Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joasiulek

POMÓŻCIE!!!

Polecane posty

Gość Edzio Gierek
No jak towarzysze ? Pomożecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zcarna ze śmietanką
a czego konkretnie potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zcarna ze śmietanką
Całuski Kawowe Składniki: 1 szklanka miękkiego masła 1/2 szklanki przesianego cukru pudru 2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej rozpuszczonej w 1 łyżce gorącej wody (ostudzić) 1 1/2 szklanki przesianej mąki 1/4 szklanki roztopionej ciemnej czekolady dodatkowy cukier puder do posypania Sposób przygotowania: 1. Włożyć masło i cukier puder do miski i ucierać do uzyskania lekkiej, puszystej masy. Mieszając, dodawać rozpuszczoną kawę i mąkę. 2. Przełożyć ciasto do strzykawy cukierniczej z gwiaździstą końcówką średniej wielkości. Na natłuszczoną blachę wycisnąć gwiazdki o 2-centymetrowej średnicy, zachowując między nimi odległość 2 cm. Piec 10-12 minut lub do lekkiego zrumienienia. Po upieczeniu zostawić ciasteczka na blasze na 5 minut, po czym odstawić na druciany stojak do całkowitego ostygnięcia. 3. Złożyć po dwa ciastka, przekładając stopioną czekoladą, a potem posypać cukrem pudrem. wagi: WYSTARCZA NA 25 SZTUK Piec w temperaturze 180°C Przygotowanie 10 min Pieczenie 12 min Kalorie 111 Tłuszcz 5 g To ciasto, dzięki swej strukturze, doskonale nadaje się do zwijania w rurki. Dla odmiany, zamiast robić z niego kółka, można je zwinąć w rurki o długości 3 cm. Można też połączyć dwa krążki ulubionym dżemem albo po prostu posypać je cukrem pudrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilo kitu
Ja mogę poać przepis na bardzo słodką herbatę : Robisz herbatę, a potem ją słodzisz bez opamiętania. Powiedzmy tak 10 łyżeczek cukru. Następnie zamieszać i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa 10 minut
mam w to uwierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykuś fikuś
słoik miodu wymieszać z z kilogramem cukru, podawać schłodzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannowiec
Mannowiec- szybko i smacznie litr mleka, szklanka cukru, szklanka kaszy manny, kostka masła lub margaryny, cukier waniliowy, 3 łyżki kakao, 5 paczek herbatników. Herbatniki układamy na dół i na górę na blaszce. Mleko z masłem zagotować. Wsypać kaszę mannę bardzo wolno, aby nie powstały grudki. Jak masa się zagotuje i zgęstnieje zdjąć z ognia, dodać 3 łyżki kakao i cukier waniliowy. Następnie gorącą masę wlać na dolną warstwę herbatników i przełożyć górę drugą częścią herbatników. Polać czekoladową polewą. Pozdrawiam i życzę smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz szukac daleko - na o2.pl jest czarna oliwka jest tam naprawde milion przepisow, do tego sa komentarze od osob, ktore robily dane potrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piq
bierzesz jabłka po dwa na osobę,nie obierasz.Wydrążasz gniazdka nasienne,wkładasz w to miejsce kwaśny dżem (najlepszy jagodowy) i zapiekasz aż bębą miękkie.Po wyjęciu z pieca w jeszcze gorące wkładasz po kostce gorzkiej czekolady.Możesz posypać tartymi orzechami.Jest to ulubiony deser całej mojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×