Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jbjnxskj

Pomysł na lampę..???

Polecane posty

Gość jbjnxskj

Witam. Nie mam kompletnie pomysłu jakie zakupić lamy... Ktoś mi może doradzić jaka lampa najlepiej wygląda w jasnym salonie łączonym z kuchnią i jadalnią. Mam wszędzie meble o kolorze dąb sonoma, białe dodatki. Ogólnie całość jest w jasnej tonacji. Zastanawiam się, że może dodać lamy z kryształkami, aby dodać awangardy pomieszczeniu? Nie chciałabym przedobrzyć też Ktoś mi może doradzić w tej kwestii??? Proszę o rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to dobry pomysł taka lampa daj***ardzo dobry efekt w jasnych pomieszczeniach pamiętaj też, że możesz kupić lampę i jeżeli nie będzie pasowała, to ją oddasz - masz do tego prawo w ciągu 10 dni od dnia zakupu, pod warunkiem, że będzie wyglądała jak nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbjnxskj
ale wybór tych lamp jest taki,że głowa pęka.... :( jak myslicie ta jest ok: allegro.pl/lampa-wiszaca-doppio-p7004b-5l-krysztal-k9-i3973749648.html ta pierwsza nad stół do jadalni, drga z tego zestawu do salonu.. czy moze lepiej taka allegro.pl/lampa-wiszaca-led-smd-2-5w-bianco-4l-nad-stol-i3974404221.html a może tradycyjna ?Bardziej oklepana: allegro.pl/lampa-wiszaca-sufitowa-juka-306-z-abazurem-namat-i3943081992.html Totalnie nie wiem co lepsze już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna nie jest z kryształkami ;) ja osobiście nie brałabym żadnej z ledami, dają okropne światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbjnxskj
Nie są bo dalej szukam takiej która by mi wpadła w oko ;). Z kryształkami oczywiście :). Na razie nic nie znalazłam godnego uwagi. Dziękuję za doradztwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli uznasz, że kryształowa jest za droga, to fajny efekt daje też duży, papierowy klosz dla mnie inspiracją było to zdjęcie http://inthered-design.com/wp-content/uploads/2012/03/Dark-Hallway-Design.jpg i mam nad stołem duży, kryształowy, żyrandol (tu na zdjęciu jest w głębi czerwony, ale na mam neutralny), a nad drugą częścią pomieszczenia (salonową powiedzmy) mam podobny do tego na zdjęciu klosz papierowy, daje super przyjemne światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbjnxskj
Ależ pięknie to wygląda :)! Bardzo stylowo. Zaraz coś poszukam w tym stylu :). Troszkę odmałpuę ;) Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj też, że jeżeli wszystko masz w jasnych kolorach i nic szczególnie się nie wyróżnia kolorystycznie, to idealnie do takiego pomieszczenia pasuje jedna większa lampa w zdecydowanym kolorze, coś co przełamie monotonię może to być właśnie lampa nad stołem i może się wydawać, że jest zbyt rzucająca się w oczy, ale w takim pomieszczeniu właśnie sprawdza się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to raczej nie jest proste, takie lampki to kunszt sam w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale taka lampa nie powinna być jeszcze taka trudna... tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata Kowalczyk
Violetta80 naprawdę ciekawa ta twoja lampa! Widzialam, ze mozna tam wybrac projekt lampy - a swoje autorskie zdjecie mozna dac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalne lampy można znaleźć tutaj http://www.norladesign.com/pl/ W sumie jak za autorskie produkty to produkt niedrogi. Jest kilka ciekawych perełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mozecie mi pomoc? :) szukam oswietlenia do salonu no i wlasnie nie moge sie zdecydować :/ www.swiatly.com.pl/oferta/ tutaj jest duzy wybor, ale jak myslicie, ktora pasowalaby do lazienki takiej w nowoczesnym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz ciekawych, designerskich lamp to możesz przejrzeć ofertę tutaj: http://lampalampa.pl/plafony - tu akurat są plafony, czyli lampy sufitowe. Mogą zrobić naprawdę kapitalną atmosferę w pomieszczeniu, trzeba je tylko odpowiednio dobrać do wystroju, który masz w środku, koloru ścian no i ewentualnych dodatków. Jeśli masz wnętrze utrzymane w stylu minimalistycznym zobacz sobie te plafony z prostymi kształtami, w innym wypadku lepiej mogą pasować te bardziej obłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze możesz sama robić lampy. Kup sobie dekle, podsufitki, elementy dekoracyjne i wieszaki do łączenia z sufitem w firmie http://www.metalbernat.com.pl/ z Częstochowy. Takie elementy są tanie, możesz sobie dzięki nim zrobić fajne oświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię wszelkiego rodzaju lampy i zawsze kupowałam w większym sklepie z wyposażeniem dla domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daggaa
popatrz tutaj, http://iluminacja24.pl/podlogowe-klasyczne,189.html jets bardzo duży wybór klasycznych stojących lamp, ja tutaj kupiłam i jestem zadowolona, bo bardzo dobrze działają, dają dużo światła i wyglądają elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie705
Dobra lampa stojąca może dać wiele efektów, nawet punktowych w wnętrzu. Lampa stojąca nie musi być prosta, zwykła może być bardzo pomysłowa. Wiele takich znajdziecie na; http://swiatelko.com.pl/oswietlenie,lampy,lampy-stojace , wybór duży, ceny przyzwoite. Dla każdego coś wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardziejs
Zobacz sobie lampy azzardo w lumishop - to nowoczesny typ oświetlenia, takie które rzeczywiście robi spore wrażenie. Oczywiście to musi być spójne z całą aranżacją. Nie chodzi o stworzenie byle jakiej kompozycji. To ma wyglądać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×