Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _nie podam nicka_

Pościel z SATYNY BAWEŁNIANEJ - jakiej firmy dobra /bądź też zła/

Polecane posty

Gość _nie podam nicka_

chciałabym kupić w prezencie porządną pościel, satyna bawełniana wydaje się taka porządna, gruba. Tylko z jakiej firmy na allegro są takie rozbieżnosci w cenach... a cena nie zawsze idzie z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nie podam nicka_
SATYNA BAWEŁNIANA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila Fiolet
Ja mam podobna do tej fioletowej co jest na tej stronie imam ja 4 lata i nic sie nie dzieje ani nie mechaci sie jest pop prostu super. Ja uzywam tylko satyne bawelniana. I naprawde polecam. Na preznet mozna dac kazdy wzór zalezy kto co lubie czy jasne czy ciemne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nie podam nicka_
Mi się też podoba ta fioletowo-biała ale nie wiem właśnie czy powinno się dobierać pościel do kolorystyki pokoju? Którą byście poleciły dla 45 latków? ciemnych kolorów nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nie podam nicka_
Anonimowa jędzo - a z jakiej firmy masz taką pościel? bo są też tańsze za ok40zł a ta z linku to koszt 83zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaii
porządna pościel z satyny bawełnianiej kosztuje nie 80 zł tylko 200.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nie podam nicka_
No niestety na to mnie póki co nie stać, pozatym drogie nie zawsze idzie w parze z jakością. Tańszej pościeli myśle nic nie brakuje, jak widać dziewczyny użytkują kilka lat i się sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam4416
Polecam Pure Comfort. Maja salon na Ursynowie (Wawa). Moza przyjsc i podotykac ;> Co prawda ostatnio kupowalem na prezent poszwy jedwabne, ale satynowe tez maja niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila Fiolet
NO FAJNIE BY BYLO ZEBY DOBRAC KOLOR POSCIELI DO WYSTROJU POKOJU, KOLORU SCIAN. NIE MUSI BYC TAKA SAM KOLOR ALE ZEBY PASOWALO. Dla 45latków jesli jak pisalas nie lubia ciemnych kolorów to wez cos jasnhttp://www.darymex.pl/allegro_/M28x_braz_k.jpegiejszego brdziej klasycznego. To tak tylko dla przykladu z tej strony co pokzalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila Fiolet
Nie wyswietla sie kurczaki Wzór M28x brąz k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmerala ktora tam z kolei
Ja kupilam kiedys kolzance posciel ecru z bordowym przepiekną takze z satyny bawelnianej. A kolor sypialni ma roozwy. Swietnie to spasowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.darymex.pl/allegro_/17325.jpeg http://www.darymex.pl/allegro_/M28x_braz_k.jpeg http://www.darymex.pl/allegro_/CBR_3_orange.jpeg skoro nie lubia ciemnych to któraś z tych, sa takie \"neutralne\" inne jasne sa mdłe albo brzydkie a dla mnie najładniejsza jest ta fioletowa. i jeszzce jedno czy jestes pewna ze maja mała posciel??? ja dostałam wiele ładnych kompletów poscieli ale co z tego jak mam duza a komplety małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta50
Witam, jestem fanką takiej pościeli. Osobiście mam 4 komplety firmy getzzz i muszę przyznać, że tylko jej używam. Rano piorę wieczorem już jest sucha i powlekam. Prawidłowo jest to bawełna satynowa a nawet dokładnie bawełna satynowana czyli bawełna ale z lekkim połyskiem i delikatnościa materiału żeczywiście nieco grubszego. Kiedyś było mi obojętne, najczęściej kupowałam pościel z kory. Dzisiaj widzę jaka to kolosalna różnica niestety również w cenie. Dlatego jak dostałam pierwsze dwa komplety w prezencie ucieszyłam się ale dopiero później doceniłam ich zalety i dokupiłam jeszcze dwa. A co jeszcze ważne po trzech latach codziennego używania wygląda ta pościel jak nowa. Polecam na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Kasieńka1_
A ja gorąco polecam pościele satynowe z tego sklepu http://www.kamkryst.pl/. Mają spory wybór pościeli satynowych i nie tylko, w naprawdę dobrych cenach. Kupowałam już u nich pościel kilka razy i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1287967
jak posciel to tylko atłasowa, a nie satynowa.Nie przepadam za satyna bawełnianą, jest dla mnie sztywna i nie za miła dla ciała. Ja kupuję tylko atłasową, i nie jest wcale zimna... Firmy calvado - mam juz kilka kompletów.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrą jakościowo pościel z satyny bawełnianej można dostać na dekora.pl - ciekawe wzory są przy okazji, tak, że można naprawdę ciekawy model znaleźć. Warto sobie tam zerknąć, bo poza tym, że mają spory wybór, to jeszcze ceny są przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w kwestii formalnej
Grafica - a nie dekoria.pl ? W ramach wspierania rodzimego przemysłu tekstylnego polecam zakupy w firmie Andropol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, faktycznie dekoria.pl - nie zwróciłam uwagi, sorki wielkie. Na przyszłość będę uważać. Dzięki za korektę ...w kwestii formalnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka_Moni
Super pościel można kupić w sklepie: www.KolekcjaPoscieli.pl Kupiłam juz w tym sklepie ze 3 komplety i jestem bardzo zadowolona z jakości tkaniny i szycia. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×