Odpowiedz na ten temat

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

• gość 2017.03.18 [20:23]
    Ofka ja ci z wichurą caly tabun energi dobrej posyłam uwazaj zeby Ci drzwi nie wyrwało...na laweczke do Ajni to polece jak sie wiatr odwruci bo pod wiatr nioe dam rady ...pieknie pada bo juz sucho było....gołabka bym zjadla a nawet dwa co mi tam najwyzej rozpieta chodzic bede...ja tylko /drożdżowe ze sliwkami spieklam dzis ....sprzatałam ,prałam ,prasowałam wrrrr robota sie nigdy nie kończy...miłej niqedzielki zycze sat
    Y
  • Zobacz także:

• gość 2017.03.18 [20:31]
    witam usmiech.gif Monia ja sieję pomidory pod osłony i do gruntu ale gruntowe to tylko koktajlowe ,ponieważ sadzę je na balkonie ,szkoda miejsca w namiocie ,na balkonie miałam w zeszłym roku 33szt to wszystko koktajlowe ,czerwone i żółte,w namiocie w tym roku będą ze starych tylko Bawole serce ,kupiłam nowe odmiany do namiotu ,nazwy takie : Gopak,Maglia Rosa ,Opalka ,Dancing With Smurfs ,Amisz Yellow Giant,Black Ethiopian,Belyi Naliv,Rebecca Sebastian's Bull Bag ,wszystko już ładnie wzeszło ...ogórki sieję tylko pod osłony sałatkowe,takie długie 30-35 cm i do kiszenia ,nigdy nic nie pryskamy ,pryskane to kupić mogę sobie gotowe bez roboty ,podlewamy gnojówką z pokrzyw i ze skrzypu ,pod korzeń do sadzenia pomidorów i ogórków daję kurzy nawóz ,rozrabiam też w wodzie i podlewam od czasu do czasu ,...taki nasz sposób na udane zbiory usmiech.gif u nas wiosna zawitała już ,dzisiaj było bardzo ładnie ,słonecznie , wieczorem zaczęło wiać i mocno padać ale deszcz o tej porze roku potrzebny ...pozdrawiam Wszystkich ,Iza
  • gość 2017.03.19 [11:48]
    Ofciu kochana w dniu Twojego Świeta posyłamy Ci najserdeczniejsze życzena zdrowia duuużooo,wszelkiej pomyślności,szcześcia i słoneczka w każdym dniu , spelnienia marzeń najskrytszych i tych najwazniejszych dla Ciebie dziś ...myslimy,pamietamy i kochamy... <3 <3 <3
  • gość 2017.03.19 [11:51]
    Życzenia powyższe od Sat i Ani przyjmij Ofciu
  • gość 2017.03.19 [18:01]
    I ode mnie teżkwiatek.gif -A.
  • gość 2017.03.19 [19:58]
    Witam ponownie i pozdrawiam wszystkich i dołączam się do czekających na wiosnę.U mnie wczoraj wieczorem był pogodowy armagedon-wichura,która przyniosła burzowe chmury z wielkimi błyskami i grzmotami,ulewnym deszczem,gradem i śniegiem,że nie mieliśmy do rana prądu.
    Sprawy ogródkowe na razie muszą jeszcze poczekać.Podziwiam wszystkie pracowite koleżanki i życzę wspaniałych upraw....A.
  • gość 2017.03.19 [20:06]
    Dzięki Kochane Dziewczyny, wszystkie dobre życzenia chętnie przyjmuję, bardzo sie przydają.
    Ściskam mocno Off
  • gość 2017.03.20 [14:05]
    Hej.... U nas też pogoda w kratkę, ostatnio truskawki męczę, czyli piele, długo stać nie mogę że względu na nogę, a w błocie to się średnio pracuje na kolanach, dziś kury sprzątalam, więc trochę zajęcia było, teraz pieke bułeczki czerwone i zielone z dżemem jablkowym... Moje ostatnie eksperymenty, bajecznie pyszne.... Co do ogórków i pryskania bronie się... Próbowałam wszystkiego i czasami jest tak że przez kilka lat nie pryskam, nie ruszam niczym a owocuja że szok, a w tamtym roku było mokro strasznie i wyjścia nie było, zgnila mi cebula, fasola.... Jak nigdy.... Staram się być eko ale i tak nie wychodzi zawsze jak chcemy.... Za Off modlitwę codziennie posyłam, może pomoże w Jej zawirowaniach..... Ściskam najmocniej Ania3
  • gość 2017.03.20 [17:06]
    Sorry,że spóźnione,ale se trochę chornęłam,pokichałam się itp.zmokłam w ten deszcz i skutki są-ale choć spóźnione to za to bardzo szczere,gorące i mocne życzenia dla Off,by wszystkie smutne sprawy poszły precz i nigdy nie wracały.Zdrowia i pomyślności Ci Ofciu życzę i samych dobroci.Przesyłam Ci dużo,bardzo dużo dobrej energii,setki tonusmiech.gif margo.Pomidory piknie wschodzą,te foliowe to już 10 cm mają,te do gruntu mniejsze.Ogórki w tym roku postanowiłam wszystkie na pionowo poprowadzić,po siatce leśnej,może jak nie będą leżakować na ziemi to i zaraza ich nie dopadnieusmiech.gif Pozdrawiam wszystkich wiosennie .margo
  • Emmi 2017.03.21 [08:23]
    Samych serdeczności z okazji pierwszego dnia wiosny serduszko.gif
    ___cztery pory roku i Ja piąta ___
  • gość 2017.03.22 [21:52]
    hej ....ja nie w temacie smutas.gif ale życzę off wszystkiego co najlepsze ,tak bez okazji też można usmiech.gif Iza
  • gość wczoraj [11:34]
    Hej... Dziewczyny wiosna, przynajmniej na razie, rano było biało od szronu, teraz nawet nawet, długo czekałam na sklep bo chciałam kupić makrele na paprykarz, jutro będzie na śniadanie i jeszcze wieczorem upieke bułeczki sniadaniowe.... Mniami.... Teraz gotuje opieńkowa zupę z klopsami, pierwszy raz zrobię klopsiki hihi.... Muszę jeszcze truskawki skończyć ale ostatnio deszcz non stop.... Porzeczka już rozpuszcza liście, mini pokrzywa wychodzi, będzie jajecznica niedługo zielona.... Pozdrawiam i hop hop wołam wszystkie do meldunku Ania3

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...