Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomysł na kuchnię

Polecane posty

Gość gość

Budujemy dom i teraz najtrudniejsze zadanie zaplanowanie kuchni, inne pomieszczenia bez problemu. Doradźcie mi Jaka podłoga i kolor ścian do jasnych kremowych mebli, jakie blaty. Dodam że kuchnia od strony północnej ma okno i jest średniej wielkości. Już mam dość oglądania różnych aranżacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyj na ytubie kuchnie u malinowej MM i szusz. Ja mam granitowy blat z podwieszonym zlewem, polecam. Na podlodze tez granit. To sa najtrwalsze materialy do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to zachować spokój! Przeanalizujmy wszystko po kolei. Masz średniej wielkości kuchnię z niewielkim dostępem do światła słonecznego oraz jasno kremowe meble. Wniosek? Potrzeba Ci jasnych, stonowanych kolorów, które rozjaśnią i optycznie powiększą Twoje pomieszczenie. Pomaluj ściany na naturalną bawełnę bądź jedwabny popiel – będą stanowić idealne tło dla jasno kremowych mebli. Przemyć intensywny odcień w dodatkach – brąz, fiolet bądź burgund sprawdzi się idealnie! Kuchnia od razu nabierze charakteru, ale jej nie przytłoczysz. Podłogę proponowałabym również w delikatnym odcieniu np. jasne drewno. Harmonia i spójność przede wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamboo
Warto pamiętać o dobrym sprzęcie AGD do swojej kuchni. Ja ostatnio robiłem remont kuchni i zdecydowałem się na sprzęt Kernau https://www.kernau.com/ W sklepie można znaleźć wiele piekarników, lodówki, pralki, zmywanie oraz zamrażalki. Jeśli ktoś byłby zainteresowany ofertą tego sklepu, to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franciszka_1999
Mnie bardzo podobają się nieregularne mozaiki z kafli na ścianach. Tylko z tego co wiem, dużo trudniej jest coś takiego położyć. Normalnie poprosiłabym do kafelkowania wujka, ale obawiam się, że sobie nie poradzi, więc chyba zgłoszę się do http://kapitanremont.pl/flizowanie , bo wiem, że zrobią to fachowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitakn
ja bym połączyła to z drewnem, ja mam bazrdzo podobnie, meble w kolorze kości słoniowej + drewniana podłoga z artcore + miedziane dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talikowska
ja mam lekko loftową kuchnię i wygląda to tak, że podłogę i meble mam drewniane, zamawiane na artcore, u mnie jest akurat dąb, a na ścianie mam beton dekoracyjny. super to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiskana
muszę sprawdzić ten sklep bo już ktoś ze znajomych mi o nim wspominał... ja właśnie na wiosnę planuję remont i zmianę na loftowe/industrialne aranżacje, bo mam dosyc tej bieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×