wygodnie, wytrzymale (mam psa z pazurkami). I już rok mi elegancko służy. Zgłoś tę reklamację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peterys
Sam ją kładłeś ? Czy wynająłeś fachowca ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palindrop
Zawsze dobrze jest brać do kładzenia sprawdzonych profesjonalistów. Takie moje zdanie i pewnie sporo osób je podzieli :) Sami tak robiliśmy i nie żałujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze położona podłoga drewniana będzie służyć długie lata. Pamiętajmy, że nie jest to tylko kwestia ułożenia drewna, ale również przygotowania podłoża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppet
No tak, w takim razie, gdzie by było dobrze poszukać jakichś sprawdzonych fachowców? :) Tak, żeby się nie naciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego producenta masz podłogę ? Zastanawiam się nad położeniem deski barlineckiej w salonie, dobry wybór ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palindrop
Co do sprawdzonych fachowców, to na pewno takimi są Parkiet Studio. Im spokojnie zaufałbym po raz drugi. Dobrze położyli podłogę i zrobili to w umówionym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zgadzam się z przedmówcą. Też mi kładli Parkiet Studio - bardzo fajna firma. Terminowa. Słowna. Fachowa. Teraz kupuję u nich środki do pielęgnacji drewna Osmo http://www.osmo.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deska barlinecka bardzo dobry wybór szczególnie jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny. W porównaniu z tym ile musiałbyś wydać na klasyczny parkiet to znacznie bardziej się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria_01
u siebie mam deskę barlinecką praktycznie we wszystkich pomieszczeniach oprócz łazienek i jestem bardzo zadowolona :) i zgadzam się z przedmówcą cena bez porównania a to nadal podłoga drewniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barlinek to trochę jednak substytut - ostatecznie, o ile się nie mylę, to jest deska klejona? Jestem raczej zwolennikiem naturalnych materiałów, i dlatego moja decyzja to była lita deska. Nie zapłaciłam też za nią jakiś kosmicznych pieniędzy, bo tak jak wszędzie, tak i tu mamy różne gatunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W http://www.nelaone.pl/ wybrałam litą deskę. Nie mam wielkiego metrażu, więc koszt przełknęłam, chociaż nie mogę powiedzieć, że była to przyjemność bociana połykającego żabę :) Poważnie, to była duża część budżetu, przeznaczonego na remont. Ale, z upływem lat, mogę powiedzieć, że ta podłoga ciągle mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×